Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='maxxel'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jedna pozytywna rzecz w calej tej paplaninie.Wszedlem na strone Ka-Vang.dzieki Olka za estetyczne doznania [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE][/quote]
Ciesze sie, ze sie podoba :).

Ashley, pobudzilas bardzo wazna kwestie - przewodnik - jest praktycznie rownie wazny jak pies, a moze nawet wazniejszy, bo nawet najwspnialszego uzytka moze zepsuc :placz:.

Oczywiscie nie zgadzam sie z teoria, ze tylko linie uzytkowe daja gwarancje sukcesu, ale jestem zdania, ze latwiej w tych liniach o super psa do pracy :razz:. Gdyby nie to, ze zakochana jestem po uszy w sznaucerach, to pewnie moim kolejnym psem do agility bylby jakis maliniak albo border z linii uzytkowych :evil_lol:. A tak to dalej bede biegala z mini i gigantami :loveu:, Troche zaluje, ze trudno znalezc sredniaka lapiacego sie do kategorii M :placz:.

Hihi, Asher to teraz Twoja znajoma ma nad czym myslec :razz:, chociaz tak sie caly czas zastanawiam, ze moze jesli jest osoba poczatkujaca, to zeby nie rzucic jej od razu na gleboka wode, hmmmm.

Asherku bierz giganta zamiast ONka :loveu: ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Ka-Vanga']Asherku bierz giganta zamiast ONka :loveu: ;).[/quote]
A będziesz mi toto trymować? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ashley, dzięki! :loveu:
Niestety, link do strony hodowli nie działa... Ale może to chwilowe.

A spór, która linia "lepsza", czy to w ONach, czy maliniakach, czy w jakiejkolwiek rasie użytkowej nigdy chyba nie ustanie. Ideałem byłoby, gdyby hodowcy eksterierów jednak przykładali większą wagę do psychiki, a użytków - do eksterieru. Co wcale nie znaczy, że podział zaniknie, po prostu nie byłby tak głęboki... Pomarzyć dobra rzecz ;)
Ja, tak jak pisałam, bałabym się rzucić od razu na tak głęboką wodę i brac dobrego użytka. A jesli miałabym brać kiepskiego użytka, to już wolę dobrego eksteriera ;)

Link to comment
Share on other sites

piszę znowu ja - Czarne Gwiazdy.

Wydaje mi się, że troszkę się plączecie w temacie [B]linii[/B] uzytkowych i show. Mianowicie. Jedynym krajem, który ma faktyczny podział na linie użytkowe i wystawowe w olbrzymach są Niemcy.
Jeśli koleżanka nie chce importować, pozostaje jej wybrać hodowlę/rodziców dobrze zapowiadających sie pod tym kątem, znaleźć osobę znającą się na temacie
i po prostu wybrać szczenię.
Olbrzymy nie są jeszcze całkiem pozbawione cech użytkowych, więc nawet przeciętne szczenię powinno się dobrze sprawdzać w tej roli.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

musze kupic coat kinga dla F-on ma siersc dosc szorstka, chyba gatunkowo niezla:eviltong: z duza iloscia podszerstka. ktory wybrac? [URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,02,,pl-pln,15898,29694.html[/URL] z rozstawem 1,5mm czy 0,8mm?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...