Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

"Powołamy nowego kierownika, który zacznie pracę już w najbliższą sobotę. Zwiększymy też nadzór nad schroniskiem - zapowiada prezydent Choma. "

ciekawe, czy się z tego wywiążą...
ale jeśli pracownicy mieliby być zmieniani to naprawdę szkoda mi tych, którzy są w porządku:shake:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście,ze jakby co ,o Janusza i Mariana musimy walczyć.Kochają psy,nie boją sie i co ważne WIDAĆ że psy ich lubią ,a tego sfałszować sie nie da!!!Emilia ,budy w sklepach są b. drogie.Stolarzy znamy 2 ,wychodzi to taniej ale w sezonie cięzko zamówić,mają full roboty,głównie altanki.Ja do Mielca zamawiałam zawsze koniec pazdz.i wtedy były szybko i w terminie.Wczoraj właśnie byłysmy pod Tarnobrzegiem u stolarza,dał termin na początek lipca.Cena małej nieocieplanej 220 duzej 280 jesli ocieplenie+100 zł.Sa nie impregnowane,dach drewniany bez papy.Z bajerem"podpalane"

Link to comment
Share on other sites

Szpilka,te do Orz.nie wiem,a te co zamawiałam do Mielca 380.ocieplane 5 cm st.i z papą i impregnowane.Jedziesz jutro? artykuł w Wyborczej,shcr.przejmuje miasto,jutro nowy kierownik.Mam nadzieje,ze zgodził sie facet o którym słuchy chodziły.Ciekawe jak nas przyjma,bo jutro moze być niezły galimatias.Oby był Janusz.Mam pieczywo a na jutro obiecane mięso,ale nie okreslono ile.Dali by dużo mleka,ale nie wiem,suczkom pewnie by sie przydało,a maluchy nie wiem czy nie dostana rozwolnienia.Brać?Maluchom gotuje ryz z kurczakiem i marchewka.

Link to comment
Share on other sites

Narazie jade, najgorsze jest to ze moge sie dwiedziec za 5 min ze mam isc do pracy :(. Mleko mozna wziac ale maluchom nie dawac. Strasznie chce jutro jechac .... Po 16 bede wiedziała na 100% co z jutrem, po 16 wyłączam komorke i mnie nie ma mnie dla nich.... Zaba dzisiaj mi napisał ze jutro nie da rady byc, musie sie uczyc, moze jeszcze mu sie odmieni;) postaram sie :D

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomosc o kierowniku, czy wiecie cos o nim? Czy zaufany czlowiek?
Szukam srodka transportu z Holandii do Polski. Pisalam do kilku przedsiebiorstw. Jesli bedziemy mieli transport, beda budy nowe. Tylko trzeba je przywiezc. Moze ktos ma namiary na jakies przedsiebiorstwo spedycyjne. Ciezarowki jadace na pusto do Polski? z Holandii, Niemiec?
Prosze o namiary.

Link to comment
Share on other sites

Alysia,czy Ty masz mozliwosć widywać mojego Amonka,albo jakieś przecieki?W sprawie transportu nie mam możliwości.Moge tylko goraco dziękować za pomoc nam.W arykule piszą"...i skargi z całego świata".Ten cały swiat dla nas to Ty.Jestem pomaranczowa od spodni po czółko,bo mięsko na grila jest zawaliscie pomarańczowei staram sie to spłukać.Becie czeka to samo,jesli dostanie dzis.

Link to comment
Share on other sites

A o kierowniku nic nie wiemy.Były przymiarki do jednego młodego człowieka,który rożwazał taka mozliwosc i miał opinie b. dobra,kiedys tam pracował,ale im dobrzy pracownicy i spostrzegawczy nie byli "na rekę'Być moze to on,ale my to ,że jutro ma być nowy wiemy z gazety.

Link to comment
Share on other sites

Szpilka,to jedziemy z piskiem,bo to ja sie po Ciebie zatrzymuje.Boję sie,ze to miejsce przegapie,ale moze sie uda.Chcemy wyjechać ok.8.30-9 bo rano Lidl ma nam wydać mięcho,a czynny jest od 8.myśle,ze 9.45 czuwaj na parkingu.Na pierwszych swiatłach w Jarosławiu puszcze sygnał.Jak wyrusze wczesniej z Rzeszowa albo cos sie zmieni tutaj,to rano zadzwone.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam,odebrałas wiadomosć?Pod jednym względem jestem soldny kierowca,nie gadam przez komóre jak jade,wiec rano 8-8.30 pilnuj telefonu ,zadzwonie,Drugim autem jedzie Becia ,Agnes i Neczka obie mamy chleb i miesowięc musimy jechac na dwa.

Link to comment
Share on other sites

Halcia, o Amonku nie wiem nic. Ja nie znam Ike. Ani on ani Peter nie sa z Fundacji. Postaram sie dowiedziec.
Jedzie do Was karmy troche, juz jest w Polsce, w niedziele dotrze do Krakowa. Madziaki ma przywiezc 22.05. Malo, bo nie udalo nam sie zaladowac do autokaru. 3 worki karmy o 50 puszek karmy dla maluchow - o ktore prosilyscie. Poza tym srodki na odrobaczenie. Dzieki Bogu jest Madziaki, jakby Jej nie bylo, to bylaby juz katastrofa. Nie mozemy znalezc transportu do Polski i wszystko stoi w miejscu, ale szukamy nadal.
Powodzenia jutro. Mam nadzieje, ze juz Was nie przywita oblicze pani kierwonicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...