Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']aaaaaa:)))))))no ale dobrze pamietalam:))))hahahaha
kurcze musze to cudo gdzies zlukac:)))))))))czy nie klamiecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

tu masz kawalek Jakuba :eviltong: jak chcesz moge cie zapoznac hehe

[url]http://republika.pl/flavago/DiegoLubieszyn2006.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

No ja juz kiedys powiedziałam Kubie, że mu fanklub załozymy , to sie śmiał ;)
Orsini na zywo to dopiero fajny chłopak :);)

Ja juz normalnie to nie mam siły dzis juz tyle psów zrobiłam, ze stac nie moge, a jeszcze kolejne czekaja i moje własne...
Ja dzis nie spie, ale skoro mamy noc Świetojańska to w zasadzie po co spac ;)

Link to comment
Share on other sites

Dengi dzis po raz pierwszy startował w klasie championów i ja wygrał !!!!
To dal nas ogromny sukces !
Synek Dengiego BOB Junior i Mł.Ch.PL
Córeczka Dengiego BOB Puppy !
Reszte opowiem jak skoncyzmy grillowac, o ile jeszcze wyceluje w klawiatuirke ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:) my już też po wystawce:) gratuluję wszystkim którym się należy (a należy się oczywiście wszystkim dogomaniakom) choć o niektórych jeszcze nie wiem do końca jak im poszło, ale na pewno świetnie:multi: my byłśmy, ale nie na długo bo popołudniu musiałyśmy do rodziny jechać, ale i tak wczorajszy dzień minął bardzo miło:) Ciesze sie ze spotkania z tymi, z którymi się zdążyłysmy spotkać i tym samym przepraszam bardzo tych, do których już podejść nie miałyśmy możliwości.

Oczywiście całą wystawe zwracałysmy uwagę na transporterki, klateczki itd;) I w efekcie już całkiem odrzuciłysmy transporterek plastikowy bo się nagrzewa, nie składa itd itp, więc została jeszvze klatka i dog bag i z tej pary wybrałyśmy to drugie bo... okazało się, że materiałowe transporterki wcale się bardzo nie nagrzewają (wkładałam rękę do takiego co stał cały czas na słońcu z otworzonymi bocznymi siateczkami i był tam przewiew!) a są łatwe i lekie do transportu, więc tutaj wygrały nad klatką, a do tego na pewno denisek bardzo miło zaakceptuje takie mięciutkie legowisko z daszkiem, bo on uwielbia się w coś wtulać:) A nie jeździmy co chwile na wystawy czy inne psi imprezy, wakacje sa raz do roku, więc nie powinno być wielu okazji do tego by transporterek mógł ulec zniszczeniu, wiec jednak zdecydowałysmy się na niego bo przy tej wielkości psa jak Denis myslę, że to dobry wybór;)

Link to comment
Share on other sites

Ps. zapomniałam jeszcze dodać że rano oglądałysmy również zawody Obedience głównie klasę "0" i stwierdziłam, że za rok w Krakowie to już na 1000% startujemy a jak si trafi coś wczesniej to też;) bo jednak dobrze było jechac i raz zobaczyć zawody na zywo zanim samemu sie wystartuje oi już widze, że przynajmniej w krakowie było to bardzo fajnie rozwiązane i ring był dośc daleko od ludzi i innych psów bo był na boisku, na około którego była bieżnia i dopiero za tą bieżnią była widownia na której i ta siedzieli pojedynczy ludzie i kilka psów... tak wiec myslę, że w takich rozproszeniach Denis potrafiłby pracować:) bo wzoraj była u nas kuzynka z jamniczką i Denis ślicznie sie zachowuywał i potem nawet nie zwracał na nią uwagi i ona sobie leżała a my 10m dalej ćwiczylismy:) a do tego miło było zobaczyć różne pary nie wszystkie lepsze od nas:) bo to nas zmotywowało i dodało sił:) niektóre pieski stęskniły się przy zostawaniu za włascicielem i musiały do neigo pobiegnąć:) inne nie wychamowały przy prywołaniu przed włąścicielem tylko poleciały dalej (pozdrowienia dla ślicznego wyżełka:) - więc chyba moge stwierdzić, że jak dopracujemy z Denisem chodznie przy nodze (miło było zobaczyć chodzenia podobne do naszego a nie samych mistrzów:)) i zostawanie to będziemy gotowi na start w 0:)) a na szczęscie zostawanie można ćwiczyć w takiej pogodzie jaka mamy obecnie wie mam nadzuieje ze to dopracujemy, bo z chodzeniem przy nodze to chyba obecnie dalej nie pójdziemy bo w tych upałach to on tylko by leżał lub odpoczywał:) może wieczorkiem, a teraz si nawet z domku nie ruszamy:)

