Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Dla Nikusia jutro będzie bardzo ważny dzień.Ciekawe jak zareaguje na swoich przyszłych opiekunów.Czekamy na wiadomości.

Na miejsce po Nikusiu czeka mniejszy kudłaczek.Ustaliliśmy z Tolą,że Pszeniczny pojedzie do Murki do Hoteliku a mniejszy kudłaczek do Hoteliku u szafirki.Na razie maluch nie ma wątku ani transportu i gotuje się w schroniskowym boksie.

Link to comment
Share on other sites

Dla Nikusia jutro będzie bardzo ważny dzień.Ciekawe jak zareaguje na swoich przyszłych opiekunów.Czekamy na wiadomości.

Na miejsce po Nikusiu czeka mniejszy kudłaczek.Ustaliliśmy z Tolą,że Pszeniczny pojedzie do Murki do Hoteliku a mniejszy kudłaczek do Hoteliku u szafirki.Na razie maluch nie ma wątku ani transportu i gotuje się w schroniskowym boksie.

 

A który to ten maluch? Jakaś  jego fotka jest?

 

Trzymam kciuki za Nikusia!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - bardzo dziękuję za danie szansy maluchowi na lepsze życie!

 Nie działają mi  emotikonki - ale ściskam Was!

To jest maluch, który jedzie do szafirki na miejsce Nikusia

 

4839dfb83cd7e9a7med.jpg

 

4e947d13cc300107med.jpg

 

 A to Pszeniczny, który pojedzie do hoteliku u Murki

e22f075253b37413med.jpg

 

eef275c520592bfamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nikuś już w tej chwili, pewnie ze swoją nową rodzinką w drodze! życzymy dobrej podróży w Nowe życie :)

wczoraj rozmawiałam z p Beatką, wszystko dla Niko pokupione, wszystko czeka już przygotowane dla niego w domciu, rodzinka w radosnym oczekiwaniu... tak rozczulająco p Beatka spytała.... i jak to będzie? , odpowiedziałam,  Dobrze będzie! :)... nie ma inaczej!

 

p Beatka przypomniała ,że obiecałam link do wątku Nikusia , powiedziałam że pamiętam, tylko chciałam go przekazać właśnie dzisiaj! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem przekonana,że tak będzie.Niko wniesie do domu P.Beaty wiele radości,dom nie będzie domem pustym jak ja to określam.Będzie to naprawdę już pełna stworzona rodzina a dom będzie prawdziwie żył,będzie domem radosnym pełnym życia.Mam takie stałe zdanie,że "Nikt mnie tak w domu nie wita jak moje kochane psiaki" i to jest naprawdę, prawdą.Moje psiaki dają mi tyle radości,uśmiechu na twarzy,że ciężko by było mi z tego zrezygnować.Sądzę,że P.Beata i jej rodzina też odniesie takie wrażenia po adopcji Niko.

Link to comment
Share on other sites

U Niko wszystko będzie dobrze :)

 A ja własnie wróciłam ze schronu, zarezerwowałam psiaki i zaczynamy szukać transportu.

 Dopóki nowy kudłacz nie będzie miała wątku - sprawy transportowe będę opisywała na zamojskim

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci/page-595

 

 Kudłatek dzisiaj ( u nas tropikalny upał)

[url=http://www.fotosik.pl]6df18396c809469amed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

 "Nikt mnie tak w domu nie wita jak moje kochane psiaki" i to jest naprawdę, prawdą.Moje psiaki dają mi tyle radości,uśmiechu na twarzy,że ciężko by było mi z tego zrezygnować.

Mój TZ cały czas mówi, że nikt go tak po powrocie z pracy do domu nie wita jak psy :D

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za całą trójkę! Jak Nikuś zadomowi się na dobre, przeniosę swoją deklarację na chłopaków (po 5 zł na każdego). 

