Jump to content
Dogomania

TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']


Nicol

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']Tia, już to widzę
"Skandalista Neigh Flinta przedstawia"[/quote]


Noooo o dogo by było:-) i komedia i dramat i wątek kryminalny i polityczny.....
Malwersacje spoko. hihihi buahahah nawet ROMANS jest......mimo ze tu 3 facetów na krzyż.....
Normalnie tylko siadać i pisać.
To w sumie nie jest taki zły pomysł. Socjologicznie towarzystwo bardzo ciekawe........można by przy okazji wątek dydaktyczny i zanieść nieco kaganka pod strzechy.......

I komedia - moj ulubiony tekst "całkiem dobrego psa na śmietnik wyrzucili" - nie pamiętam kto to powiedział, ale dla mnie to będzie zawsze zdanie stulecia:-).

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie offa ale ma wielką prośbę o pomoc w glosowaniu w krakvecie na psiaki z przytuliska p. Wandy z Szamotół
Ona zajmuje się 300psami sama, dba o nie i kocha każdego jak własne!
Błagam w imieniu swoim i dziewczyn które jej pomagają o glosy dla niej


[I]1. Rejestrujesz się tu: [/I][URL="http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register"][COLOR=#444444][I]http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register[/I][/COLOR][/URL][I]

2. Odbierasz e-mail aktywacyjny i aktywujesz konto
- klikasz na zawarty w nim link.
[/I]
[I]3. Logujesz się i wtedy głosujesz w dostępnej już ankiecie:
Po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu.
Tam musisz kliknąć link do góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości"
podając swoją nazwę użytkownika i hasło.
Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na "Forum [/I][URL="http://www.krakvet.pl/"][COLOR=#444444][I]www.krakvet.pl[/I][/COLOR][/URL][I] Strona Główna".
Na forum wybierasz Forum "www.krakvet.pl"
i temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - listopad 2008".
[B][SIZE=3]Zaznaczasz "Przytulisko Przyborowko k/Szamotół"[/SIZE][/B] i klikasz pod ankietą "Wyślij".
Prosimy pamiętać że trzeba wziąć udział w ankiecie - nie wystarczy sam wpis na forum!
[/I]Za wszystkie głosy [B]OGROMNIE DZIĘKUJEMY! [/B]Rejerstracja naprawdę nie trwa długo! Psiaki z Przytuliska czekają na jedzonko na zimę!

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dziś z Tigerem na Sggw. Zrobiono mu usg jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej + tylnego odcinka kręgosłupa.

Wyszło że:
bebechy są w sumie w porządku. Nieznaczene jakieś nacieki gdzieś tam w sercu, ale nie rozumiem o co chodzi.....
Niestety ma także spondylozę, ale w stopniu znikomym. Inna sprawa, ze stary to on jeszcze nie jest. Na Usg miał kolana z gumy....Przekonanie go o tym, ze da radę wytrzymać 5 min w pozycji stojącej było trudne.

Na rtg dał sie położyć, a czemu nie........pierwsze zdjęcie proszę bardzo. Przy drugim gdy mu wiązano nogi.......o matko i córko jak on się wniebogłosy wydzierał.........RAAAAAAAAAAAAAAAATUNKUUUUUUUU PAŃCIAAAA CZEMUUUUUUU NA TO POZWALAAAAAAASZ NOOOOO GI MI POWYRYWAJĄĄĄĄĄĄĄĄĄ _ AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


Ja ja ze stoickim spokojem - powiedziałam "debil". A potem "zamilcz nieszczęsny". To go zatkało. Dwóch studentów miało, podejrzewam niezły ubaw, bo jeszcze idąc korytarzem - prowadziłam dyskusję " no zobacz kurde nie zablili, jakimś cudem uszedłeś z życiem........bidulek. Jak ci nie wstyd baranie, taki duży.....zostawiłam samego? nie zostawiłam. Dałam się z Tobą prześwietlić ........dałam.......to czego się wydzierałeś? itp itd......

Ludzie się nam przyglądali z różnym wyrazem twarzy........jeden pan ryknął kiedy powiedziałam " tia a do jamnika się nie boisz ciągnąć? a nie wiesz ze jamniki wściekle gryzą?!"

