Jump to content
Dogomania

Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kuba ma zbitą łapkę - przednią. Nie jest złamana ani zwichnięta, ale na moich oczach psina przewróciła się na oblodzonej ścieżce. Upadł na bok, podniósł się szybko i zamachał ogonem, obejrzałam go i nic nie wskazywało, że coś się stało, ale po dwóch godzinach zaniosłam mu znów coś na przekąskę, jako rekompensatę za "bóla". Wstał, podszedł do mnie machając leciutko ogonkiem, kanapkę zjadł, ale kiedy wyklepywałam mu jak zawsze boczki zapiszczał. Wybadałam miejsce - to samo, na które się przewrócił. Obmacałam łapę, ale zpiszczał tylko kiedy go klepnęłam w miejsce upadku - biedaczek :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem do kolacji podałam Kubie lek od Anett. Wydaje mi się, że nawet apetyt mu się nieco poprawił nie wspominając o humorku, bo przytruchtał się dać ukochać zaraz po moim porannym wjeździe do garażu. Kuba ma manierę wychodzenia z garażu zawsze kiedy wyjeżdżam i wjeżdżam, chociaż miejsca jest sporo i nie musi. Może jakieś złe wspomnienie związane z samochodami. Dziś owszem, wstał i wygramolił się zaspany i naburmuszony, ale po powrocie...sama słodycz...;)

Link to comment
Share on other sites

Mój ONek też się rozjeżdża na tym lodzie! Kubusia uważaj :roll:
Meloxivet idealnie też się przyda na stłuczenie, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Luka przelejesz Czarodziejce te 30zł?
Zaraz jeszcze raz napiszę do Agi bo pewnie gdzieś jej informacja o zmianie konta umknęła ale na wpłaty p. Barbary nie mam wpływu;)
Czarodziejko w takim razie skoro Mysza201 nie wpłaciła, przelewam 200zł - z Fundacji było +70zł +30zł teraz to będzie opłata za okres 24.01 - 24.02

[quote name='Monika z Katowic']Na przelewie pisać Kubuś czy Amik???[/QUOTE]
Monika bez różnicy:lol: Dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

Anett - martwi mnie to 275 deklaracji Kubusia, bo mu brakuje 25 miesiecznie.

[COLOR=Blue][B]Zmien moja od marca z 10 na 25 miesiecznie (stala)[/B][/COLOR] to mu tylko 10zl bedzie brakowalo - i mnie i jemu lepiej sie bedzie spalo wiedzac ze to tylko 10zl, jakby cos to jakos sie te 10 zl zalata ;)

Kubus, milych snow chlopak, trzymaj sie nam :D

Link to comment
Share on other sites

Anett, spoko.....

Znasz jakichs milosnikow Husky alebo ludzi z okolic Cz-wy?

Jezeli tak, prosze zawolaj na watek tej psiej bidy....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/177828-BARIhusky-prosi-o-pomoc-finansowa-na-leczenie-DYSPLAZJA-Wlasciciele-juz-go-nie-chca[/url]

Dzieki bardzooooooooooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

Widziałam na wątku, że już trochę ludzi od haszczaków jest...
Wiem, że jeszcze Basia (nick) jest od huskich; z Częstochowy jest Ivette (ale zbanowana), truskawa i poszukam bo jeszcze miałam tel. do świetnej dziewczyny z Cz-wy
Najbliższy Cz-wy hotelik to właśnie Radomsko (600zł/m-c)

Link to comment
Share on other sites

U nas zamieć. Wieczorkiem zaniosłam Kubie Meloxivet wraz z Canicoxem wymięszane z rosołkiem. Na powitanie wytrzepał poduchy ogonem, ale doopska nie podniósł. Musiałam mu pod pysk podstawić, żeby łaskawie wychlipał. W sumie, to późno już było i miał prawo spać. Na dodatek musiałam się za niego wstydzić, bo pogonił pana, który sprawdza liczniki, a dokładnie chapnął go za nogawkę. Moja głupia wymówka, że to staruszek i nie ma zębów wcale nie wpłynęła na poprawę sytuacji. Pan się obraził.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Radku:lol:
Nr konta już wysłałam, jeszcze raz dziękuję za pomoc:Rose::Rose:

Czarodziejko:lol::lol: ja nie dokładam ze swoich tych 200zł tylko z uzbieranych deklaracji, za co wszystkim ogromnie dziękuję:loveu:

[quote name='Czarodziejka'].......
a dokładnie chapnął go za nogawkę. Moja głupia wymówka, że to staruszek i [B]nie ma zębów[/B] wcale nie wpłynęła na poprawę sytuacji. Pan się obraził.[/QUOTE]
A to Kubuś:-D:-D pies stróżująco-zaczepny:diabloti: Tłumaczenie faktycznie troszeczkę nie za bardzo, szczególnie jak Pan miał dziurę w spodniach:-D to co Kubuś wymamlał mu ją językiem:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

E tam, nogawka to nie taki wielki problem :)
Moja Saruśka zanim się oswoiła w domu to potrafiła łapać za kostkę gości. Co śmieszniejsze nie łapała mocno, tak jakby tylko chciała ostrzec i powiedzieć - Uważaj ja tu jestem:)
Przelew dla Kubusia właśnie poszedł. Czarodziejko, wpłaty może malutkie, za to na pewno będą systematyczne.

Link to comment
Share on other sites

Anett - ja się przeraziłam, że ty sama, a tu jednak wszyscy o nim myślą :) Bardzo dziękujemy.
Pana od liczników spotkałam dziś w szkole, kiedy odwiozłam córeczkę.....nietety udał, że mnie nie widzi, chociaż prawie na klatę go wzięłam, żeby się usmiechnąć chociaż i powiedzieć słoneczne "Szczęść Boże". :roll:
Kubusiowe stawy może mniej bolą, bo zrobił się zalotny. Chodzi taki przygarbiony i wszystkich, czyli mnie i Julkę, zaczepia, podgryza, coś tam burczy, boczki trze o ściany - jak kot, a kiedy się odezwę to tak już tupa i tupa, że podsikuje po drodze.

Link to comment
Share on other sites

A tu wytargał coś z torby i idzie w siną dal.

[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4391/dziadus.jpg[/IMG]

Gnacik się trafił.

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7264/zgnatem.jpg[/IMG]



Na chwilkę torby zostały same ;) Poszłyśmy wymiziać resztę towarzystwa. Kuba w roli opiekuna :diabloti:

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3354/torby.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ja nie widzę pierwszego zdjęcia, jak Kubuś wita Julkę:razz:

[quote name='ala123']Mam nadzieję,że moja wpłata dotarła na konto Czarodziejki?[/QUOTE]

Czarodziejko mogłabyś potwierdzić na wątku wpłatę od Ali bo ja już ją wpisałam w rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...