Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

witam cie nera swietnie że do nas wpadłaś zaraz przejrze galeryjkę i podam ci stronki ze zdjeciami na razie nie mam aparatu to i fotek nie robie ale postaram sie skombinować jakiś aparacik na długi weekend majowy bo jedziemy do polanicy zdrój do pensjonatu i możnaby było zrobic kilka fajnych fot

Link to comment
Share on other sites

oj to ja ci zazdroszczę!!!
ale od wielu miesięcy to tak naprawdę układam sobie życie pod moje psiurki jeśli gdzieś nas nie chcą w trójkę po prostu nie jedziemy i koniec bez nich nigdzie się nie ruszam nawet mieszkanie kupiłam ostatnio z ogrodem i uwierz nera że ten ogród to nie dla mnie....pozdrawiam już widzę jak się cieszą jak po spacerze idziemy do ogrodu i siedzimy tam całe popołudnie na świrzym powietrzu a nie w mieszkaniu

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o wypoczynek tani, ladny a z psami to zapraszam w Podkarpackie Bieszczady. Tani noclej w jednym z hoteli a piekne miejsca.

Mialam gdzies link bo jest strona takiego wlasnie hotelu bo znajoma moja byla ze swoimi psami i bardzo poleca bo jest w pieknym miejscu w bieszczadach polozony, mozna z psami prkatycznie wszedzie wedrowac, i jest to noclegowisko gdzie mozna brac psy wiekszych ras.

Jak tylko znajde to podam, bo moze i od ciebie z Walbrzycha dosc daleko ale oplaca sie ;)

Link to comment
Share on other sites

o to dziekuje ci bardzo pewnie kiedys skorzystam my mamy juz swoje miejsca i na dolnym slasku i w poznanskim i nad morzem ale zawsze przyda sie jakis nowy kontakt
a widziałaś już zdjecia ze strony około 49-50,51,52 itd? to nasz ostatni wypad do jakuszyc na psie zaprzegi było cudownie obejrzyj sobie zdjatka jak bedziesz miała chwilkę

Link to comment
Share on other sites

Daria - dni coraz dłuższe , jeśli chcesz foty psiufff swoich ,d aj znać a obstykam Ci je , jak potafie najlepiej .:loveu::diabloti:

Co do szkolenia - przykro mi , ze się zawiodłaś , swoją drogą o sobie ow czlowiek powuiedzial wszystko mowiac o mnie.
Ale nic nie straconego! Dacie rade!

wogle brofca byśmy trzasły:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

witam kolejną osobę u nas w galerii
zdjęcia będą ale dopiero w maju bo nie mam cyfrówki no chyba że się szarpnę i kupię ale nie wiem dopiero wczoraj kupiłam sobie skuter i akcesoria do niego i tak jakoś mi troszkę kaski z portfela ubyło
słuchajcie ja moją dzewuchę uduszę wczoraj znowu zwiała nie słuchała wołałam krzyczałam zachęcałam do powrotu i nic zwiała na szczęście już jest po cieczce i jak zwiała o 17.30 zaraz po pracy byłam z nimi w lesie to znalazłam ją dopiero o 21 kozszmar ręce mi już od niej opadają a taka grzeczna była i ułożona niestety coś się z nią dzieje teraz seth robi sie bardziej usłuchany niż shilla a to ona zawsze była przykładem wzorowego psa a i jakoś dziwnie się zachowuje może to po tych zastrzykach nie wiem już sama jakoś na brzuchu skóra jej zaczęła zwisać nie wiem może ja przewrażliwiona jestem ale martwie się o nią niby nic a jednak coś jest nie tak....na kontrolę idziemy 30 kwietnia czy aby na pewno nie jest w ciąży powinno być ok
a ja w sobotę miałam znów niechybną przyjemność ratowania kolejnego psa - mix kaukaza chłopiec przywiązany na rodzie koło tesco metr od ulicy na łańcuchu od razu zatrzymałam samochód i oczywiście nikt nie podszedł żeby biedaka odwiązać tylko wszyscy się gapili i jeju jeju jaki bidok podeszłam odwiązałam (zdąrzyłam się przy tym pokłócić z markiem bo jak ja mogę podchodzić do obcego psa wielkości setha) nie ważne odwiązałam go chłopiec miły tylko przerażony i chciał uciekać zadzwoniłam do SM i do schronu przyjechali zabrali psiaka do schronu i co - ???? zepsuty dzień łzy w oczach na ludzką znieczulicę!!!!!brak słów....

Link to comment
Share on other sites

wiola a jak się objawia urojona?jak jej pomóc jakby ja miała?
no ja nie poznaję shilli jest osowiała,cały czas śpi, mało je i ta jej skóra na brzuchu ale pod koniec zeszłego tygodnia miała jeszcze cieczkę więc czy tak szybko może mieć urojoną? jezus maria jeszcze mi tego potrzeba!!!!!
po długim weekendzie majowym leci pod nóż nie chce zeby sie męczyło psisko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...