Jump to content
Dogomania

Bo...Lu...To...Jo - Diabły Tasmańskie i Koty w Butach


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']Hmmmmmmmm :niewiem:
Słodka to ona jest, przylepa też, ale spokojna to już bynajmniej :shake:.
W nocy wstawałyśmy średnio co 2,5h, i troszku się nie wyspałam. Mała dosłownie rzuca się na żarcie, a jak je to się cała trzęsie :lol: Nie wiem jak to się fachowo zwie, ale zjada swoje kupy :oops: FUJ! Dobrze, że chociaż stara się robić na gazety - mądra dziewczynka, folia malarska zostanie zainstalowana dopiero dziś. Bąbel obrażony :-( Mała szczeka i domaga się atencji. Mam młyn!
Ciotki, szybko róbcie ogłoszenia, bo faktycznie mogę popełnić błąd![/quote]

Śliczna. Zjadanie kup -koprofagia:evil_lol: Przestanie jak się weźmie za kanapę.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']ale cudo!!!! Gosiu, a czy ty wiesz że masz tylko jednego bąbla a dwa pieski w domku to podwójne szczęcie :siara:[/quote]

[quote name='Donvitow']Nawet z trzema jakoś leci:evil_lol:[/quote] Przestańcie mnie podrzucać :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Zgadzam się w całej rozciągłości...:cunao: :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/quote]

[quote name='PaulinaT']o to-to-to!
:diabloti:[/quote]

[quote name='mariee']Cudo!:loveu:[/quote]

[quote name='caroolcia']ale cudo!!!! Gosiu, a czy ty wiesz że masz tylko jednego bąbla a dwa pieski w domku to podwójne szczęcie :siara:[/quote]

[quote name='GoniaP']Dziękuję :mad: Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć w kwestii objaśnień i sympatycznych wizji :mad:[/quote]
NO NO NO!!!! NIE NIE NIE!!! NEIN NEIN NEIN!!!!
Tośka szuka domu :placz:
Jestem w niej już zakochana po uszy, ale Violettą Villas nie mam zamiaru zostać :mad:
Poza tym jako dt jestem niezła.
Poza tym Bobo nieszczęśliwy, a z kotów, tylko Lucha toleruje małą i ma ją gdzieś. Patrzy z wysoka i już :lol:
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/681/p8280079xt5.jpg[/IMG]

No.... Bobo sie już prawie z Tośką bawił... Nawet dawał jej piłeczkę... Ale to pod ścisłym nadzorem, pewnie gdybym zostawiła je same, to by ją zjadł :roll: Warczy przez zazdrość.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']NO NO NO!!!! NIE NIE NIE!!! NEIN NEIN NEIN!!!!
Tośka szuka domu :placz:
Jestem w niej już zakochana po uszy, ale Violettą Villas nie mam zamiaru zostać :mad:
Poza tym jako dt jestem niezła.
Poza tym Bobo nieszczęśliwy, a z kotów, tylko Lucha toleruje małą i ma ją gdzieś. Patrzy z wysoka i już :lol:
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/681/p8280079xt5.jpg[/IMG]

No.... Bobo sie już prawie z Tośką bawił... Nawet dawał jej piłeczkę... Ale to pod ścisłym nadzorem, pewnie gdybym zostawiła je same, to by ją zjadł :roll: Warczy przez zazdrość.........[/quote]

Ale my do niczego nie namawiamy...:roflt:

Co do zachowania Twojego psa...Moja suka zaraz po pojawieniu się Maszy (dawniej Majki) ogłupiała, spinałśę gdy tylko mała pojawiała się w poblizy i stzrelała miny jakby miała ją zagryźć...Przez pierwsze dwa dni. Teraz to są jak papużki nierozłączki.

Ae ja nic nie sugeruję...:siara:

Link to comment
Share on other sites

Dwa czarnulki niczym u mnie dwie łaty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/b930dd9d556ba502.jpg[/IMG][/URL]

To mała też uparcie szukała domu... Przez pięć dni...A okazało się, że znalazła dnia pierwszego...:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...