Jump to content
Dogomania

TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']


Nicol

Recommended Posts

kobieto uwielbiam Twoje historie [img]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-430.gif[/img] ja tez bym chciała takie badania...ale musze do tego dojrzec...bo Rufus... on....hm....no nie lubi wetów..nie lubi badań...taki shar-pejowaty jest pod tym względem....niestety....pobieranie krwi było na podłodze, dwie osoby go trzymały....nie ma szans zeby go położyc na stole...no tak to wygląda wiec nie wiem czy takie badanie jest w jego przypadku możliwe...Co do rentgenów, to przypomniało mi sie, ze warto psa ubezpieczyc w PZU - płaci sie rocznie ok. 100 zl i zwracają za wszelkie badania do kwoty 1000 zł.Oferta podobno jest ta ich stronie.Oczywiscie zwróciliby za rentgeny itp.ten bromek...kojarze...ktos na wątku pisał....i jeszcze podobno te krople Bacha działają...ale jakos nie jestem przekonana

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bromek potasu:-)

Wiesz jak ostatnio byłam u Gusi to im poopowiadałam o moim śp pamięci "super kombo" czyli Wredna Jamnica Alfa + Ugodowa Rottweilerka Tequila ( jeszcze wtedy o filmie, gdzie występował PIES o imieniu Tequila nikt nie slyszał)...Tequila była sunia, konkretna, super wyszkolona. I tak między nami ale ciiiiiii tę - dwójkę najbardziej kochałam i najbardziej mi ich właśnie brakuje........eh.

Potem była Sake.....bo jakoś tak alkoholowo nam podeszło:-)


Podłechtana podziwem opowiem Wam historię, z której się nawet TZ Gusi zarykiwał. Z dedykacją dla Męża Irenki;-)

Otóż.......najważniejszą osobą w moim życiu był mój Dziadek. Super facet, słowo. Wielki kawał chłopa, jajcarz nieprawdopodobny. Noooo zostawał z Alfą ......ale zawsze burczał "też sobie "psa" sprawiłaś...jak ja z nim na smyczy wyglądam jak podstarzały ....... tu padało słowo na określenie hmm mężczyzny kochającego inaczej. Z jamniczkiem na smyczy........tfu .

Kiedy pojawiła sie Tequila Dziadek był w 7 niebie. To jest panie PIES mówił:-). I jeszcze panie szkolony.....dodawał.

Chętnie też zabierał obie dziewczyny na działkę. Siedział tam z nimi od maja do września. On miał towarzystwo, ja problem z głowy. Psice wybiegane, zadbane. No obopólna radość.
Jezdziłam tam kiedy mogłam.
Tequila nie znosiła koni. Moja wina.......ja jezdzę konno.......zabrałam ją kiedyś.......wystaraszyły ją trochę i od tamtej pory KOŃ TWÓJ WRÓG
Równie mocno psica nienawidziła tylko.......pomników hihih. No wiecie taki kamienny wielki to musi być strasznie podejrzany.

Link to comment
Share on other sites

CD.
W okolicy mojej działki był sobie pewien chłop zwany powszechnie Srulem. Nie miał tak na nazwisko, dlaczego go tak nazywano.......nie wiem.
Wykonywał różne prace, a to komuś wygrabił, a to piach przywiózł, a to wyciął, pomalował no wiecie.

Którejś niedzieli - jestem na działce - środek lata, niedziela, ludzi mrowie. Wszycy na zewnątrz, pogoda piękna.........tu się dzieci bawią, tam motylek frunie, tu ktoś kwiatki sadzi, tam się do kościólka zbiera - sielanka....

No i nagle sielankę przerywa ryk.......dochodzący tak z 200 metrów dalej......Krzyczy Srul siedzący na wozie w bezpiecznej odleglości

- Paaaaaaaaaaanie Ost.......( nazwisko Dziadka)
- Cooooooooooo? - odkrzykuje konkretnie Dziadek.....
ja zamieram
-Pan zaaaaaaaaaaaaaamknie tą kuuuuu......... Donośnie kończąc niedokończony wyraz krzyczy Srul
- Kooooooooooogo? - judzi mój Dziadunio
- Tą kuuuuuuuuuuu.........pan zamknie.
- Panie za płotem jest zamknięta.......przecież nie przejdzie!!!!!! odwrzaskuje Dziadek
- A kto ją tam kuuuuuuuuuu wie! - nie daje za wygraną Srul

Dziewczyny ja sie ze 40 min tarzałam po trawniku. Cisza na działkach zapadła jak makiem zasiał........wszysyc słuchali konwersacji mojego Przodka.Taaaaka pozycja.

Faktem jest, że Tequila przejezdzający wóz witała rykiem, gryzieniem siatki, waleniem w nią głową i podobnymi popisami....
HIhihi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']

Werdykt? A tak na 89 % padaczka Tygrysia wynikiem pobicia jest. Neurologicznie jest bardzo dobrze. Tak na 90% żadnego guza mózgu nie ma
Ma lekkie przeczulenie w okolicach kręgosłupa.


Polecam............badanie neurologiczne zrobiło na mnie wrażenie[/quote]

To wiedziałam i bez badania, ze on ma to pourazowe:-(

A widziałyście kiedyś badanie neurologiczne u niemowlaka? to dopiero jest widok:diabloti: byłam w szoku i jeszcze trochę, a chyba bym lutnęła lekarzowi:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']To wiedziałam i bez badania, ze on ma to pourazowe:-(

A widziałyście kiedyś badanie neurologiczne u niemowlaka? to dopiero jest widok:diabloti: byłam w szoku i jeszcze trochę, a chyba bym lutnęła lekarzowi:mad:[/quote]

Widziałyście, ale się odwracałyście w drugą stronę.....fakt widok zabójczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Fajowy ten wątek, można sobie poczytać.:eviltong:[/quote]
Popisać tyż:eviltong:

A Tygrysiowi wyszła niedoczyność tarczycy.........poziom obu tych FTcoś tam jest za niski. Będzie brał hormony.

Nooo i stad taka pierdoła z niego......

Nie wybiera sie ktoś na Białobrzeska? By mi receptę odebrał.........

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj na stronie wirtualnej polski w galerii jest moja amstaffka.
Jezeli mozecie rozeslijcie do znajomych. Jutro przez kilka godzin bedzie na pierwszej stronie.
[URL="http://ulubiency.wp.pl/gid,10549371,img,10549373,kat,1012383,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1"]
Galeria jest dostępna na stronie[/URL]

[url=http://ulubiency.wp.pl/gid,10549371,kat,1012383,title,Bezdomny-pies-Zastrzelic,galeriazdjecie.html]Wyrok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...