Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='monita']Teraz chyba, trzeba się zająć sznaucem z Poznania. Pieprzak dalej siedzi w schronie :shake:[/quote]

kurczae no własnie tylko boję się bo nie mamy kontroli nad tym kto go weźmie - żeby nie sprzedali jakimś rozmnażaczom znowu - jak tamte średniaki co były jakisczas temu w Poznaniu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kochani dziękuję za chęć pomocy Rambusiowi ale dziś pojechał do domku :loveu::multi::multi::multi: do ludzie którzy 20 lat mieli olbrzymy wystawowe, parę mies temu odeszła ich 13 letnia suczka i teraz wzięli mojego bidoczka :loveu::multi:[/QUOTE]

Hura ! To super wiadomosc ! Jak przeczytalam historie tego psa to mnie az serce zabolalo.No to trzymam kciuki zeby adopcja byla udana :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurczae no własnie tylko boję się bo nie mamy kontroli nad tym kto go weźmie - żeby nie sprzedali jakimś rozmnażaczom znowu - jak tamte średniaki co były jakisczas temu w Poznaniu :angryy:[/quote]

Do tego nie wiemy jak on się zachowuje. A sporo osób z dogo jest spalonych w schronisku :shake:

Link to comment
Share on other sites

:roll:Czytałam sobie wątki które powstały jako pierwsze w sumie nie tak dawno 2004 rok a tam odwieczny problem( mój sznaucer ma klapnięte uszy co zrobić by mu staneły) jak to wszystko się zmienia a teraz jest nowy wzorzec i piesek musi mieć klapnięte.Mój piesek ma typowe idealne uszy ale do poprzedniego wzorca stojące załamane w połowie gdyby to było kilka lat temu kopiowanie uszu i byłby idealny bez podklejnia a tak wygląda jak batman.Wszystkie pieski które oglądam mają klapnięte uszka,kontaktowałam się z kilkoma hodowcami i ich rada była taka: albo skopiować uszy bo ma do tego idealne choć się tego nie robi to to jest możliwe lub podklejanie uszu a ma wyglądać tak na plaster klei się uszy do policzków na 5 dni potem odkleja się na dzień by przewietrzyć i tak w kółko aż do skutku nawet do 9 mc życia psa.Osobiście wymyśliłam że przyklejanie nie jest za dobre bo jednak psa męczy nie może się podrapać więc wystarczy na czubki uszu przykleić coś by je obciążyć może to coś da.
Może jest ktoś kto miał z tym doczynienia,to bardzo prosze o jego zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurczae no własnie tylko boję się bo nie mamy kontroli nad tym kto go weźmie - żeby nie sprzedali jakimś rozmnażaczom znowu - jak tamte średniaki co były jakisczas temu w Poznaniu :angryy:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Helv][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Helv]Jakiś czas temu w Poznaniu zwinęli średniaki psy/suki dorosłe i szczeniaki hodowcy, który sprzedawał tylko rodowodowe i o bardzo dobrym pochodzeniu szczeniaki – facet bardzo dobrze orientował się w średniakach, ale niestety przeholował z ilością psów, dziwnie się zachowywał, żona go zostawiła a potem dopiero się okazało, że był chory, miał guza mózgu i zmarł na stole podczas operacji. Z pewnością to nie był rozmnażacz i pseudohodowca a bardzo chory człowiek. [/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Helv][COLOR=black][FONT=Helv]Piszę o tym dlatego, że czasem wyciągamy zbyt pochopne wnioski nie znając dokładnie sprawy. [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=black][FONT=Helv]
[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Helv]Chyba, że masz na myśli jakiś inny przypadek, ale o tym było swego czasu bardzo głośno.[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kochani dziękuję za chęć pomocy Rambusiowi ale dziś pojechał do domku :loveu::multi::multi::multi: do ludzie którzy 20 lat mieli olbrzymy wystawowe, parę mies temu odeszła ich 13 letnia suczka i teraz wzięli mojego bidoczka :loveu::multi:[/quote]
Cieszę się jak małe dziecko :multi::multi::multi::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga32']:roll:Czytałam sobie wątki które powstały jako pierwsze w sumie nie tak dawno 2004 rok a tam odwieczny problem( mój sznaucer ma klapnięte uszy co zrobić by mu staneły)[/QUOTE]

Eee tam - wątki i wcześniej były, ale usunięto je w garamach czystek na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][COLOR=black][FONT=Helv][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Helv]Jakiś czas temu w Poznaniu zwinęli średniaki psy/suki dorosłe i szczeniaki hodowcy, który sprzedawał tylko rodowodowe i o bardzo dobrym pochodzeniu szczeniaki – facet bardzo dobrze orientował się w średniakach, ale niestety przeholował z ilością psów, dziwnie się zachowywał, żona go zostawiła a potem dopiero się okazało, że był chory, miał guza mózgu i zmarł na stole podczas operacji. Z pewnością to nie był rozmnażacz i pseudohodowca a bardzo chory człowiek. [/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Helv][COLOR=black][FONT=Helv]Piszę o tym dlatego, że czasem wyciągamy zbyt pochopne wnioski nie znając dokładnie sprawy. [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=black][FONT=Helv]
[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Helv]Chyba, że masz na myśli jakiś inny przypadek, ale o tym było swego czasu bardzo głośno.[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote]

tak - to wszystko prawda, tylko, że potem te psy trafiły do schroniska pozn, gdzie siedziały bardzo długo, a potem zostały sprzedane byle komu - są potwierdzone informacje, że niektóre na łańcuchy do rozmnażania :angryy: ja nic złego nie pisałam o byłym ich właścicielu tylko o schronisku, że sprzedaje niekastrowane psy rasowe do dalszego mnożenia

Link to comment
Share on other sites

Bedzix - na PWP były z nią problemy z adopcją pieska Figi , a dziś na forum agility wyszła kolejna prawda mówiła,że kupuje border collie ( nie pomyslala,ze hodowca sie dowie dzisiaj o Fidze i będzie mial ja na uwadze), wiec ją podpuszczaliśmy i mówiła,że dzwoniła, później że nie dzwoniła do hodowcy w sprawie psa którego nie może mieć, i hodowczyni wpisała numer w googlach i wyszlo,ze dala oferte,że ma miniaturę sznaucera bez papierów i chętnie go wypozyczy jako reproduktora, a wiec spiera pseudohodowle

Cała prawda dziś wyszła na jaw!
Że macie tutaj rozmnażacza:roll:

[url]http://www.agility.fora.pl/moj-pies,13/fotki-i-filmy-dropsika,940-105.html[/url]
tu jest wszystko, nawet raz rozmnożyła swojego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Bedzix - na PWP były z nią problemy z adopcją pieska Figi , a dziś na forum agility

Eh, jeszcze przedwczoraj weszłam na forum dogo - sznaucery w schroniskach zeby napisać o Bąboladce, i post wyżej pisała ta Bedzix - ze na Paluchu są 2 sznaucery, że zdjęcia da... pomyślałam - fajnie, kocha je i chce wyciągać ze schronu... w głowie mi sie nie mieści to co piszecie.... nie wiem co myśleć.... :shake: nie znam jej to nie chce o nikim pisać źle.... Czyli uważacie ze tu niektórzy mogą pomagać dla niepoznaki, a tak w ogóle to... rozmnażać:crazyeye::shake: jestem na dogo od niedawna:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...