Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Agatko czy to Ty rozpowiadasz klamliwe informacje ze mialam Mafie kryc Koniakiem czy pani Masterton????jesli nie Ty to ona i wtedy bardzo chetnie powiem czemu takie krycie w ogole mi do glowy nie przyszlo, a teraz tylko powiem tyle: rodowod!wystarczy choc troche sie orientowac w sznaucerach miniaturowych zeby wiedziec na co mozna inbredowac a na co absolutnie nie. a jak ktos nie wie to mu potem wychodzi miocik np. z alergiami prawda?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']Agatko czy to Ty rozpowiadasz klamliwe informacje ze mialam Mafie kryc Koniakiem czy pani Masterton????jesli nie Ty to ona i wtedy bardzo chetnie powiem czemu takie krycie w ogole mi do glowy nie przyszlo, a teraz tylko powiem tyle: rodowod!wystarczy choc troche sie orientowac w sznaucerach miniaturowych zeby wiedziec na co mozna inbredowac a na co absolutnie nie. a jak ktos nie wie to mu potem wychodzi miocik np. z alergiami prawda?[/quote]

Ja na temat krycia Koniakiem nic nie wiem, więc prosze nie do mnie z takimi wycieczkami.
Jasne i napewno z rodowodu mozna wywnioskowac ze szczeniaki zinbredowane beda uczulone np na białko z konkretnej karmy. Oj Orsini, Ty juz nie wiesz czym masz ugryźć ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

aha no skoro nie Ty to przepraszam, pozostaje pani Masterton i ja prosze o wypowiedz.
Agatko inbredy sa dla ludzi myslacych to moje zdanie-bo moga z nich wyjsc wybitne osobniki ale trzeba wiedziec na co sie inbreduje, a nie na hurra.

Agatko zupelnie nie rozumiem o co sie pieklisz z tym Klubem-zbieraj sobie chetnych dalej-do 100tki Ci troszke jeszcze chyba brakuje?tylko ciekawa jestem kto z powaznych hodowcow Ci sie zapisze, ale lepiej sie czepiac Olsztyna prawda???a Sasquehanna juz wypelnila ankiete np.?:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aha no skoro nie Ty to przepraszam, pozostaje pani Masterton i ja prosze o wypowiedz.
Agatko inbredy sa dla ludzi myslacych to moje zdanie-bo moga z nich wyjsc wybitne osobniki ale trzeba wiedziec na co sie inbreduje, a nie na hurra.[/quote]

Rozumiem aluzje i czuje sie pouczona ;):evil_lol:

[quote name='orsini']Agatko zupelnie nie rozumiem o co sie pieklisz z tym Klubem-zbieraj sobie chetnych dalej-do 100tki Ci troszke jeszcze chyba brakuje?tylko ciekawa jestem kto z powaznych hodowcow Ci sie zapisze, ale lepiej sie czepiac Olsztyna prawda???a Sasquehanna juz wypelnila ankiete np.?:diabloti: :diabloti:[/quote]

Czyzbyś sie teraz wycofywała z tego co powiedziałas. Czy może myślałas że sie przestrasze i nikomu nie powiem, bo wstyd? Kpij sobie dalej, bo jak narazie to tylko Ty kpisz, jedyna z całej Polski. Ale widzisz być może to taki styl bycia lepiej wykpić niż pomóc w fajnej moim i nie tylko zdaniem inicjatywie. A teraz pozwól, ze oddale sie do moich szczeniaków, a jak już zrobie co mam do zrobienia to opublikuje informacje o Klubie. I mimo wszystko bede brneła do przodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']
Wiecie co sie wydarzyło w Krakowie ostatnio. W jednej hodowli włascicielka pokryła matke synem... W dodatku pies miał w momencie krycia 13 miesiecy... Czyli nie miał uprawnien , ani zgody na warunkowe krycie. No i miot dostał metryki... To jest dla mnie jakies niepoważne... Wymaga sie przestrzegania regulaminu a i tak mozna sobe załatwic jak sie chce... A co Wy o tym myslicie??[/quote]

myslimy, ze Twoje dobre wychowanie na to pozwala, ze najpierw krytykujesz, a potem nagle stajesz sie wspolwlascicielka psa z [COLOR=red]TEGO[/COLOR] miotu.a czy to sie czasem nie nazywa obłuda?albo bycie chorągiewką?obracasz sie zgodnie z kierunkiem wiejacego wiatru.
Nie mam ochoty na dyskusje z Toba, wiec mozesz nie odpowiadac-ja wrcam do roboty

