Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Masterton']A tak przy okazji,dziwne są p.wypowiedzi i niespójne,ponieważ z tego co pamiętam sama p.w tych liniachp.chciała kryć(FANTOM)A teraz chce p.kryć [B]psem który podobne linie posiada[/B].!![/quote]

tzn. KTORY pies ma podobne linie????z tych co planuje uzyc do hodowli???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Masterton']Och.A tak nawiasem mówiąc to co może p.wiedzieć o hodowli jak do tej pory jeszcze nawet nie udało się p.wyhodować nawet jednego championa, a jeśli wychodzi p. na ring to niestety z farbowanym psem,bo w Lesznie,[B]p.pies był ciemnym pieprz i sól[/B],a na klubówce,już był czarno-srebrny!!!!!!I!!!![/quote]

tzn. moj jak mniemam bo do mnie Pani pije tak???
a wiec prosze o dowody bo to jest juz oszczerstwo i albo Pani ma na to jakies dowody albo bedziemy rozmawiac inaczej!
Bo ja np. mam fotke pewnego slicznego pieska z jednej wystawki ale na krotkim wlosie gdzie widac jakie ma cudne plecki i ogon i taka fota moze byc np. dowodem czemu takim psem nie chce kryc,
Pani natomiast sugeruje ze mam w domu pieprzaka i go przefarbowuje na cz-sr!!!!hmmm to czemu Skorka nie farbnelam jak ona anatomicznie jest o niebo lepsza?????
mam na dysku foty Wiktora akurat po zrobieniu na Leszno, wiec Pani chyba ma daltonizm ale coz.
[B][COLOR=red]czekam na foty mojego pieprzaka!!!!!!!!!tzn. Wiktora!!!![/COLOR][/B]
[COLOR=black]dobrze pani wie ze to moj pierwszy miot i Wiktor ma dopiero 17 miesiecy wiec jakim cudem moglby miec polski championat?ale championat Moldawii juz ma![/COLOR]
no i na pewno nie trafi NIGDY na allegro na oloszenie mojego tatusia ze ma na sprzedaz szczenieta rodowodowe za tyle a bez papieru za tyle:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Krysiu, a powiedz jak Ty bys sie czula, jakby sie z Toba umowil ktos na krycie Wiktorem i nic Ci nie powiedzial, ze rezygnuje tylko pokryl innym psem.
Nam bylo po prostu przykro, ze nic nie powiedzialas.
Tu nie chodzi o to, ze nie pokrylas, tylko, ze nic nie powiedzialas.
Przeciez to Twoja suczka i masz prawo nawet w ostatniej chwili zmienic zdanie, ze dany pies Ci nie lezy, przeciez nikt sie o to nie obraza.

Link to comment
Share on other sites

KaVang poza tym ja nie twierdze ze to bylo w pozadku z mojej strony!
ale nie wiem co chciala osiagnac pani Masterton rozpowiadajac bzdury bo o innej suce innemu hodowcy. Teraz pisze ze Wiktor to ciemny pieprzak, a wiec sugeruje, ze nasz Zwiazek Kynologiczny ktory mi miot odbieral tego nie zauwazyl????
hahahaha a swoja droga jak ona taka madra to ciekawe jak by zafarbowala wlosy biale u pieprzaka bo one sa w prazki:)))cz-sr tego nie maja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wyluzujcie dziewczyny.

Grono hodowców jest na tyle szczelne, że nie należy puszczać sobie pod nosem brzydkich bąków.
Już powiedziano sobie tyle niemiłych rzeczy, że pora zbastować, bo od słowa do słowa robi się coraz goręcej :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko napisze tyle: "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!"

Czasem jest tak, ze ktos cos powie inny zle zrozumie, powie cos nastepnemu i juz sie tworzy plotka, dlatego dajmy wszyscy na luz, postarajmy sie innym wybaczyc i pomagac sobie jak mozemy a nie obsmarowywac :shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Oj dziewczyno, chyba również należysz do tych bardziej przewrażliwionych:eviltong: . Ja też wyraziłam swoje zdanie :lol: a podałam przykład swojego psa, bo jest on moim punktem odniesienia:evil_lol: . Podobnie zrobiła niemiecka sędzina na europejskiej w Bratysławie. Zmierzyła wybranego psa i to jej wystarczyło, nie musiała mierzyć wszystkich w stawce;) . Na wystawie w Katowicach było dużo zwierzątek różnego wzrostu:lol: . [/FONT]

[FONT=Tahoma]Odpisałam na Twojego posta, bo zapamiętałam, że miał taki niesympatyczny wydźwięk, jakby nie można było spokojniej opisać swoich wrażeń z wystawy. Po co wymyślać wady suczce, która tak wielu osobom się podobała:klacz: . Lepiej skupić się na pozytywach, bo to przynajmniej nikogo nie jest w stanie urazić:-( :-( :-( . Jak się ma do Twojej wrażliwości przydomek DYPLOMACJA ?[/FONT][/quote]


o czym ty wogole piszesz??? jak dla mnie mozesz miec 100 takich suczek nie jest w moim typie i tyle!!! I chociaz wszytskim sie podba to mi nie koniec kropka.
Ale ta twoja opinia potwierdza tylko wrazenie ze zdaniem obowiazujacym jest zadanie ogolu, ja sie wylamuje i to cie boli???
Napisalam ze suka jest prawidlowego wzrostu ja wole wieksze zwierzatka.

