Jump to content
Dogomania

Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.


Onaa

Recommended Posts

Nie znam się, ale aż trudno uwierzyć, że na USG nie widać braku narządu ..... nie wytrzymałam i zadzwoniłam

do naszych wetów, którzy potwierdzili "oczywiście, że może nie wykazać"

Zatem trzeba czekać na cieczkę ?

Ovolina jest zdecydowanie większa, a bliznę ma prawie niewidoczną .... przyszła mi taka myśl, że może warto

na adresatce zamieszczać inf "sterylizowana" ?

 

Jest! znalazłam ogłoszeniowy bazarek u Ziutki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/148618-og%C5%82oszenia-30-portali-za-250-dla-psiaka-a-dla-kociak%C3%B3w-20-portali-za-2z%C5%82-do-3102015/

Zapłacę bezpośrednio do Ziutki. Daj znać (może być na pw) za jaki pakiet i ile mam zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pisałam już kilka razy że mam bardoz ograniczony dostep do neta, i czy ktoś nie mógłby zająć się zorganizowaniem ogłoszeń dla suni. To naprawdę problem jak się ma zesputy własny komp i tak tylko dorywczo grzecznościowo korzysta się z kompa. Może dla innych osób to nie będzie problem. To naprawdę przykro że będąc bdt muszę się wszystkim sama zająć :(. Teraz to naprawdę dla mnie problem , bo gdyby nie zepsuty komp to byłoby sprawy.

Link to comment
Share on other sites

 

Gusiaczek oferowała pomoc w tym zakresie, ale nie odpowiedziałaś. Ja na wątku maleństw tez zaproponowałam, że ogłoszę, ale potrzebny tekst i zdjęcia.

 

Odpowiedziałam , pisałyśmy na pw - pisałam też ze mam zepsuty komp i że problem jest żeby zdjęcia przesłać - i że można je wziąć z wątku. A pisałam dlatego że miałam nadzieję że ktoś kto ma dostęp do kompa będzie mógł pomóc.
Na ten moment sa ogłoszenia zrobione przez paule_t, jeśli zas chodzi o wyróźnienia to wiem że czasami można to zrobić przez smsa.
Link to comment
Share on other sites

Jutro Tofinka ma wizyte wieczorem, pani ma jamniczkę i chce jeszcze jednego małego pieska. Boję się jak to będzie, jak się maleńka zaprezentuje, czy to będzie TEN dom ... ?tyle pytań niepewności Prosze trzmymajcie kciuki, jakoś tym razem bardzo to przeżywam, widocznie nie nadaję się już na dt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...