Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Od-Nowa']nocną porą się witam ;)
Dirki tulę a Ciebie szturcham,żebyś i przez sen o nas pamiętała :cool3::evil_lol:[/quote]

Pamiętam o Was zawsze i wszędzie o każdej porze dnia i nocy :loveu:

[quote name='Doginka']Weszko, odpisałam Ci na temat łapek u siebie w foto...;)[/quote]

Wielkie dzięki - zaraz lecę czytać :cool1:

[quote name='eria']tak tu sobie czytam i widzę....że Wy sobie czeszecie a ja [U]wyskubałam [/U]
całą powierzchnię olbrzyma miejsce po miejscu:crazyeye: jezdem miszcz :evil_lol::loveu:
[/quote]

No ja trzeba to się skubie miejsce po miejscu, a jak sie trymerkiem czesze to się czesze :razz: Mój rekord to wyskubanie dwóch olbrzymek za jednym zamachem pod rząd - ponad 5 godz. roboty :-o i ręce plus kręgosłup miałam do wymiany ;)

[quote name='ariss']
[B]Ka-Vanga: [/B]a czym się różni czarny od pieprzaka przy robieniu????Bo ja zielona jestem:crazyeye:[/quote]

[quote name='Ka-Vanga']przede wszystkim tym, ze czarny ma jednolity kolorek, a pieprzak trojkolorowy wlos aguti i jesli cos zrobisz nie tak u pieprzaka to zaraz bedziesz miala "plame", "late" czy jak tam to sobie chcesz nazwac ;)[/quote]

Otóż to Olu :cool1: Z pieprzakiem nie dość że trzeba trafić w odpowiednią długość i strukturę włosa to jeszcze wycelować z kolorem. Po skubaniu inny kolor, w trakcie odrastania inny, a przy przeskubywaniu i trzymaniu przez jakiś czas na show to już się trzeba dobrze nagimnastykować. A poprawki to masakra - jakiekolwiek pomyłki widać jak na dłoni. Na czarnym się zawsze jakoś zleje i tak nie odcina. Zawsze mam tremę jak robię szlif przed wystawą żeby czegoś nie spartolić.

[quote name='Yorija']Jeżeli to problem z organizowaniem wycieczki to chętnie pomogę. [/quote]

Wycieczka to dopiero początek problemów. Ja niestety nie mam warunków ani na tymczasowiczkę ani na hotelowiczkę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Otóż to Olu :cool1: Z pieprzakiem nie dość że trzeba trafić w odpowiednią długość i strukturę włosa to jeszcze wycelować z kolorem. Po skubaniu inny kolor, w trakcie odrastania inny, a przy przeskubywaniu i trzymaniu przez jakiś czas na show to już się trzeba dobrze nagimnastykować. A poprawki to masakra - jakiekolwiek pomyłki widać jak na dłoni. Na czarnym się zawsze jakoś zleje i tak nie odcina. Zawsze mam tremę jak robię szlif przed wystawą żeby czegoś nie spartolić.[/quote]

a jeszcze jest "wesolo" jak na zolto odrosnie co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Aniu to dobrze że masz tylko miniaturki ;) bo z olbrzymami to byś się chyba nie pomieściła :D

[quote name='Ka-Vanga']a jeszcze jest "wesolo" jak na zolto odrosnie co :diabloti:[/quote]

Tiaaa :diabloti: albo przynajmniej trochę żółtawego podszerstka nabierze :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nooo i masz luziń :)

Dzisiaj mijają dwa tygodnie bez Buni :( Dziwnie jest bardzo. Tak pusto, spokojnie. Przez tyle lat byłyśmy razem.
W ostatnich miesiącach były chwile kiedy marzyłam o takiej ciszy i braku dodatkowych atrakcji, tyle że wtedy chciałam żeby Bunia była taka jak kiedyś - zdrowa, silna... Ten spokój który mam teraz jest aż chorobliwy, odzwyczaiłam się od posiadania jednego psa do tego stopnia że właściwie czuję się jakbym nie miała psa wcale ;) Jedna smycz, jeden komplet misek, 4 łapy do mycia, 1 broda do czesania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Otóż to Olu :cool1: Z pieprzakiem nie dość że trzeba trafić w odpowiednią długość i strukturę włosa to jeszcze wycelować z kolorem. Po skubaniu inny kolor, w trakcie odrastania inny, a przy przeskubywaniu i trzymaniu przez jakiś czas na show to już się trzeba dobrze nagimnastykować. A poprawki to masakra - jakiekolwiek pomyłki widać jak na dłoni. Na czarnym się zawsze jakoś zleje i tak nie odcina. Zawsze mam tremę jak robię szlif przed wystawą żeby czegoś nie spartolić.[/QUOTE]

To już wiem, dlaczego nigdy nie będę mieć pieprzaka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jezdem :p miałam strasznie zapracowane ostatnie dni :shake: i najgorsze że kolejne nie zapowiadają się lepiej. Dobrze że chociaż weekend przed nami!

Bardzo się cieszę że wątek żyje i beze mnie :multi:
[B]Doginko [/B]jeśli chodzi o pierdki to ja też bym raczej rozważyła zmianę karmy niż uspokajanie pierdków :cool3: bo to znaczy że coś jest nie tak. Moje sucze od ponad pół roku są na Orijenie - cenowo podobnie jak Royal - i jestem zachwycona. Jeśli chodzi o jakość to jednak znaczniej lepiej. Karma naturalna, bez zbóż i polepszaczy. Wcześniej jadły Eukanubę i teraz mają się znacznie lepiej. Lepszy włos, kolor, figura, zero problemów trawiennych. Więc może spróbuj jednak zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...