Tak czy siak zrujnowani finansowo z ulgą wyszliśmy.........Teraz to wszystko na kontrolę do dr Ady zawiązę i obaczym

Na razie prawie miesiąc bez ataku ( w czwartek będzie ) takze trzymać mi tu kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']

opis jak zwykle debesciarkski :evil_lol:[/quote]
Podpisuje się pod tym obydwoma rękoma :evil_lol: uwielbiam je czytać :cool3:


[quote name='rufusowa']nie wiem co z tego wyczytac wiec poczekam na lopatologiczne wyjasnienia :evil_lol:[/quote]
No to witam w klubie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']kciuki trzymane :loveu:

opis jak zwykle debesciarkski :evil_lol:


nie wiem co z tego wyczytac wiec poczekam na lopatologiczne wyjasnienia :evil_lol:[/quote]

Ja Ci wyjaśnię:

BĘDZIE ŻYŁ.

Do czasu aż znowu nasika gdzie nie trzeba i go tępą siekierką NIEKÓRZY zaciukają.

Link to comment
Share on other sites

Spondyloza - to jest ( Neris mi tłumaczyła, przez tel jak wracaliśmy) zwyrodnienie kręgosłupa, które się nasila z wiekiem. Genetyczne. On jest jeszcze dość młody, więc nie powinien mieć. Na szczęście szybciorem wyłapane, a poza tym naprawdę niewielkie. Ale dr Ada zauważyła.....ma dziewczyna szósty zmysł. Wprawdzie od razu mi powiedziała "ja nie jestem ortopedą i się nie znam!"

Co do reszty bebechów - ponoć w niezłym stanie. Najbardziej się martwiłam o nerki, wątrobę.......no w sumie on z Krzyczek. Ja go widziałam zaraz po wyjściu.......widok nie do zapomnienia.!

A co do sikania. Otóż mój piesio jest kurde blaszka WYPROWADZANY do ogródka o 24.00 ( no z tym zero zero, to przeginam;-) ). Wychodzimy razem, co by nie było, że nie dopilnowany był. Dalej z nim nie idę, bo guza nie szukam......

O 4 rano jestem budzona zawodzieniem 'siiiiiiiiiku, siiiiiiiiiiiiku'. Półprzytomna wypuszczam bohatera nocy. Po czym niekiedy udaje mi się jeszcze zasnąć około 5 ( o ile rzecz jasna Toluni nie przyjdzie do głowy, ze ONA siku nie chce, ale by sobie poszczekała na ten przykład ........tia).

Po czym około 7 jest kolejne wyjście........Wywoże dzieci i około 10 wpadam do dom........i co? I nasikane u mojego syna w pokoju........czasem nie tylko nasikane. Po psiemu!!!!!!!! róg oblany. Winowajca moze być tylko jeden.

Ostatnio dostałam szału........zawlokłam bandytę na górę.........nadarłam się i przyrżnęłam klapa w dupala aż mnie ręka zabolała. Po czym powiedziałam:
tak znęcam się!!!!!!!! powiem na dogo!!!!!!!!! i cię paskudzie cholerny zabiorą.........!!!!!!!!!!


Po czym skruszona opowiedziałam Neris...........a ta mi na to: że nie rozumie, że to po lekach, ze to i tamto.......No i kurde wyszło szydło z worka Neigh - nieczuły bandzior.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']ciotki...ma ktoras pozyczyc w razie czego klatke dla Szajki...gdyby ten tymczas, o ktorym mysle wypalił? :cool3:[/quote]


Jeeeny oddech wstrzymałam........Mamy taaaaaaką wielką transportową lotniczą. Cała plastik z przodu kratka.

Poza tym w razie co będziemy zaprzegowców błagać.......oni dobre ludzie coś pozyczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Cała ja, cała ja:-)[/quote]

a to sie teraz zaczęło czy jakos wczesniej?

moj tez ostatnio krocej trzyma i tez mu sie zdarza zsiusiać :roll: po kastracji chyba tak sie zrobiło...a moze po prostu wiecej pije :hmmmm:
Karmy suchej nie daje, bo po niej wsysa trzy miski wody od razu :roll:


p.s. a teges....nie wiecie co u Kreona? wczoraj mi sie przypomniało ze taki misiek był :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']


p.s. a teges....nie wiecie co u Kreona? wczoraj mi sie przypomniało ze taki misiek był :][/quote]


No pewnie, ze wiecie:-) Byłam u niego z 3 tygodnie temu. Noooooo ehhhhhh ależ wyładniał:-)

A to dzięki Kreonowi dom znalazł Teodor.

Wczoraj natomiast dostałam 2 zdjecia Kołtunka vel Findusa muszę je wysłać Malawaszce niech wstawia i się cieszy:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...