Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

Zapewniam Cię Usiata, że przyjmę "wszystko" (choć nie jest tego tak wiele)

z należytą starannością.

Nie czuję respektu przed niedouczonymi i niechlujnymi prawnikami.

Klik też się nie boję choć wiem, że na nich opieracie swoją pewność siebie.

 

JA TO Usiata MÓWIĘ BARDZO POWAŻNIE !

Skończyły się żarty.

Topi, zapewniam Ciebie, że niezależnie od Twojego poglądu "że mówisz bardzo poważnie" i tych Twoich poczynań w świecie realnym, o których nie piszesz, a które świadczą o Twojej wybitnej nadgorliwości w dążeniu do celu mimo, niestety, odpowiednich dokumentów świadczących o niezasadności Twoich poczynań, napiszę tylko, że trzymam kciuki za Twoje zdrowie :) Naprawdę :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Topi, zapewniam Ciebie, że niezależnie od Twojego poglądu "że mówisz bardzo poważnie" i tych Twoich poczynań w świecie realnym, o których nie piszesz, a które świadczą o Twojej wybitnej nadgorliwości w dążeniu do celu mimo, niestety, odpowiednich dokumentów świadczących o niezasadności Twoich poczynań, napiszę tylko, że trzymam kciuki za Twoje zdrowie :) Naprawdę :)

 

Dzięki za trzymanie kciuków.

Dobra z Ciebie kobieta.

Link to comment
Share on other sites

    Topi, pisałam właśnie na wątku Tifci, że powinnaś objąć (ze wzgledu na częste kontakty z wymiarem sprawiedliwości) sekcję prawną w Krakowskim Stowarzyszeniu Obrony Zwierząt (nie mylić z KTOZ) :)

 

Widzę, że mnie lubisz.

Ja Ciebie też.

Link to comment
Share on other sites

Topi, zapewniam Ciebie, że niezależnie od Twojego poglądu "że mówisz bardzo poważnie" i tych Twoich poczynań w świecie realnym, o których nie piszesz, a które świadczą o Twojej wybitnej nadgorliwości w dążeniu do celu mimo, niestety, odpowiednich dokumentów świadczących o niezasadności Twoich poczynań, napiszę tylko, że trzymam kciuki za Twoje zdrowie :) Naprawdę :)

 

Nie pisz do mnie więcej na wątku Tiffani

bo Ci nie odpowiem.

 

Napisałam tam tylko, żeby zwabić Cię tutaj i ...

UDAŁO MI SIĘ !

Link to comment
Share on other sites

Nie pisz do mnie więcej na wątku Tiffani

bo Ci nie odpowiem.

 

Napisałam tam tylko, żeby zwabić Cię tutaj i ...

UDAŁO MI SIĘ !

Zadne Udało - jesteś Jedynym nickiem z TWA na dogo - którego posty czytam - z prostego powodu - sprawy, która jest przed. Pozostałe nicki niech się udzielają i niech pisza, prace mgr, dr i inne służące ich zaspokojeniu ambicji.

Dobranoc Topi, wbrew pozorom, i tak Cię lubię - jesteś szczera w tym co robisz, a potrafię to docenić :):)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie pisz do mnie więcej na wątku Tiffani

bo Ci nie odpowiem.

 

Napisałam tam tylko, żeby zwabić Cię tutaj i ...

UDAŁO MI SIĘ !

Zadne Udało - jesteś Jedynym nickiem z TWA na dogo - którego posty czytam - z prostego powodu - sprawy, która jest przed. Pozostałe nicki niech się udzielają i niech pisza, prace mgr, dr i inne służące ich zaspokojeniu ambicji.

Dobranoc Topi, wbrew pozorom, i tak Cię lubię - jesteś szczera w tym co robisz, a potrafię to docenić :):)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem kochane.
Kaj wczoraj opuścił schron.
Wypatrzyłam go przedwczoraj i  "zarezerwowałam". Kaj złamał mi natychmiast serce,martwiłam się dopóki nie dostałam MMS-a z Kajem w aucie.
Nie mogłam go zabrać natychmiast bo miałam szczeniaczka w złym stanie ale wczoraj dzięki pomocy wspaniałych  Ludzi Kaj pojechał po nowe życie.
Kaj jest szkieletem bez oka i kawałka ucha:(
To młody , cudowny z charakteru psiaczek.
Oczko jest zaschnięte ale chyba niedawno je stracił.
Kaj ma ogromny apetyt ale trzeba mu dawać często , mniejsze porcje.
Będą potrzebne witaminy i suplementy.
Kaj chyba przeszedł krzywicę bo ma tego oznaki.
Wszystko zobaczy wet..
==========================================================================

To jest na pierwszej stronie o Kaju,biedaku,który opuścił schronisko i pojechał po nowe,lepsze życie...
Co jest na ostatniej stronie tego wątku (o KAJU!) - wszyscy widzimy...

Nie znam Was,tylko podczytuję o dokonaniach niektórych,ale juz teraz boję się...podziwiać i kibicować,bo...?
To jest tak irracjonalne,ze aż wydaje się być nieprawdziwe...
Dziewczyny...gdzie w tym wszystkim to,co dla nas najważniejsze? P S Y ???

Poza tym - posługujecie się aluzjami,półsłowkami...to niedobrze,bo czasem trzeba powiedzieć wprost- (jeśli ma się dowody) np.tak:
"jest sobie hotelik,czy DT u XY i to miejsce z takich,a nie innych powodow nie zasluguje na to,żeby psy tam trafiały".
Kropka.
Lub - przeciwnie:"jest to miejsce ok i śmiało można tam psy umieszczać oraz deklarować na nie fundusze".

