Jump to content
Dogomania

Bo...Lu...To...Jo - Diabły Tasmańskie i Koty w Butach


supergoga

Recommended Posts

[quote name='PaulinaT']No - skomentowałam ;-) na wątku Demo, co by nieporozumień nie rozsiewać po topikach.[/quote] Ja też. Koniec, kropka.
Bąbel się już odbraził i próbuje zaczepiać małą. A ona sie go boi, i albo zawodzi i biegnie do mnie z podkulonym ogonem, albo wywala kołami do góry. Normalny cyrk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malutka zabezpieczona Staglobanem. Znów zrobiła histerię przy otwartych drzwiach balkonowych :roll: No i zaraz miałam telefon od sąsiadki, czy nie potrzebuję pomocy :razz: A Bobo bardzo się zestresował, że mu szczeniaczka maltretują. :loveu:
Zdaje się, że Mała ma dość na dziś, bo śpi jak zabita cały czas i nic, a nic nie rojbruje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']hihi to się bezpieczny seks nazywa :evil_lol:[/quote] Na razie obserwuję grę wstępną :evil_lol:
Tzn. Bobo pozwala Małej zabierać sobie zabawki i leżeć na swoim legowisku. Chwila nieuwagi Małej, a Bobo cap, i demonstruje umiejętności zabawkowe. Potem rzuca w stronę Małej i Mała ucieka. A te dźwięki!! No cyrk mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Na razie obserwuję grę wstępną :evil_lol:
Tzn. Bobo pozwala Małej zabierać sobie zabawki i leżeć na swoim legowisku. Chwila nieuwagi Małej, a Bobo cap, i demonstruje umiejętności zabawkowe. Potem rzuca w stronę Małej i Mała ucieka. A te dźwięki!! No cyrk mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

ale wesoło hi hi hi hi, to juz możesz zrezygnowac z kablówki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']To na zdjęciu to już się nazywa milość:loveu:[/quote] Jeszcze nie, może za parę dni. Ale źle nie jest.
Mała się zmienia... Już tak łapczywie nie rzuca się na jedzenie, jest bardzo ciekawska i wesoła. Czasami sobie po szczeniaczkowemu szczeka i mruczy. Wywleka rożne przedmioty na Bąblowe łóżko, i tam je obrabia. A Bobo nad nią staje i piszczy, czasami zabiera, i tak w kółko.
Pilnuję ich, ale już nie z taką obsesją. I wreszcie dziś się wyspałam. Malutka przespała całą noc, i na razie nie ma już luźnych kupek.

Link to comment
Share on other sites

Ta mała taka zarobaczona i taka podobna do Toffika:roll:
Naprawdę zastanawiający zbieg okoliczności. Żeby nie ta róznica wieku, byłabym pewna, że w tego samego "źródła".

Nie martw się, Goniu, bedzie dobrze:)
Skoro robale się z niej wysypują, to się wysypia do ostatniego.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam i doczytałam, z TZ-owego kompa (mój aut). Mała bezpieczna. Czyli szukanie domku wchodzi w gre.
Mam namiar na osobę szukającą szczeniaka, nie wiem, jaki ma byc, dopiero dostałam.
I czy ktoś z nas dal małą na allegro - bo nie widziałam, a nie jestem na bieżąco.
Ponieważ tu sie tyle dzieje, mysle, że nie bedę hopac bez sensu - tylko proszę napiszcie, czy zmienic tytuł watku na inny.
Dajcie pomysł, żebym nie strzeliła gafy.

Goniu - powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Supergogo w domu!
Basiaap zdaje sie przygotowała allegro, ale nie jestem pewna czy działa. Na pewno nie ma jej na innych portalach. Prosiłam by podać moje namiary, bo ja chciałabym ewentualny dom zweryfikować. Jeśli nie znajdzie się wymarzony, chciałabym adoptować Tosię.
Tytuł wątku... Hmmm... Słodka czarna kruszynka szuka domu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Witaj Supergogo w domu!
Basiaap zdaje sie przygotowała allegro, ale nie jestem pewna czy działa. Na pewno nie ma jej na innych portalach. Prosiłam by podać moje namiary, bo ja chciałabym ewentualny dom zweryfikować. Jeśli nie znajdzie się wymarzony, chciałabym adoptować Tosię.
Tytuł wątku... Hmmm... Słodka czarna kruszynka szuka domu???[/quote]

Ciotka, allegro jest, choć prawda, że dopiero od dziś

ale najpierw Ty mi opieszale wysyłałaś poprawiony TEKŚCIK:mad:
potem osoba która wystawia miała własny kocio-tymczasowy problem na karku...

ale jest

z kontaktem oczywiście na Ciebie - a na kogo by innego?:diabloti:

Na innych portalach będzie w poniedziałek, materiały już wysłane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Bobo właśnie uczy małą przeciągać sznurek. Ale jaja!!![/quote]

Proszę Cię uprzejmie, żebyś w razie co pamiętała, że z DT Tosi to nie był mój pomysł... :diabloti:
Bo jak czytam niektóre Twoje posty, to tak mi się coś wydaje, że Twój TZ już raczej więcej nie poczęstuje mnie dobrym winkiem... w ogóle żadnym winkiem:roll: bo będzie miał te... no... takie złe skojarzenia będzie ze mną miał.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Proszę Cię uprzejmie, żebyś w razie co pamiętała, że z DT Tosi to nie był mój pomysł... :diabloti: [/quote] Zachowaj smsa :diabloti:
[quote name='basiaap']Bo jak czytam niektóre Twoje posty, to tak mi się coś wydaje, że Twój TZ już raczej więcej nie poczęstuje mnie dobrym winkiem... w ogóle żadnym winkiem:roll: bo będzie miał te... no... takie złe skojarzenia będzie ze mną miał.:evil_lol:[/quote] Ciebie i Twojego TZta zawsze!! Zresztą, on te złe skojarzenia ma niestety ze mną ;) No ale wtopił, i musi z tym żyć :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...