Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Agatka']Widzisz Agnieszko problem polega na tym, ze tajemnicy już dawno nie ma bo informacja jest na naszej stronie.[/quote]
Masz na mysli chyba KSP?
Bo na Waszej stonie to nie znalazłam, chyba że ja szukać nie potrafię.:hmmmm: :oops:
[quote name='Agatka']A chyba każdy ma prawo do podawania swojej strony wtedy kiedy uzna za stosowne , a Ty nie musiałas tego robić pierwsza :([/quote]
Masz rację , każdy ma prawo mieć super tajny adres swojej strony, który własciciele sami zamieszczają, o którym można rozmawiać, ale nie wolno podać jej adresu na dgm.:lol:
[quote name='Agatka']Jak również miło mi poinformować, że pod koniec września spodziewamy sie szczeniąt po Fidze i Blackim , co by już nie było żadnych głupawych komentarzy i domysłów :eviltong: :multi: :eviltong: :multi:[/quote]
Nie było ŻADNYCH domysłów, nie wspominając o głupawych komentarzach. Fakt ten (a nie domysł) podałaś na swojej stronie.:cool1:

[quote name='MartaReksKiwi']No wlasnie Agnieszko, przeciez ta informacja od [B]DAWNA[/B] nie jest tajemnica... jak dobrze liczę to [B]JUZ [/B]od jakis 5 dni [/quote]
Jasna sprawa. To była stara tajemnica :evil_lol: i wszyscy juz o niej wiedzieli, ale tak w tajemnicy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Dowodów pisemnych niestety nie posiadam wiec z góry jestem na przegranej pozycji :) Ale pozostaje tez wlasne sumienie a to juz nie moja sprawa :)
Natomiast zmiana informacji na swojej własnej stronie chyba nie jest sprawą az tak skomplikowaną, że az niemożliwą :)
I nie jestem jedyną osobą która została wprowadzona w błąd :)
Słyszałam natomiast słowa ze od pierwszej wystawy wszedł przebojem na ringi :evil_lol: no ale oczywiscie tego udowodnic nie mogę :lol:

[quote] Jednocześnie szczerze życzę CI aby Twoje pieski w przyszłości miały na koncie conajmniej tyle osiągnięć co Blacky[/quote] Dziękuje bardzo :multi: piesEK będzie sie starał... drugi nie jest wystawiany.

[quote]Ma również CWC z wystawy międzynarodowej i to nie jedno.[/quote] tak wiem :) dwa :) gratuluje!!! :):):)

[quote] Marta, o ile cie dobrze kojarze , to jesteś nastolatką[/quote] Nie jestem :lol!: i znow bedziemy sie odwoływac do wieku? :) tak najłatwiej :) jestem osobą dorosłą pełnoletnią, tak jak pozostali uzytkownicy :)

[quote]Mysłałam,że młodzież jest ponad takie maglowe dyskusje na zasie JPDPPwM:shake:[/quote] Widocznie nadal młodzież zniża sie do poziomu dorosłych... :shake:

[QUOTE] Jasna sprawa. To była stara tajemnica :evil_lol: i wszyscy juz o niej wiedzieli, ale tak w tajemnicy. :evil_lol:[/QUOTE]
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Xsenna']No widzę,że znowu zaczyna sie pełna finezji dyskusja z cytatami. [/quote]

Uważam, że albo się trzyma język za zębami i nie mówi /pisze się nic, ale jak się powie A, to należałoby również powiedzieć B.

Nie ma sytuacji jak wyżej, "ja coś wiem, ale nie powiem".:shake:

Link to comment
Share on other sites

rzucam inny temat na zmiane nastrojow!!! kupilam wczoraj pierwszy w zyciu trymer i sie zabieram z nim do Figi. teraz pytanie czy masz jej tym robic wszystko co popadnie czy tylko tulow? ja tam zaczelam wszytsko bo tulow ma ostrzyzony, wiec zrobilam lapki, brzuch i wzielam sie za pyszczek i troche sie przestraszylam bo tak sie przerzedzily te wlosy na pyszczku ze az sie boje dalej trymowac......a wy jak robicie? pyszczek tez i lapki czy nie??

Link to comment
Share on other sites

spoko biedna figa......ale tam miliony klaczkow wychodzily wiec myslalam ze dobrze robie... wiecie mam od grudnia Fige ze schroniska i nie mam bladego pojecia o pielegnacji tego typu psow (jest to mieszaniec sznaucerka) i takl tyle wiem co na dogoamnii przeczytam i w necie....ehhh ile czasu jeszce minie zanim sie naucze....i ile klaczkow figa straci.....