 

Bardzo dziękujemy w imieniu kudłaczków! :)

 

Nikuś już w tej chwili, pewnie ze swoją nową rodzinką w drodze! życzymy dobrej podróży w Nowe życie :)

wczoraj rozmawiałam z p Beatką, wszystko dla Niko pokupione, wszystko czeka już przygotowane dla niego w domciu, rodzinka w radosnym oczekiwaniu... tak rozczulająco p Beatka spytała.... i jak to będzie? , odpowiedziałam,  Dobrze będzie! :)... nie ma inaczej!

 

p Beatka przypomniała ,że obiecałam link do wątku Nikusia , powiedziałam że pamiętam, tylko chciałam go przekazać właśnie dzisiaj! :)

 

Aniu,trzymam kciuki i czekamy na relację szafirki,jak również nowej Rodziny Nikusia :)

Link to comment
Share on other sites

No to Niko spaceruje już pewnie po swoim terenie :) Po 12 Państwo i nasz snupciu ruszyli do domu. Niko na tylnim siedzeniu w nowych szelkach przypięty, a obok zapas wody na wycieczkowe postoje. Wzruszenie Pani Beaty było ogromne, kiedy puszczony ode mnie Nikuś pobiegł z radością do nowych właścicieli i zaczął się tulić. Po chwili nowa rodzinka poszła na pierwszy krótki spacerek. Siedzieliśmy dłuższą chwilę w ogrodzie, a Niko nie odstępował nas wszystkich na krok, nawet nie chciał się iść bawić z Selmą, co przecież uwielbiał. Do auta wskoczył bez wahania. Wszystko na Nikosia w nowym domu czeka - posłanie, jedzonko, miski. Jestem przekonana, że nowi właściciele szybko zakochają się w swoim nowym przyjacielu, a sam Niko jeszcze szybciej to zrobi :) Imię nie będzie mu zmienione. Fotki oczywiście są :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

No to Niko spaceruje już pewnie po swoim terenie :) Po 12 Państwo i nasz snupciu ruszyli do domu. Niko na tylnim siedzeniu w nowych szelkach przypięty, a obok zapas wody na wycieczkowe postoje. Wzruszenie Pani Beaty było ogromne, kiedy puszczony ode mnie Nikuś pobiegł z radością do nowych właścicieli i zaczął się tulić. Po chwili nowa rodzinka poszła na pierwszy krótki spacerek. Siedzieliśmy dłuższą chwilę w ogrodzie, a Niko nie odstępował nas wszystkich na krok, nawet nie chciał się iść bawić z Selmą, co przecież uwielbiał. Do auta wskoczył bez wahania. Wszystko na Nikosia w nowym domu czeka - posłanie, jedzonko, miski. Jestem przekonana, że nowi właściciele szybko zakochają się w swoim nowym przyjacielu, a sam Niko jeszcze szybciej to zrobi :) Imię nie będzie mu zmienione. Fotki oczywiście są :)

Płaczę z radości - takie wieści dodają skrzydeł :)

 I ten radosny pycholek !

Bądź juz zawsze tylko szczęśliwy i kochany cudny Nikusiu z zamojskiego schroniska

 

 

Trzymam kciuki za całą trójkę! Jak Nikuś zadomowi się na dobre, przeniosę swoją deklarację na chłopaków (po 5 zł na każdego). 

Jakoś mi umknęło - super - bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

No i ja beczę,jak zwykle.

Haniu,bardzo,bardzo dziękuję za relację.Mam nadzieję,że Niko nie będzie tęsknił za swoją wybawicielką.

 

Wszystkim,którzy byli przy Niko,pomagali jak mogli w różnej postaci,serdecznie dziękuję.

 

Zapraszam na wątek nowej bidy,która oczekuje jak najszybszej pomocy.

http://www.dogomania.com/forum/topic/148244-ma%C5%82yprzestraszony-kud%C5%82aczekbrudny%C5%9Bmierdz%C4%85cy-prosi-o-pomoc/

 

Kudłaczek ma miejsce załatwione po Niko.Jest to ustalone z Hanią.Bardzo proszę,nie odchodźcie z pomocą finansową,przekażcie swoją pomoc finansową i inną biednemu kudłaczkowi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...