Link to comment
Share on other sites

Tego sie spodziewałam. Wyciagania moich wypowiedzi. i robienia afer. Widzisz stałam sie współwłascicielka tego psa , bo pies mi sie podoba. NIe uwazam, że nalezy wyciagac konsekwencje wobec włascicieli szczeniat z takiego skojarzenia. Jeżeli juz to wobec hodowcy. I zdania wypowiedzianego wcześniej nie zmienie. Czy nalezy osobe która kupiła takie szczenie ukarac na wystawie ocena bdb np tylko dlatego ze hodowca był nie do końca uczciwy?

Napisałas "Myslimy" to znaczy Ty i kto jeszcze?

I co bedzie nastepne?

Link to comment
Share on other sites

mam Cie jeszcze raz cytowac?napisals co o tym myslicie to napisalam myslimy, no ale coz to Ty od razy weszysz afery.
A czemu mam nie wyciagac?przeciez to jest cytat z dogomanii???z GG nie wyciagam, bo to by bylo ponizajace dla mnie, ale z DGM?to jest forum publiczne a nie prywatne, wiec nie rozumiem Twojej bulwersacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale coz to Ty od razy weszysz afery[/quote]Węszy, powiadasz, a kto je rozgłaśnia?

Ty własnie podajesz czytat z zamiarem... w sumie nie wiem z jakim zamiarem - chyba tylko z zamiarem do kolejnej kłótni, bo po co innego? ;)
"ona mi dopiekłą to teraz ja jej wyciągnę jakiś cytat i jeszcze sie pokłócimy trochę" albo "odwróce kota ogonem od moich spraw i wytknę jej jakimś cytatem coś, obojętnie co"

edit: ciekawe jakie zwierzęta ma jeszcze pompeo :|
[url=http://allegro.pl/item95118619_kozy_mleczne_3szt_i_koziol_bcm.html]http://allegro.pl/item95118619_kozy_mleczne_3szt_i_koziol_bcm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

a to sie Agatki zapytaj, bo to ona aktywna od wczoraj popoludnia jak juz niby ucichlo, a tu nagle sruuu:))))))
a ja na pewno nie zostawie postow bez riposty:))))i skoro ja taka chamka niewychowana to bardzo chetnie pokaze swiatu charakterek innych intrygantow, bo inaczej nie mozna nazwac ludzi ktorzy wymyslaja intrygi.
Powtarzam pytanie: marysiu skad wiesz ze mialam niby kryc Koniakiem????
to jest intryga i to szyta grubymi nicmi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']mam Cie jeszcze raz cytowac?napisals co o tym myslicie to napisalam myslimy, no ale coz to Ty od razy weszysz afery.
A czemu mam nie wyciagac?przeciez to jest cytat z dogomanii???z GG nie wyciagam, bo to by bylo ponizajace dla mnie, ale z DGM?to jest forum publiczne a nie prywatne, wiec nie rozumiem Twojej bulwersacji?[/quote]

Wiesz zwykle na forach zadaje sie pytanie do wiekszej liczby osób czyli w liczbie mnogiej, a odpowiedzi udziela w liczbie pojedyńczej wyrażając własna opinie. To taka zasada gramatyczna. No ale skoro "MY ORSINI" :lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol:

Pytanie tylko dlaczego akurat teraz sobie o tym przypominasz.

A no masz racje byłoby ponizajace bo Twoje wczorajsze zachowanie było chwytem ponizej pasa.
Szkoda tylko, że rzucasz mała sprawke , a potem po moim wyjasnieniu zmieniasz temat. Do tego jeszcze te sprawy nie maja nic wspólnego z tematem o którym rozmawialiśmy. Wiec po co to wszystko ?? Zaczełas ta dyskusje wiec chyba masz w tym jakis konkretny cel. Moze nieuczciwa konkurencja? Tylko to mi sie ciśnie na myśl.

