Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='SZPiLKA23']Zaba prosił zebym przekazała ze dogo mu nie działa i narazie pewnie nie bedzie...
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Blue]
:thumbs:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=Blue] Prosze wszystkich o trzymanie kciuków za Zabola bo ma mature!!!!:thumbs:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]

Też mam maturę, chociaż z drugiej strony stołu :evil_lol: Właśnie wróciłam umordowana polskim Ale za Żabola potrzymam :thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zrozumiałam, w Orzechowcach jest kłopot
z adopcjami, bo nie ma dojazu ale jest dziwna kierowniczka, tak?
Może trochę idealizuję, ale czy jest szansa, by w ramach pomocy międzyschroniskowej, "Kundelek" z Rzeszowa przyjął szczeniaki choćby na okres dwu trzymiesięczny, tj. wystarczający do wyadoptowania maluchów? Gdzyby któryś nie miał szczęścia musiałby wrócić z powrotem?
Tam może ktoś zagląda...

Link to comment
Share on other sites

Mam głupie obawy ,że Kundelek pewnie by pomógł i wziął,ale Kierowniczka nie da.Nie pytajcie dlaczego,bo moge głupio odpowiedzieć!!!Myślenia tego babska nie rozumie nas 6.Mozemy sie tylko przyznać,że na poczatku,udało się jej nas nabrać/myślałyśmy ,że energiczna,wrażliwa ,pyskata,da rade/a ją obchodzi ona sama, tylko jej tam sie dzieje krzywda!!!A dojazd? O tej porze roku dojechali Holendrzy z darami,nie narzekali...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jest rozklejać zdjęcia, ale nie wiem czy jak ktoś się zgłosi czy będzie mógł adoptować. Znajomi pojechali do Orzechowiec i chcieli adoptować szczeniaka, otrzymali informację, że nie mogą, bo wszystko juz zamówione. Szkoda bo to bardzo dobrzy ludzie i psina by miał jak w raju.
Klejąc zdjęcia należałoby współpracować z kierowniczką a to się poprostu nie da.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście byłam świadkiem kiedy przyjechało małżeństwo z małym dzieckiem po szczeniaka. Pokazała pierwsze z brzegu, a jak już wybrali to powiedziała że wydać nie może bo będą za tydzień szczepione, a innych szczeniaków do adopcji nie ma, a te co są to już zarezerwowane. Pan obiecał zabrać jutro szczeniaka do weta i zrobić wszystko co potrzeba ale niestety p.Ala nie dała sie przekonać i tak wyszli z niczym. A szczeniaki w schronisku jak były miesiąc temu, tak sa nadal. Z tym , że część z nich już nie żyje .....:-(

Link to comment
Share on other sites

[U]Witam[/U]

Amon ma sie bardzo dobrze ,jezdzi z Ikiem do pracy ,za tydzien ja lub Peter bedziemy w Holandii to przywiozę zdjęcia a teraz jest aktualnie podtluczany ,minimum 5 kg ma niedowagi.
Fifka rozrabia na calego, i ustawia Astora .Byla odrobaczona a za tydzien bedzie miala komplet szczepien .Apetyt ma za dwoch i podbiera Astorowi jedzenie .Astor na poczatku troche przed nią uciekal jak to facet,ale w tej chwili razem śpią ,kapitalnie to wygląda Bernenczyk z miniaturką.
Zdjecia wysle do Beaty .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga73'][U]Witam[/U]

Amon ma sie bardzo dobrze ,jezdzi z Ikiem do pracy ,za tydzien ja lub Peter bedziemy w Holandii to przywiozę zdjęcia a teraz jest aktualnie podtluczany ,minimum 5 kg ma niedowagi.
Fifka rozrabia na calego, i ustawia Astora .Byla odrobaczona a za tydzien bedzie miala komplet szczepien .Apetyt ma za dwoch i podbiera Astorowi jedzenie .Astor na poczatku troche przed nią uciekal jak to facet,ale w tej chwili razem śpią ,kapitalnie to wygląda Bernenczyk z miniaturką.
Zdjecia wysle do Beaty .[/quote]

Jak miło Agnieszko że zawitałas na nasz wątek....:loveu:
A to orzechowska Fifka u Agnieszki :lol:, sprawia wrażenie jakby duuuużo urosła...:multi:

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9375/04052008it8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/192/04052008002jn5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8484/04052008005fc3.jpg[/IMG]

Śliczna ta nasza Fifunia jest...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...