Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

Banerek przyciąga, może więcej osób tu do nas zawita; b-b - bardzo dziękujemy!

 

Wczoraj wysłałam zdjęcia obu suczek do bratanicy pana, który chciał adoptować Tusię; nadzieja mała, ale zawsze jest...

Zciągajmy na ten wątek dobre myśli i ludzi, ostatnio tyle niezwykłego dzieje się wokół zamojskich psów, może uda się zmienić życie i tym kochanym suczynkom.

Link to comment
Share on other sites

 

Banerek przyciąga, może więcej osób tu do nas zawita; b-b - bardzo dziękujemy!
 
Wczoraj wysłałam zdjęcia obu suczek do bratanicy pana, który chciał adoptować Tusię; nadzieja mała, ale zawsze jest...
Zciągajmy na ten wątek dobre myśli i ludzi, ostatnio tyle niezwykłego dzieje się wokół zamojskich psów, może uda się zmienić życie i tym kochanym suczynkom.

 
Trzeba wykorzystać każdą szansę, nawet jesli jest znikoma.
Link to comment
Share on other sites

Sunie czekaja na pomoc. Przydałby sie ktos kto zająłby sie finansami sun, bo dla suni w dt trzeba bedzie kupić jedzonko, zapłacic za weta. Niestety dt za karme i weta nie maja powodzenia. Mam wrazenie ze latwiej sie poskładać na hotelik czy płatne dt. A sunie sa takie zwykłe i nieciekawe..

Link to comment
Share on other sites

Sunie czekaja na pomoc. Przydałby sie ktos kto zająłby sie finansami sun, bo dla suni w dt trzeba bedzie kupić jedzonko, zapłacic za weta. Niestety dt za karme i weta nie maja powodzenia. Mam wrazenie ze latwiej sie poskładać na hotelik czy płatne dt. A sunie sa takie zwykłe i nieciekawe..

 

Onaa, ja się deklaruję na utrzymanie suni/suń w dt.

Kwota zalezy od tego czy jedna, czy dwie będą wyciągane ze schronu.

Oprócz deklaracji finansowej, deklaruję zakup karmy (jakiejś 15 kg, dobrej jakości) dla suń.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...