Jak dla mnie EOT, rób sobie co chcesz mnie to nie interesuje.
I przepraszam wszystkich ze musieli to przeczytac , bardzo mi z tego powodu przykro.:-(

Link to comment
Share on other sites

konkurencja???
jaka Ty dla mnie konkurencja????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
zabawna jestes:)))
dla mnie tez koniec dyskusji juz dawno, wiec prosze NIE zaczynaj jak tylko zejde z netu.
Nie bardzo wiem co bylo ponizej pasa????chodzi Ci o to ze na GG Cie wysylalam do lekarza?ale to bylo na GG wiec po co to wywlekasz na dgm????specjalnie jak dla mnie, bo chcesz z siebie zrobic biedna poszkodowana Matke Terese:diabloti: :diabloti: :diabloti: a mozesz robic:))))pare osob sie na Tobie poznalo i nie uwierza w to , ze Ty taka dobra jestes niby,a Ci co wierza to przyjdzie czas ze banka mydlana peknie kiedys i zludzenia prysna:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']
A no masz racje byłoby ponizajace bo Twoje wczorajsze zachowanie było chwytem ponizej pasa.
Szkoda tylko, że rzucasz mała sprawke , a potem po moim wyjasnieniu zmieniasz temat. Do tego jeszcze te sprawy nie maja nic wspólnego z tematem o którym rozmawialiśmy. Wiec po co to wszystko ?? Zaczełas ta dyskusje wiec chyba masz w tym jakis konkretny cel. Jak dla mnie EOT, rób sobie co chcesz mnie to nie interesuje.
I przepraszam wszystkich ze musieli to przeczytac , bardzo mi z tego powodu przykro.:-([/quote]
ale taki jest styl Orsini,prosze się nie martwić nie pierwsza i nie ostatnia osoba na tym forum...:lol: :lol: :lol:
osobiscie miałam okazje być pod Orsiniowym obstrzałem i nie tylko ja jedna, wiec znam z autopsji potęge jej wyobraźni...
to, tak na pocieszenie, jeśli cokolwiek pomoże :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Odwracając temat w drugą stronę wiecie jakie mam mądre i kochane pieski? :D

Położyłem się dzisiaj na łóżku trochę podłamany i powiedziałem sam do siebie:
"Jak [...] to się chyba załamę". Wszystkie moje trzy gwiazdy przyszły do mnie i się wtuliły, a Tusia sprawdzałą mi oczka czy wszystko OK. ;)

Mądre mam psiaki, nie? :)

Link to comment
Share on other sites

Orsini i Iza!

Dajcie dziewczyny spokój. Przecież się przyjaźniłyście, jeździłyście razem na wystawy, wspierałyście się zawsze.
To czy poszła plotka o kryciu, to nie jest warte kłótni.
Przecież to czym w efekcie hodowca pokryje, to jest tylko jego sprawa. A ploty..... zawsze były, są i będą. Nie przejmować się i robić to co się zamierza ot, co. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Orsini i Iza!

Dajcie dziewczyny spokój. Przecież się przyjaźniłyście, jeździłyście razem na wystawy, wspierałyście się zawsze.
To czy poszła plotka o kryciu, to nie jest warte kłótni.
Przecież to czym w efekcie hodowca pokryje, to jest tylko jego sprawa. A ploty..... zawsze były, są i będą. Nie pzrejmować się i robić to co się zamierza ot, co. :lol:[/quote]
masz racje Olivko:-( :-( :-(
to ja koncze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Senga to sie zapytaj Agatki co ona mysli na temat ze Wiktor jest tez i Adama. Przypomne ze Ty tez masz suke na wspolwlasnosc z nim:)))to sie dowiesz zaraz kilku milych rzeczy hahahahaha[/quote]
[B]nie będę o nic pytać,[/B] wystarczy że wiem do czego ty jesteś zdolna....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahaha co na grzywaczach juz Cie wykopali to tu przylazlas???
ale my goscinni wiec WITAJ u NAS:))[/quote]
myślałaś że podciągne temat?????? o Agatce,hahahahaha....?????
wykopac to można ciebie ale mnie narazie nikt do niczego nie zmusił i nie bedzie zmuszał :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...