Jump to content
Dogomania

Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.


Onaa

Recommended Posts

Ja kiedyś bardzo przeżywałam, jak ludzie rezygnowali, a potem przekonałam się, że to wychodzi psiakowi na dobre, bo w efekcie znajduje super dom 

 

U mnie zawsze tak było - jak ktoś rezygnował, psiak znajdował jeszcze lepszy domek, czego i Tofince życzę :)

Link to comment
Share on other sites

   

Pisałam pw ale że skrzynka zatkana to napisze tutaj:
sms-em można wyróżnienie na 7 dni dla olx, to koszt ok. 3,70zł. Na wiecej dni lub inne wyróźnienia to płatne on line.

Renatko, chciałabym zapłacić za wyróżnienie ogłoszenia suni na OLX na miesiąc, ale nie wiem jak mogę to zrobić. Swoje ogłoszenia opłacam, bo mam to w opcjach, ale jak wyróżnić nie moje ogłoszenie ?

 

Za chwilę wyjeżdżam i wrócę w czwartek, ale chyba te 2 dni wyróżnienie może poczekać - będę bez kompa.

Link to comment
Share on other sites

 

A w ogłoszeniu na kogo jest mail,kto robił ogłoszenia? Wystarczy przesłać 6,00zł do tej osoby co zrobiła ogłoszenia,ponieważ podejrzewam,że mail jest na nią.

 


ale to trzeba zapłacić on line tak ?
Mail jest mój. Ale ja nie mam możliwości zapłaty on line, tylko smsem.
Link to comment
Share on other sites

   

Pisałam pw ale że skrzynka zatkana to napisze tutaj:
sms-em można wyróżnienie na 7 dni dla olx, to koszt ok. 3,70zł. Na wiecej dni lub inne wyróźnienia to płatne on line.

Od prawie 2tygodni jestem chora i właściwie nie ma mnie na dogo

Zaraz wyczyszczę skrzynkę i napisze do Ciebie

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

A w ogłoszeniu na kogo jest mail,kto robił ogłoszenia? Wystarczy przesłać 6,00zł do tej osoby co zrobiła ogłoszenia,ponieważ podejrzewam,że mail jest na nią.

W ogłoszeniu e-mail jest na Onaa, ale ogłoszenia robił ktoś inny. Czy ten, kto robił ogłoszenia może opłacić wyróżnienie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...