Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

chciał mnie ustawić więc jasno powiedziałam co o tym myślę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie nie żartuję grałam w tenisa i jak serwowałam on podszedł za blisko ja go nie zauważyłam i wzięłam mocny zamach na piłkę trafiłam i ją i jego okropnie się krew lała myślałam że mu nos złamałam

Link to comment
Share on other sites

Moje kochane cioteczki ogłaszam wszem i wobec ( tego jeszcze nie było) a mówią że mam świra na punkcie swoich Aniołków.......
BIORĘ JE NA PRZYJĘCIE WESELNE!!!!!!!
Panna młoda i Antoniuszki ..... nie wyobrażam sobie żeby w tym wyjątkowym dla mnie dniu ich przy mnie nie było....one w moim życiu są NAJWAŻNIEJSZE !!!! i to jest miłość
Na pewno będą zdjęcia z nimi więc podeślę je tutaj... a to już w przyszłą sobotę ...ojojojoj

Link to comment
Share on other sites

no to miałaś świetnie aż zazdroszczę
ja wcale nie jestem przekonana czy wszystkim się to spodoba ale uwierz guzik mnie to obchodzi one w tym dniu będą ze mną i moim mężem i to się liczy, nikogo na siłę nie będę trzymała jak będzie chciał wyjść zapraszam do drzwi wyjściowych.....
mam dość podłości ludzi a tym bardziej rodziny - jak to się mówi z nimi najlepiej wychodzi się na zdjęciach

Link to comment
Share on other sites

bira to dopiero za dwa dni ale oczywiście bardzo dziękuję za życzenia i mocno was całuję ale mam pietra
bonsai 88 to był wypadek przy pracy - jak się ostatnio pokłóciliśmy i myślał że wyszłam z domu powiedział naszemu przyjacielowi że mnie ustawi ....... no i ustawił ihihihihhihihi

Link to comment
Share on other sites

Życzę pięknego dnia i udanego przyjęcia i żeby Aniołki dobrze się bawiły!
Na moim ślubie (już nieaktualnym zresztą ;)) pod kościół też przyszły psy moich znajomych i to było cudne - strasznie się wzruszyłam. Moich niestety nie było bo nie były zbyt socjalne wtedy - Bunia histeryczka i jej nie lepsza córeczka. Obecne suki bym tez pewnie ze sobą zabrała ;)

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich bardzo bardzo serdecznie .............przeżyłam i jestem już Panią Kasperowicz......
ale numer..........
Antoniuszk oczywiście kochane tylko jak Pana Młodego nie było na horyzoncie, a ja tańczyłam z przyjacielem oj jak Seth się wkurzał jakby mógł wołałby Artura na pomoc..... tata, tata a matkę ktoś w tańcu ściska........... ale numer mówię wam
na pewno jak będę miała już zdjęcia to wkleję
a wszystkim wam dziękuję za wsparcie i wiarę we mnie.... bo jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie..coś się zmieniło ...........mam męża .......moje Antoniuszki .....czyli mam rodzinę!!!!!!!!!!!!!!Dziękuję wam bardzo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...