Link to comment
Share on other sites

No to pełna relacja :)

W białaskach
Psy Cacib - Dgently Born Baskin Robbins
Suki Cacib BOB - Mervar's HEAVENSENT AT GAMBLER
Suki Zw.Mł. - ANDROMEDA Elfidar

Cz - sr
Psy BOB Junior - TOMMY TAXON Nadpilickie Bestyjki kl mł
Psy CACIB BOB - Sasquehann GORDON kl otw
Psy r.CACIB - DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia FCI kl champ
Psy CWC - Sasquehann DEKIEL kl posr
Suki BOB Puppy - HORDA Dzikie Pola kl szcz
Suki Zw.Mł - DEBI Happy DOG kl mł
Suki CACIB - FINEZJA Dziki Pola kl otw
Suki r. CACIB - Saquehann GORZAŁKA kl champ
Suki CWC - GRATKA Leksaland kl posr

czarne
Psy Zw.mł - LUCJUSZ Corigentia - chyba ...
PSY CACIB BOB BOG - LIDER DYAS kl pośr
PSY r. CACIB - DIABLE v.d. HAVENSTAD kl otw
PSY V1 - Sailer's BK RUSSELL - kl champ
Suki BOB Puppy - A'ABALTA MESSUA GRAND Hajan Polonia FCI
Suki Zw.Mł. - LUKRECJA Corigentia
Suki CACIB - VAMP v.d. Brunnengaerten kl otw
Suki r.CACIB ZETA JONES Hermes kl champ
Suki VG1 - FANCY Rezlark kl posr

pieprzaki
PSY Zw.Mł - DURIN NIEŚMIERTELNY KONG OF Dolina Rivendell FCI
PSY CACIB BOB - TOP TARGET KLONDAIK kl champ
PSY r.CACIB - ?
PSY CWC - ?
PSY V1 - LARY z Miasta Piatsów kl wet
Suki BOB Puppy - AMERYKA Tostom
Suki BOB Junior - BRASICA z ogrodu fauny
Suki CACIB - ?
Suki r.CACIB - ?
kl champ wygrała LILLY Northumberland
Suki V1 - Sasquehanna NOKIA kl wet

Niestety nic nie wiem na temat olbrzymów i średniaków niebyło kiedy patrzec :(

A dzis BIS
1. Pekińczyk - RENWARS MASTERPIECE Astarte Gold wł Charles Lewis-Crooks
2. Akita Amerykańska - Redwitch THE BEAT GOES ON wł małgorzata Supronowicz
3. Rhodesian Ridgeback - MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy wł Małgorzata Branny Warchoł

Zdjęcia będa dzis wieczorem w galerii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']No to pełna relacja :)
..................
[/QUOTE]


To tradycyjnie [SIZE="4"][COLOR="Magenta"][U]WSZYSTKIM SERDECZNE GRATULACJE[/U][/COLOR][/SIZE].
[B]Agatka[/B] - brawo :thumbs: ! Lider Dyas jak zwykle klasa :cool2:. [B]Kreska[/B] - wiadomo :klacz:

Generalnie dla wszystkich:

[CENTER]:klacz::BIG::thumbs::laola::thumbs::BIG::klacz:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

No powiem szczerze Marisiu, że mimo że nie wygralismy wszystkiego to dla mnie to ogromny sukces !
A Dengi naprawde dał z siebie tym razem wszystko :)
A katem oka widziałam, ze nawet i Dengiego Hodowczyni sie ucieszyła :) :) :) To było miłe :)

A Liderowi gratulujemy ! W końcu to nasza rodzinka :) A Dajanka tez sie chyba sedzinie podobała mimo że biegła po ringu jak mały króliczek ;) Co jak co ale 2/8 chyba ;) to też niezły wynik :)

Dengiego synek Tommy Taxon skończył Mł.Ch.PL !
Dengiego córeczka wygrała BOB Puppy :)

A pozatym to wczoraj byl dzień drugich miejsc ;) hihihi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']W Galerii sa juz niektóre foty z wczorajszego dnia :) ZAPRASZAMY :)[/quote]

super !! :multi:

moje dzieci - syn i coreczka tez po sreberku zdobyly :) wlasciciel Abi to sie smieje ze sam sobie wykrakal bo zawsze wygrywal i kiedys chcial srebro to teraz ma dwa razy z rzedu hehe :eviltong: za to wnusia slicznie wygrala :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...