Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

No to się zarejestrowałem :-) Witam i uprzejmie donoszę, że u Zulki wszystko jak najlepiej, cały czas posuwa się w ufaniu ludziom,  tak wobec całkiem obcych spotykanych na spacerach jak i domowników. W domu jest już prawie normalnym psem, przychodzi, bawi się, daje się głaskać, doprasza się pieszczot czy zabaw i takie i tam inne psie rozrywki, jedyne przy czym jeszcze widać, że coś jest nie tak to... podchodzenie do niej gdy gdzieś siedzi - czasem zdarza się, że się odsuwa, odchodzi na bok ale i tu jest postęp bo jeszcze kilka miesięcy temu zawsze się odsuwała. Na spacerach kocha wszystkie psy, znanych już sobie ludzi a i do kogoś nieznanego podejdzie jeśli ten... do niej odpowiednio podejdzie - czyli nienachalnie, kucając etc.

IMG_20180507_193332.jpg

IMG_20180611_065638.jpg

IMG_20180618_195810.jpg

IMG_20180618_195855.jpg

IMG_20180619_210139.jpg

IMG_20180619_224939.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, hamhill napisał:

No to się zarejestrowałem :-) Witam i uprzejmie donoszę, że u Zulki wszystko jak najlepiej, cały czas posuwa się w ufaniu ludziom,  tak wobec całkiem obcych spotykanych na spacerach jak i domowników. W domu jest już prawie normalnym psem, przychodzi, bawi się, daje się głaskać, doprasza się pieszczot czy zabaw i takie i tam inne psie rozrywki, jedyne przy czym jeszcze widać, że coś jest nie tak to... podchodzenie do niej gdy gdzieś siedzi - czasem zdarza się, że się odsuwa, odchodzi na bok ale i tu jest postęp bo jeszcze kilka miesięcy temu zawsze się odsuwała. Na spacerach kocha wszystkie psy, znanych już sobie ludzi a i do kogoś nieznanego podejdzie jeśli ten... do niej odpowiednio podejdzie - czyli nienachalnie, kucając etc.

IMG_20180507_193332.jpg

IMG_20180611_065638.jpg

IMG_20180618_195810.jpg

IMG_20180618_195855.jpg

IMG_20180619_210139.jpg

IMG_20180619_224939.jpg

Bardzo, bardzo dziękujemy za wiadomości i zdjęcia. Zjawiskowa nadal, postępy ogromne i pojętna dziewczyna.

To już nie ten sam pies. A i towarzysze całkiem, całkiem...

Trzymaj się  Zulka, cały czas idziesz do przodu.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, hamhill napisał:

No to się zarejestrowałem :-) Witam i uprzejmie donoszę, że u Zulki wszystko jak najlepiej, cały czas posuwa się w ufaniu ludziom,  tak wobec całkiem obcych spotykanych na spacerach jak i domowników. W domu jest już prawie normalnym psem, przychodzi, bawi się, daje się głaskać, doprasza się pieszczot czy zabaw i takie i tam inne psie rozrywki, jedyne przy czym jeszcze widać, że coś jest nie tak to... podchodzenie do niej gdy gdzieś siedzi - czasem zdarza się, że się odsuwa, odchodzi na bok ale i tu jest postęp bo jeszcze kilka miesięcy temu zawsze się odsuwała. Na spacerach kocha wszystkie psy, znanych już sobie ludzi a i do kogoś nieznanego podejdzie jeśli ten... do niej odpowiednio podejdzie - czyli nienachalnie, kucając etc.

IMG_20180507_193332.jpg

IMG_20180611_065638.jpg

IMG_20180618_195810.jpg

IMG_20180618_195855.jpg

IMG_20180619_210139.jpg

IMG_20180619_224939.jpg

 

Witamy serdecznie na wątku Zulki - już oficjalnie :)

Zuleńka przekochana. A cóż to za czwarte cudo?

 

 

Panie Andrzeju a nie ma Was więcej takich? :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta czwarta suczka - Cavalier to piesek od mojej mamy - będzie z nami do końca tygodnia bo mama wyjechała. Wszystkie znają się bardzo dobrze bo często się odwiedzamy lub jak tym razem przechowujemy Ginger bo tak się spanielek nazywa :-) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hamhill napisał:

Ta czwarta suczka - Cavalier to piesek od mojej mamy - będzie z nami do końca tygodnia bo mama wyjechała. Wszystkie znają się bardzo dobrze bo często się odwiedzamy lub jak tym razem przechowujemy Ginger bo tak się spanielek nazywa :-) 

Rzeczywiście przecież już była o niej mowa tu na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Dziób mi się sam śmieje na widok Zuli w doborowym towarzystwie. Skąd brać takie domki jak DS Zulci?

Mam pytanie do hamhilla, czy psy mieszkają w Waszym mieszkaniu czy Wy mieszkacie w psiej budzie? :-)

Hmm... nigdy tak o tym nie myślałem, zawsze niezależnie gdzie mieszkaliśmy mieliśmy kilka psów to chyba wychodzi, że mieszkamy w stadzie ;-)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, jakie rewelacyjne wieści z pierwszej ręki :)
Też mam takie pytanie jak Poker: skąd takie Rodziny brać? Przydałyby się... chociaż dla mojej Mimi. ;)

I dla Tigrusi teź.  I paru innych.  Że też do nie moźna Zulkowej Rodziny sklonować :(

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, hamhill napisał:

Po spacerze w deszczu, pod koniec to ulewie - paniom się bardzo podobało :-)
Perła (ta biała) to jakaś wodoszczelna jest a podobno to spaniele są "dowodne"  ;-)

IMG_20180621_211108.jpg

Hehehe...... jakie zmokłe kury :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, u nas spore zmiany bo... przeprowadziliśmy się.

Pieski są bardzo zadowolone bo mieszkanie prawie dwa razy większe więc i miejsc do leżenia i szwendania się przybyło, a ponieważ przeprowadzka jest o jakieś 200 m więc miejsca spacerowe i znajome psy pozostały te same :-)

Zlikwidowaliśmy legowisko Zuli. Z takim zamiarem nosiliśmy się już od dawna bo nasze psy nigdy nie miały swojego posłania tylko spały z nami lub gdzie im akurat pasowało. Zula miała to swoje legowisko jako swego rodzaju azyl, ale to było potrzebne tylko na początku - w jej wypadku ten początek był dosyć długi ale już od jakiegoś czasu (jeszcze na poprzednim mieszkaniu) wolała leżeć, odpoczywać i spać w swoich ulubionych miejscach. W nowym lokum zadomowiła się natychmiastowo wybierając najlepszą kanapę w salonie na dzień i którąś z sypialni w nocy lub/i w dzień także - a co będzie leżakować w jednym miejscu :-) po prostu pies jest u siebie!

 

 

CameraZOOM-20180909110241749_orig_1.jpg

IMG_20180909_154037.jpg

IMG_20180909_204003.jpg

IMG_20180909_204928.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...