Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Dnia 30.10.2017 o 21:24, Gabi79 napisał:

Na razie nie ma, ale akurat o Zulkę jestem spokojna, jak o żadnego innego psiaka.

 

Są nowe wieści z Zulkowego domku:

Witam, Zula coraz bardziej szczęśliwa co prawda do normalności jeszcze bardzo daleko i zmian rewolucyjnych nie ma tylko kroczki ale:

- trochę trudno to krótko i jasno opisać ale w domu jest coraz mniej lękliwa, co prawda nadal się usuwa na bok gdy ktoś przechodzi ale już nie tak nerwowo a bywa, że zostaję twardo na miejscu lub zamiast usuwać się - się przysuwa :-)

- gdy ma ochotę przychodzi na głaskanie, to już było wcześniej, tylko teraz to już nie tylko głaskanie ale wręcz dzikie zabawy można z nią urządzać, gdy sama przyjdzie CAŁKOWICIE zapomina o lękliwości się BAWI, wręcz nie daje spokoju, naprasza się

- potrzebuje bliskości bo przychodzi coraz częściej, trudno o jakąś statystykę ale gdy nie drzemie to właściwie co chwilę a później robi sobie trochę przerwy

- ekhm... nauczyła się; chyba od Perły; dawać łapę :-)

- na spacerach uwielbia poznawać inne psy, bardzo chce się z nimi bawić, ale bywa, że jakiś pies ją wystraszy, niekoniecznie agresją ale np. taką "bezpośredniością" w kontakcie 

Jak widać nic efektownego nie da się napisać ale z tygodnia na tydzień widać drobne zmiany w zachowaniu, wszystko idzie ku lepszemu, właśnie przyszła przeszkadzać mi w pisaniu tego maila :-)

pozdrawiam

Andrzej

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę na to zdjęcie. Przez wakacje miałam pod opieką 3 psiaki. Wychodzenie na spacer graniczyło z cudem bo najmniejszy jak pchełka biegając wciąż plątał smycze :D Wesoło było :)

A tu 4 i Pan świetnie daje sobie radę :D

z8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2017 o 21:02, b-b napisał:

Tak patrzę na to zdjęcie. Przez wakacje miałam pod opieką 3 psiaki. Wychodzenie na spacer graniczyło z cudem bo najmniejszy jak pchełka biegając wciąż plątał smycze :D Wesoło było :)

A tu 4 i Pan świetnie daje sobie radę :D

 

To prawda, chyba trening czyni mistrza., Wspaniała, zgrana ekipa!!!

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, rewelacyjne wieści! Domek marzeń! :)

Oj tak, więcej takich domków nam potrzeba!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...