Jump to content
Dogomania

TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']


Nicol

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://images43.fotosik.pl/42/c7be2176ca81cf1b.jpg[/IMG]

[I][SIZE=3][COLOR=green]Najlepsze życzenia świąteczne - dużo spokoju, zdrowia i miłości dla Ciebie, Twojego stada i wszystkich bliskich Ci ludzi :loveu:[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh'] Wobec powyższego może poradzicie, jak wytłumaczyć jednemu pręgowanemu, że jak się macha ogonem pod choinką, to trudno się spodziewać, że pańcia entuzjazm odwzajemni.....:mad:[/quote]

Opowiedz mu stary dowcip o tym jak to Masztalski chciał obciąć ogon jamnikowi, żeby w domu nie było oznak radości, bo przyjeżdżała teściowa.
Może zrozumie aluzję ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia, wielu radosnych dni, spełnienia choć niektórych marzeń, powodzenia w zamierzeniach i mnóstwa miłości wszelakiej :loveu: Niech nam się podopieczni zdrowo rozwijają, a Kryzys niech pójdzie śladem Ramzesa i odejdzie od naszych porfeli :eviltong:

Szampańskiej zabawy :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gusia0106']To my się wprosimy z offem do Tygryska.

Bo Tygrysek ma dom a Cent nie - i nawet kibicujących nie ma na wątku, więc jakby ktoś znalazł chwilę to zapraszamy...:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-cent-przerazliwie-smutne-oczy-w-orzechowcach-odda-wszystko-za-dom-129057/#post11590582[/URL][/quote]

Idę, widzę, że serduszko Ci zabiło do " braciszka" Varia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To my się wprosimy z offem do Tygryska.

Bo Tygrysek ma dom a Cent nie - i nawet kibicujących nie ma na wątku, więc jakby ktoś znalazł chwilę to zapraszamy...:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-cent-przerazliwie-smutne-oczy-w-orzechowcach-odda-wszystko-za-dom-129057/#post11590582[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Idę, widzę, że serduszko Ci zabiło do " braciszka" Varia:eviltong:[/quote]

No bo weź.....................
Zawsze jak widzę takich podobnych chłopkaów to mi się przypomina Vario sprzed lat, jak go wurzucili z samochodu, a potem go potrącił inny samochód, a potem się pętał głodny i w ogóle.....

Z Judem nie zdążyłam. Mam nadzieję, że teraz się uda

Link to comment
Share on other sites

No moje drogie dziś jest właśnie równo rok. Z tej okazji opowiem Wam dowcip, który mnie ostatnio powalił:-)

Idą dwa koty przez pystynie.......idą godzinę, dwie, trzy......
W końcu jeden do drugiejgo mówi:
_ Tyyy wiesz co? Nie ogarniam tej kuwety..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bo się pchał!!!!

Próbowałam tysiąc razy, ale ciągle się ładował na kolana, to zdjęcie udało się zrobić tylko dlatego że go drapałam po czaszce rozwalona na kanapie w pozycji nieprzystojnej i wyciągnęłam prawą rękę najdalej jak mogłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...