To co napisalas ze trzeba sie skupiac na poztywach tylko wskazuje ze najlepiej nie miec tu swojego zdania.
Ale napewno Ci przypomne to zdanie w odpowiednim momencie.

proponuje zebys sobie darowala teraz analize przydomkow bo to jest juz po prostu smieszne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Masterton- jak myslisz dlaczego zrezygnowalam z krycia wspomnianym Phantomem???Santina raz nim kryta nie zaszla-a za krycie zaplacilam i mam DARMOWA powtorke. Dlaczego zrezygnowalam z krycia Phantomem, ktory daje zajefajne dzieci?Zwyciezcow Europy x 2, Zwyciezczyni Swiata itd.
Jak myslisz??????a zreszta doskonale wiesz czemu.Jest to pies na ktorego nie mozna inbredowac jesli sie jest odpowiedzialnym za to co sie wypuszcza z hodowli
A psa ktorego wybralam ce****e jeszcze jedna bardzo pozytywna cecha: ma rodowod bez PRA i RD[/QUOTE]
Tak a propos chorób oczu które p.wymieniła to Koniak ma aktualny certyfikat,wystawiony przez dr. Kiełbowicza,i co teraz jeszcze p.wymyśli???Radzę za namową kolegi MARKA wziąć diazepam,z pewnością się p.przyda,bo z rozmów z p. mniemam,że ma p.poważne problemy z psychiką,i niech mi p. nie wyjeżdża z tym oratorskim tonem,bo dość mam już kalumni,rzucanych nie tylko w moją stronę,na temat plecków mojego piesia nie będę się wypowiadać bo o ile pamiętam,to z tymi właśnie pleckami (według p.opini) wygrał z p.psem,a tak wogóle czy pies który ma wyrazne wady anatomiczne,ciągle wygrywa,Koniak,nigdy nie stanął na 2 lok.A pozatym nie chce mi się już z p. gadać,ktoś powinien zawiadomić admina,żeby wreście p. stąd wywalił,za ploty,oszczerstwa,chamstwo,i bezpardonowość.!!!!!!!!!!!!Acha,przypomniało mi się!!!Ja i mój Tata to dwie różne hodowle,więc uwagi proszę kierować do niego!!!!!

Link to comment
Share on other sites

a ja dodam ze moja paskudna i wielgachna Fufa wygrala w Banskiej Bystricy z wyzej wymieniona suka, dostala wtedy BOBa.
a najsmieszniejsze jest to ze jak wystawialam Santine to sie na jej temat nasluchalam tego samego co na Wiktora hahahahahaahaha a teraz co???nagle wyladniala????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a to wrecz przeciwnie ja uwazam, bo przed ciaza mi sie bardziej podobala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']TakA pozatym nie chce mi się już z p. gadać,ktoś [B]powinien zawiadomić admina[/B],żeby wreście p. stąd wywalił,za ploty,oszczerstwa,chamstwo,i bezpardonowość.!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

to mam propozycje: Pani zawiadomi adimna a ja zawiadomie Zwiazek Kynologiczny, ze publicznie twierdzi Pani ze moj pies to pieprz i sol OK????i NIE posiada Pani na to [B]ZADNYCH[/B] dowodow!!!ZADNYCH!!!!zazadam dodatkowo testow koloru-sa specjalne testy-ja sie nie boje ich.

Nie rozumiem o co Pani chodzi z tymi pleckami?ja pisalam, ze to Pani pies???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nadinterpretacja chyba?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu nie przejmuj sie , ona cały czas pije do mnie i mojego psa.
Najpierw jak był szczeniakiem i go nie widziała to zrobiła mu opinie, potem zmieniła zdanie bo chciała nim kryc, a teraz juz nie chce więc znowu najeżdza. Zaczynam sie juz do tego przyzwyczajac ;)
A pozatym masz racje pora zawiadomic Admina!

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: co tu się dzieje :crazyeye:

fajna sprawa by był takie prawdziwy portal Sznaucerowy, ale obawiam się, że jak hodowle są w takich stosunkach to nie da rady :shake: chyba zbyt dużo jest hodowli sznaucerów i wogóle sznaucerów i konkurencja niszczy całą atmosferę - a straszna szkoda, bo fajnie by było jakby sznauceromaniacy tworzyli zgraną grupę współdziałających hodowców i wyróżniali się tym spośród innych ras - bo chyba w każdej rasie są takie kłótnie - przynajmniej w tych którymi się interesuję :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye: co tu się dzieje :crazyeye:

fajna sprawa by był takie prawdziwy portal Sznaucerowy, ale obawiam się, że jak hodowle są w takich stosunkach to nie da rady :shake: chyba zbyt dużo jest hodowli sznaucerów i wogóle sznaucerów i konkurencja niszczy całą atmosferę - a straszna szkoda, bo fajnie by było jakby sznauceromaniacy tworzyli zgraną grupę współdziałających hodowców i wyróżniali się tym spośród innych ras - bo chyba w każdej rasie są takie kłótnie - przynajmniej w tych którymi się interesuję :placz:[/quote]

ehh jakos w innych krajach sznauceowcy moga ze soba wspolpracowac, jezdza razem na wystawy, wspieraja sie ... tylko nas takie male bagienko :(

tylko kasa, kasa i jeszcze raz kaa ludziom w glowach i zaspokajanie jakis chorych ambicji :(

Link to comment
Share on other sites

hmm powiedzcie mi czy w porzadku jest zachowanie hodowcy ktory bierze suke na warunkach hodwlanych, przez 2 lata nie rejestruje jej w zwiazku, nie wystawia, sam jasnowidzaco stwierdza ze to "pet" , kryje bez papierow i po tym oddaje ? bo takie rzeczy sie dzieja w Polsce !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...