Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

dzień dobry Basiu miło mi cię powitać w naszej galerii
i już odpowiadam na wasze pytania : psiurki nie mają problemu z pozostawaniem w domku beze mnie są bardzo grzeczne mają siebie nawzajem
jestem w stanie pogodzić wszystko mój świat kręci się wokół moich psiaków
a to mój plan dnia :
7.00 pobudka
7.10 zakładam dres i biegnę do lasu z psiakami
8.00 powrót i szykowanie się do pracy
8.40 biegiem do pracy
9.00-17.00 praca
17.30 spowrotem w domu i znowu bieg do lasu
18.15 wracamy ze spaceru
do 21.30 mam czas dla siebie i dla psiaków w domu sprzątamy razem bawimy się odpoczywamy
21.30 ostatni spacer z maluszkami moimi kochanymi i hop do łóżka trzeba odpocząć przed kolejnym dniem
tak jest od poniedziałku do piątku sobota i niedziela są lepsze bo w sobotę pracuję tylko do 13.00 więc prawie cały dzień jestem z nimi a niedziela to już obowiązkowo jest ich ....

Link to comment
Share on other sites

Cześć tak zobaczyłam gdzieś twój baner i tu weszłam i nie moge się napatrzeć na twoje psiury, a właściwie wilki:loveu:
Są przepiękne i aż dziwne że nie są z jednego domu, takie podobne do siebie jak już jutro rano wstaniesz to przed pójściem do lasu wyściskaj je ode mnie, mają wielkie szczęście że do Ciebie trafiły:loveu:

Link to comment
Share on other sites

darunia nic tylko sie cieszyc naprawde ze masz takiego faceta ile ja musiałam sie naprosic zeby miec psa bo on nigdy niemiał i jakos toleruje tylko mojego Barniego , nie zeby jakis specjalnie po pysku całowac jest do niego dobry, inaczej pewnie bedzie jak sie wyprowadze z domu i z nim zamieszkam bo biore slub za 5 miesiecy i bedziemy na swoim, powiedziałam mu ze jak nie bede miała psa w domu to bede bardzo nieszczesliwa, zgodził sie na jednego, a skoro ja zawsze marzyłam o dwóch to ....ludzie ile ja sie musziałam nagadac zebym miała dwa, ale wkoncu wyprosiłam i kupujemy 2 labki we wrzesniu, nie ze schroniska bo wg niego trudniej je wychowac...ja juz nie bede sie kłóciła i kupimy psy bo jakies musze miec bo zwariuje,dlatego sie ciebie pytałam ile czasu ci zajmuje pies.
a twoje wytrzymia tyle czasu w domu bez sikania?

no i szkoda ze niespotkałam takiego samego człowieka na drodze jakim jest moj TZ ale jeszcze zeby miał takiego samego fioła jak ja na punkcie zwierzat
myslicie ze sie w nich zakocha?
ja ciagle w to wierze....


a Darunia twoj baner jest ekstra idealnie pasuje....mysle ze gdyby było forum ludziomania twoje psy by miały podobny baner tylko z napisem "NASZ ANIOŁ DARUNIA"

Link to comment
Share on other sites

basiu az mi sie łzy zakreciły "a Darunia twoj baner jest ekstra idealnie pasuje....mysle ze gdyby było forum ludziomania twoje psy by miały podobny baner tylko z napisem "NASZ ANIOŁ DARUNIA"
mój facet niestety ma słomiany zapał i po rozmowie z nim powiedziałam ze wrocimy do tematu po wakacjach nie wczesniej - boje sie ze moge robic roznice miedzy swoimi aniolami a nowym psiakiem (choc marek jak dowiedzial sie ze chce setha wziac ze schroniska to tez sie bał ze seth bedzie mniej kochany od shilli przeze mnie a teraz ....) wiec nie sadze ze mogłabym kochac mniej kolejna znajde na swojej drodze ....
ja podchodze do tego bardzo ostroznie mierze siły na zamiary

Link to comment
Share on other sites

a zapomniałam odpowiedziec czy psiaki wytrzymuja z siusiu tyle godzin- ja ostatni spacer z nimi mam koło 21-21.30 i to tylko szybkie siusiu w ogródku rano idziemy na prawie godzine przed pracą potem na chwilke albo moj marek albo moja mama wychodza tylko na siku na ogrod (moja mama boi sie setha bo on nie lubi szybkich ruchow robionych przy mnie a mama jest osoba bardzo chaotyczna)wiec chłopak sie denerwuje a jak ja wracam szybko wskakuje w dres i do lasu

Link to comment
Share on other sites

no i dlatego wlasnie zostawilam temat na pół roku bo na pewno chciałabym pomóc jeszcze innym bidom ale jak na razie ani tego nie czuje ani nie wyobrazam sobie 3 psa w domu najpierw musze sie przeprowadzic i urzadzic potem bede pertraktować
u marka to chwila impuls a jak przyjdzie kolejny pies to ja bede go miala na głowie a trzeciej reki nie mam
ja bym wzieła tylko psa (choc nie jest to przesadzone)lubie psy charakterne choc z nimi jest wiecej problemów a seth w życiu nie zaakceptuje samca w domu a sunia....no nie wiem ale nie chce sie nad tym teraz zastanawiac

Link to comment
Share on other sites

nie no w życiu ....one a raczej seth ciągnie jak opętany
chodzą na dwójniku na jednej smyczy idą zawsze równo ale jak odpięłabym shille i szła tylko z nią to ona idzie spokojnie i równo przy nodze ale jak idą razem to seth nakręca całą sytuację i oba są przede mną i ciągną znaczy shilla wyrównuje do setha

Link to comment
Share on other sites

a to tez kasiu prawda tylka ja mam moja myszke taką rozmemlaną
a co do setha to on waży tylko 8 kilo mniej niż ja więc lekko on sam sprawia że ja latam,shilla jest karna i bardzo ułożona a seth to typowy zaprzęgowiec świetny silny i szybki pies zawsze się śmieję i mówię że to taran istny a shillunia taki lady francuski piesek żeby delikatnie żeby nie pociągnąć itd typowy pies nadający się do dogoterapii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...