Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

stoję w sklepie i na pierwszej stronie jakiejś gazety widzę szczeniaki - nad nim wielki tytuł PSY KARMIONE SZCZENIAKAMI pod spodem Orzechowce koło Przemyśla ... w Super Nowościach jest dzisiaj artykuł o schronisku ..... Przeczytajcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']stoję w sklepie i na pierwszej stronie jakiejś gazety widzę szczeniaki - nad nim wielki tytuł PSY KARMIONE SZCZENIAKAMI pod spodem Orzechowce koło Przemyśla ... w Super Nowościach jest dzisiaj artykuł o schronisku ..... Przeczytajcie.[/quote]
Piszą, że prokurator wkracza do schroniska!

Link to comment
Share on other sites

[B]wszyscy siebie warci ......... psy jak zwykle cierpią na tym wszystkim. Ja się tylko zastanawiam ile w tym wszystkim jest walki tych ludzi z uwagi na dobro psów a ile wynikiem wzajemnej nienawiści do siebie ....[/B]

Co do pracowników - niech nie piszą że wszyscy pracownicy są źli .... bo to nie jest prawdą. Janusz i Marian wiedzą na czym ich praca polega i ich miłość do zwierząt jest widoczna - nawet nie wiecie jak orzeszki ich kochają i ufają. Wiem ile kosztuje ich emocji bezradność kiedy nie wiedzą w co ręce włożyć i co do gara dać ....

Link to comment
Share on other sites

O ile wiem kierowniczka schronu zastosowała klasyczny unik i próbuje zwalić winę na pracowników, ale przecież - jeśli znacie tych pracowników - zawsze możecie napisać list do prokuratury w ich obronie. Osoby postronne nic nie wiedzą o tych ludziach poza tym, co się wypisuje w gazetach. A jak kradna i biją zwierzęta, to wszycy, nie?
I macie rację, dziewczyny, szkoda, że nie w schronie pomagają. Ale też spójrzcie na to z innej strony: walczą miedzy sobą dwie?trzy organizacje, każda niby dziala dla dobra zwierząt, a skutek jest taki, że wolontariat jednej organizacji jest do schronu nie wpuszczany, tak jak to ma teraz miejsce w Częstochowie. Może ludzie zdecydowali sie przeczekać? Fakt,że ze szkodą dla zwierząt.
Zawsze uważałam, że wolontariat nie powinien być przypisany do organizacji tylko do schronu

Link to comment
Share on other sites

"...niezgodne z przepisami przyjmowanie i wydawanie zwierząt, bez (...) przygotowania do adopcji"

Mam dziwne wrażenie, że to o nas... przecież w końcu oddajemy psy na smalec:angryy:
dziwne tylko, że mój czarny smalec w kropki śpi właśnie koło mnie..

No i jeszcze dali Pana Janusza na zdjęciu. Dali najlepszego pracownika do artykułu, w którym pisze, że WSZYSCY są fee !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']O ile wiem kierowniczka schronu zastosowała klasyczny unik i próbuje zwalić winę na pracowników, ale przecież - jeśli znacie tych pracowników - zawsze możecie napisać list do prokuratury w ich obronie. Osoby postronne nic nie wiedzą o tych ludziach poza tym, co się wypisuje w gazetach. A jak kradna i biją zwierzęta, to wszycy, nie?
I macie rację, dziewczyny, szkoda, że nie w schronie pomagają. Ale też spójrzcie na to z innej strony: walczą miedzy sobą dwie?trzy organizacje, każda niby dziala dla dobra zwierząt, a skutek jest taki, że wolontariat jednej organizacji jest do schronu nie wpuszczany, tak jak to ma teraz miejsce w Częstochowie. Może ludzie zdecydowali sie przeczekać? Fakt,że ze szkodą dla zwierząt.
Zawsze uważałam, że wolontariat nie powinien być przypisany do organizacji tylko do schronu[/quote]

To nie ma znaczenia, bo za wszystko, co się dzieje w schronisku, odpowiada w pierwszej linii kierownik, a dopiero potem pracownicy. Więc jeśli kierowniczka obrała taką linię obrony, to tylko odowadnia, że nie zna swoich kompetencji.

Nasi wolontariusze nie są przypisani do żadnej organizacji i nie z tego powodu utrudnia im się wejście- po prostu za dużo widzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była w Orzechowcach szefowa Kundelka, niestety zwierzęta nie są przyzwoicie karmione, dzisiaj nakarmiona została tylko część psów, dla reszty zabrakło jedzenia, wiec pracownicy po prostu odeszli i zostawili te biedaki głodne. Po niektórych widać oznaki niedożywienia, są bardziej agresywne pewnie dlatego że sa głodne. W zamrazarce były kości kulinarne i była tez jakas sucha karma, ale oni rozdali tylko kasze z jakimis resztkami wedlin.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/253/00e05d739e278933.jpg[/IMG][/URL]
To nowy doberman, bardzo zabiedzony i chudy, miał pusta miskę...

Jutrzejszy artykul w Wyborczej :
[url]http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,5216900.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Dobek jest conajmniej od ostatniej naszej wizyty widac ze coraz gorzej z nim:( zebra na wierzchu[/quote]
dokładnie... ostatnio nie był taki wychudzony:angryy::angryy:
boją się go karmić czy jak ? przecież to taki wspaniały pies...
wiecie co... założyłabym mu wątek.. może by kogos znalazł prędzej bo tak to może czekać w nieskończoność
[B]jak myślicie ?[/B] wiem , że jest już dużo wątków, ale jednak...
w końcu ostatnio kilka psiaków znalazło domki i już mamy tych wątków mniej

Link to comment
Share on other sites

Nie wiemy co z jego noga czy to staw czy przesilenie, naciagniecie, złamanie..... mozna zrobic watek poszukam zdjec i podesle... co na to reszta?? Dobek jest łagodny i lubi ludzi nie moga sie go bac pracownicy conajmniej 2 z nich ... durnowate zarzadzanie kierowniczki to to ze nie maja czym karmic....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...