Wybaczcie,jestem naprawdę bezstronna,dlatego pozwalam sobie na ten wtręt.Na dogo,jak i w całym świecie wirtualnym,głownie na forach - kanalizują się wszelkie emocje,ale oblewają wszystkich zainteresowanych,warto o tym pamietać.
Peace...?

Pozdrawiam,
M.

Link to comment
Share on other sites

Zostawiam.


Właśnie tak, posłuchaj i zostaw.
Kolejna kobietka jak milczała to juz zarzucono ze zabila bunie, a jak tu milczą to aż święte sa!! I wszystko super, nawet brak wieści o kaju jest "super odpowiedzialnie"...

Naprawdę zostaw,bo z tymi babkami jest cos nie tak.
Moze starość.

Sama zauwazylas ze sie na Ciebie rzucily a nawet Kaj ich nie interesuje.
Bo nie chodzi tu o dobro zwierzat.

Walczyć owszem trzeba, bo psy maja tylko nas-normalnych ludzi. Ale nie tu.
Link to comment
Share on other sites

Hieny zleciały się i wyją.

 

Doda ty beznadziejnie wredna dziewucho nie masz czasu zająć się psami, które adoptowałaś ze schronu choć było ich tylko tyle, że na palcach jednej ręki można policzyć. Zbierałaś pieniądze, ale nie wpłaciłaś tam gdzie powinnaś. Psy mają zaległości po kilkaset złotych. Kogoś nazwałaś złodziejką, choć nie zdefraudował ani złotówki. Jak nazwiesz siebie ???

I ty szczylu masz czelność produkować tu swoje wypociny ??? A weźże ty sie za siebie, bo baaaaaaaardzo ci i pozostałym głównym zadymiarom daleko do ewu i pomagającym Jej Dziewczynom. 

 

Niemały schron można byłoby opróżnić, gdyby każda z was podarowała świetne domy tylu psiakom, ile psów ma je dzięki ewu. Ale przecież wy nie macie na to czasu. O wiele prościej i łatwiej można zabłysnąć udając obrońcę, siedząc przy komputerku, klepiąc w klawiaturkę oczerniając tego, kto coś robi. 

 

Gnojary, to najodpowiedniejsze określenie waszej osobowości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przepraszam ewu,że swoim wcześniejszym pytaniem dot.przyczyn Twojej nieobecności na dogo wywołałam docinki pod Twoim adresem.Nie taki był mój zamiar.

Elżbieta

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jak widzę nikt nie zaproponował pieska, którego można wspomóc kwotą 148,10

 

No cóż , w ferworze walki słownej chyba umknęło....

 

Ja proponuję wspomóc Pepsi w BDT u Kejciu.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148510-pepsi-okruszek-z-chrcynna-w-bdt-u-kejciu-dzikusek-w-trakcie-oswajania/

 

Rozliczenie w # nr 3.

 Nie będę już tu wchodzić, bo to psu nie pomoże, a nie mam zamiaru dyskutować. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

I tu Gabi79 masz rację.Pisząc na wątku sądziłam,że uczciwie zostanie podane czy Kaj umarł,przyczyny jego śmierci.Chciałam się dowiedzieć-czy to zbrodnia?Nie sądzę.Spytałam o ewu-wybuchnęła awantura-to mnie nie przybliżyło do informacji o faktycznym losie tego nieszczęśliwego psa.Nie będę więc pytać-brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.

Ufam ludziom-bo jak każdego uznałabym za drania to będę musiała zrewidować swoje znajomości z gronem wielu zwierzolubów-nie umiem istnieć nieprzytomna z nienawiści jak to u pewnych ludzi widać.

Pozbaijacie się beze mnie.

faktycznie-EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Doda-pudło..., a w dodatku miałaś pecha....


Tym postem próbujesz ludziom robic pranie mózgu? Najpierw swój wypierz i to porządnie ;)


Teraz juz nikomu nie przeszkadza milczenie o Kaju?
Nikt nie powie, ze musza być na Dogo informacje o DOGOMANIACKIM psie ?
Zabiliście psa? Mamy tez was potraktować jak morderców,tak jak wy kolejna kobietke?


Droga usiata - a czemu Ty nie rzucisz tu podejrzenia tak jak u Kajka,? Dlaczego nie uczepisz sie o to ze dogomaniacki pies przepadl bez wieści? Pies który byl przerzucony z bezpłatnego schroniska do płatnego schroniska z gorszymi warunkami!

Po operacji biegal na podworku (KTO NORMALNY PSYCHICZNIE POZWALA PSU BIEGAC PO TAK SKOMPLIKOWANEJ OPERACJI?) i nagle jak bańka mydlana umarł. Nikogo to nie interesuje?


Tak, przez was zginął.
Psycholki, zeby wykorzystywać bezdomność dla upchania portfelu makily. Bardzo dobrze wiemy ze umieszczenie psa w tym hotelu to PRZERZUCENIE Z BEZPŁATNEGO DO PŁATNEGO SCHRONISKA Z GORSZYMI WARUNKAMI.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Usiata-wyprzedze Cie bo pewnie zaraz padna pytania czy dolozylam choc 5 zl dla Kaja, zeby wypytywać o niego- nie,nie dolozylam, ale mogę zaraz zrobić przelew na konto makily które jeszcze mam i zażądać informacji o Kaju, w przypadku braku info- oskarze ze pies na którego płaciłam przepadl bez żadnych wieści. Ty tak robiłaś u Kajka. Wiec dowiedz sie co z Kajem. Czy żyje. Albo robię przelew i żądam info.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...