Link to comment
Share on other sites

heh wiem wiem ale ja tak eksperymentuje od kiedy Figa jest u nas i tak nie moge sie stale doczekac kiedy jej w koncu siersc odrosnie ;) ale chyba jej nie zaszkodzilo te trymowanie lapekk i pyszczka skoro tyle siersci wyszlo i to takiej nieladnej :) dziekuje za porady :)

Link to comment
Share on other sites

A czesc Marta ,dawno Cie nie czytalam :-) Powiedz jak Twoja panienka ,nie wchodze na inne fora i ostatnio nie mialam wiesci jak Wam idzie ?

Wiedzieliscie co sie robi w tej historii Ozzy`ego.Nie chce tam pisac i dosypywac do kotla.Co za straszna proznosc ludzka i histeryczne szukanie sensacji.
Teraz sie kloca dlaczego malo znanych uczestnikow dgm nie przyjmuja na ukryte forum gazety, zenada .
Nikogo nie obchodza ( no moze poza parymi aktywistami) te tabuny psow z PW ale niech troche krwi sie pojawi ,och jakie zainteresowanie.
Najgorzej to mnie wnerwiaja te idiotyczne komentarze w watkach nieprzeznaczonych do tego "siedze i rycze " albo "wezmy sie i zlinczujcie ta K..." I kazdy gnojek co tam wejdzie ,na watek o Ozzym , i napisze ,rzekomo swoja ,wersje wydarzen odrazu powoduje lawine komentarzy "juz nie wiem komu wierzyc".Czyli pewno ci ludzie z dgm pojechali sobie i wykopali jakiegos psiego trupa dla przyjemnosci sfotografowali go i oddali do sekcji .No faktycznie nie wiadomo komu wierzyc....a trzeba wierzyc natychmiast ,nie mozna poczekac spokojnie na wyniki sledztwa i sekcji ,bo sensacja zyje tylko przez chwile ,za pol roku wiekszosc z piszacych juz nie bedzie pamietala o tej sprawie. Ech...mowie Wam ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Masz rację , każdy ma prawo mieć super tajny adres swojej strony, który własciciele sami zamieszczają, o którym można rozmawiać, ale nie wolno podać jej adresu na dgm.:lol:

. :evil_lol:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
hahahahahhaa
ja to bym Ciebie normalnie do sądu podala, ze jako pierwsza mi podalas adres tej www:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Romas z wielu rzeczy robi sie w tym kraju sensację , Polacy maja to juz we krwi :(

Marto ! Jeśli nie masz dowodów na pismie to nie oskarżaj mnie o kłamstwo.
Ja juz wyjasniłam i wiecej tego tematu poruszac nie będe bo chyba nie ma czego.

Agnieszko , wygląda na to, że źle szukałaś. Proponuję poszukać w Planach na 2006 rok. Mam w zwyczaju informowac o szczeniętach dopiero kiedy ciąża u suki jest potwierdzona na USG. Nie z powowdu, żebym się wstydziła kiedy się nie uda, ale z powodu, że zawiść ludzka jest tak wielka, że czasem żal dawac pretekst do gadania głupot. :(

Marto wytłumacz nam tylko jedno, dlaczego ty sie tutaj pojawiasz tylko wtedy jak możesz komuś dogryźć? Nie masz nic więcej do powiedzenia?

Kasia 124 - czasem trymuje sie łapki, ale tylko w przypadku kiedy npa sa brązowe aby poprawic umaszczenie, lub kiedy sa zbyt miękkie i na tyle gęste aby po usunięciu częsci włosa można było nadal uformowac kolumienkę. Czasem równiez w celu usztywnienia włosa trymuje sie brwi. brody nigdy sie nie trymuje, a juz napewno nie trymuje sie brzuszka.
Najwazniejsze aby porządnie trymować grzbiet i boki tylnych łap.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
hahahahahhaa
ja to bym Ciebie normalnie do sądu podala, ze jako pierwsza mi podalas adres tej www:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

:oops2:No to juz się boję.:smhair2: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Agnieszko , wygląda na to, że źle szukałaś. Proponuję poszukać w Planach na 2006 rok. .[/quote]
Ja szukałam dobrze. Szukałam linka do strony (bo to jej adres był tajemnicą):ghost_2: bo o stronie była mowa, a nie informacji o miocie, które były na Twojej stronie (chyba że to co napisane to tez jest ściśle tajne:evil_lol: :evil_lol: ). Same tajemnice normalnie. :cool3:

[quote name='Agatka']Mam w zwyczaju informowac o szczeniętach dopiero kiedy ciąża u suki jest potwierdzona na USG. .[/quote]

Agatko, to Twoja sprawa kiedy podasz informację o planowanych czy obecnych szczenietach czy miotach. Każdy może podać informację, wtedy kiedy uzna to za stosowne. To jest jego prawo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

W zwiazku z powyższym nie widzę powodu do dalszej dyskusji w tym temacie. Bo własnie napisałaś dokładnie to samo co ja na początku :) :D

Linku na mojej stronie nie ma ponieważ od chwili kiedy strona została podana do publicznej wiadomości nie robiłam jeszcze aktualizacji.

Nie mam nic wiecej do powiedzenia na żaden z wyżej wymienionych tematów i bardzo prosze nie rzucac prowokacji :P

Link to comment
Share on other sites

a fe, chyba przestanę odwiedzać ten wątek. Siedzą takie zgorzkniałe, sfrustrowane babsztyle i wylewają swe żale , żółć z nich wycieka w klawiaturę i czepiają się słówek jak pijany płotu I tak idą słówko, za słówko, ząb za ząb, ,a prawda, a nieprawda. Jakie są te wasze psy, jak wy jesteście takie jadowite . Marta taka młodziutka dziewczyna a czepia sie jak zzieleniała starucha..
Czy jak się osobiście spotkacie to też tak na siebie warczycie, czy tylko patrzycie spode łba i nie rozmawiacie wcale? bo przecież znacie się nie tylko z forum...
A życie jest takie krótkie...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=System]Podsumowując i kończąc ostatecznie:[/FONT]
[FONT=System][/FONT]
[FONT=System]cała powyższa dyskusja była przykładem na to, [COLOR=indigo]jak zrobić z igły widły.:cool1:[/COLOR] [/FONT]
[FONT=System]w tym wypadku: z informacji jawnej zrobić tajną.:ghost_2: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

agatka dziekuje za porady.

mnie tez sie wydaje ze nie ma sensu lapac sie za slowka i czepiac szczegolow, odwiedzamy to forum przeciez dla przyjemnosci a nie po to aby sie klocic wiec juz zakonczcie tamten spor i cos milego napiszcie a najlepiej jakies zdjecia dawajcie swoich pieszczoszkow :))

a u mojej figi na ogonie i na glowie coraz wiecej bialych wlosow jest czyzby to byl objaw starzenia sie? ma ok 2 lat....a jej zdjecie widoczne w avatarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']No to ja z innej beczki:


[SIZE=4][COLOR=red]JUŻ SĄ NOWE MALEŃSTWA URODZIŁY SIĘ TRZY PSY I JEDNA DZIEWCZYNKA !!!!!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/quote]Gratulacje Gucia.Moja suczka jest też po Catapulcie:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

DZIĘKI ,DZIĘKI !!!!!!!
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA !!!!!!!!!!!!!!!
NO I DUMA MNIE ROZSADZA BO PORADZIŁAM SOBIE SAMA :cool3: Z MAŁYMI KONSULTACJAMI PRZEZ TELEFON Z WETEM I GONIĄ MOJĄ PRYWATNĄ AKUSZERKĄ .:multi: :multi: :multi: :multi:
[SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]GONIA WIELKIE DZIĘKI ZA WSPARCIE!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']DZIĘKI ,DZIĘKI !!!!!!!
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA !!!!!!!!!!!!!!!
NO I DUMA MNIE ROZSADZA BO PORADZIŁAM SOBIE SAMA :cool3: Z MAŁYMI KONSULTACJAMI PRZEZ TELEFON Z WETEM I GONIĄ MOJĄ PRYWATNĄ AKUSZERKĄ .:multi: :multi: :multi: :multi:

[SIZE=5][COLOR=#ff0000]GONIA WIELKIE DZIĘKI ZA WSPARCIE!!!![/COLOR][/SIZE][/quote]

Pozwól,że i ja tutaj Tobie i psiej mamusi pogratuluję!!Wspaniale się sunia spisała!!BRAWO!!:loveu:

Niech maluszki zdrowo rosną!!Niech znajdą nowych,kochających ich właścicieli,nie za medale,które będą zdobywać,ale za to,że są!!:loveu:

Aha,Orsinii(nie zaglądałam tu ostatnio ,więc nadrabiam)Tobie i psiej mamie również tego samego,duża buźka dla suni,Ciebie i maluszków,niech rosną zdrowo !!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...