Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za te wszystkie żywe istoty uratowanie przez Edytkę i Włodka należy im się mnóstwo cudów, ale teraz wystarczy ten jeden - żeby Włodek wyzdrowiał i to jak najszybciej jest to możliwe. Jestem z wami sercem i myślami.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w centrum krwiodawstwa w Poznaniu z danymi Pana Włodka.. taka zadowolona.. dopóki się nie dowiedziałam, że nie mogę oddać krwi :(:(
z powodu tatuaży...
Dopiero za jakiś czas będę mogła. Szkoda
Ale za to, w sobotę powlokę mojego chłopaka! :) niech oddaje za mnie:)
ktoś się orientuje, czy obcokrajowiec może oddać???

Link to comment
Share on other sites

czekanie jest najgorsze ... ja w ciągu kilku lat straciłam prawie wszystkich, z wielkiej rodziny zostało nas troje - i wiem, że czekanie, bezsilność jest czymś strasznym ....

Edyto rozmawiałam z Peterem, powiedział - Kasiu musisz poznać Włodka to fanastyczny człowiek - ja wierze że to możliwe, modlę się o to....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co napisać - jestem w szoku :( Nie znam p. Włodka, ale śledze intnsywnie wątek, jestem cały czas z Wami myślami - chciałam nawet krew oddać, ale moge dopiero w przyszłym tygodniu! Trzymam mocno kciuki za zdrowie p. Włodka - p. Edytko niech Pani sie nie załamuje, musi być dobrze! NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!


Ja nie jestem wierząca, ale nawet teraz mogę... mogę.... nie wiem co moge - bezsilnosć! Pomodlić się? Czemu nie - ja jestem sercem z p. Włodkiem - wierze, że stanie się cud!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...