Jump to content
Dogomania

Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.


Onaa

Recommended Posts

Pozdrawiamy zagladajacych do Tofisi :-D. Dzisiaj mała została zaszczepiona przeciw parwo. Była u pani doktor razem z dużym dla dodania odwagi- i tak jeden wlazł pod stół a drugi usiłował wejść pod krzesło :-P. Teraz Tofi śpi zwinieta w kłebuszek na łózku.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie Tofi zawsze bedzie płochliwa, dlatego potrzebuje wyrozumialego kochajacego opiekuna (ds). Ona bardzo sie przywiazuje do człowieka.

Te mikrusiki tak mają. Moja Tosia też była bardzo strachliwa i z tego powodu także krzykliwa :)

 

Martwie sie znowu tematem sterylki zeby nie było jak u Misi, niby Tofi ma jakąs delikatna blizne na brzuszku ale wet na 100% nie stwierdzi ze to po sterylce.

Myślę, że trzeba zrobić UZG. Nie narażajmy suni na niepotrzebny stres i ból.

Link to comment
Share on other sites

Jak pytałam o usg Misi to wet mi powiedział ze u tak małych psow to trudno stwierdzic czy była sterylka w tym badaniu. To było w Krakwecie i tak tez mowiła moja pani wet, ale popytam jeszcze w innej lecznicy.

Może tak być, bo to malizny :(

Kurtka moim działkowym kociakom, których jak kupiliśmy tam domek było 11, wetka obcinała przy starylce kawałeczek lewego uszka, żebym łapiąc kolejne wiedziała, czy wieźć do Krakowa na zabieg, czy wypuścić z klateczki, Ale psiaki ? Nie da się ich znaczyć.  Co robić ?

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze takie dwa portretowe fotki maleńkiej :). Przydadzą sie do ogłoszeń.
Może by ją poogłaszać teraz na woj. śląskie.
Tutaj przykładowe ogłoszenie Tofi - nadal proszę o pomoc przy ogłoszeniach, bo ja nie mam jak i mam bardzo ograniczony dostęp do kompa.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze takie dwa portretowe fotki maleńkiej :). Przydadzą sie do ogłoszeń.
Może by ją poogłaszać teraz na woj. śląskie.
Tutaj przykładowe ogłoszenie Tofi - nadal proszę o pomoc przy ogłoszeniach, bo ja nie mam jak i mam bardzo ograniczony dostęp do kompa.
http://olx.pl/oferta/tofinka-urocza-malutka-usmiechnieta-sunia-z-krzywymi-zabkami-CID103-IDbqX0f.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...