Jump to content
Dogomania

amalena

Deleted
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About amalena

 • Rank
  Konto usunięte
 1. Bardzo proszę o zajrzenie na wątek trzech porzuconych psiaków, muszkieterów: http://www.dogomania.pl/threads/200790

  Dwa z nich od kilku miesięcy w hotelu czekają na domy. Niestety odzew z ogłoszeń jest znikomy :-( Psiaki nie mają praktycznie żadnych deklaracji, na wątek już mało kto zagląda, a długi rosną :-( Cudem udało się uniknąć eksmisji z hotelu w zeszłym tygodniu, ale za dwa dni mija termin kolejnej zapłaty, a na koncie muszkieterów jest pusto...

  Bardzo proszę o pomoc dla tych dwóch psiaków - przede wszystkim finansową, bo bez niej niedługo będą musieli opuścić obecne miejsce... Będę też wdzięczna za bazarki, rozsyłanie i podnoszenie wątku, ogłoszenia. Oba psiaki szukają również tymczasów.

  Za wszelką pomoc bardzo dziekuję!

  dsc0748a.jpg

 2. [quote name='swithart']założyliśmy konto o tej sprawie na fb: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=176470705704708[/url] aktualnie zbieramy podpisy pod petycją: [url]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66[/url] mam nadzieję, że mimo braku odpowiedzi w tym wątku, są tu osoby zainteresowane tą sprawą.[/quote] mnie się te petycje nie otwierają!!! A bardzo chcę złożyć swój podpis w obronie zwierząt przed ludzką bestią!!!!!!!!!!!!!
 3. Doprecyzuję, chodzi o dziennik urzędowy Unii Europejskiej L 303, rozporządzenie Komisji (UE) nr 1053/2010 z 18 listopada 2010 w sprawie zmiany rozporządzenia (WE) nr 494/98 No, dopisałam to czego nie ma we wcześniejszym poście.
 4. W Dzienniku Gazeta Prawna z 30 listopada str. B16: Rozporządzenie Komisji Europejskiej z 18 listopada 2010 w przypadku niepotwierdzenia autentyczności identyfikacji zwierzęcia. Wejdzie w życie 9 grudnia 2010 we wszystkich krajach Unii. Omówienie: KE zwróciła uwagę, że zwierzęta o nieznanym pochodzeniu mogą mieć wpływ na status zdrowotny innych (...) jeśli więc właściciel nie może potwierdzić autentyczności identyfikacji i identyfikowalności zwierzęcia [B][U]ZARZĄDZA SIĘ ZNISZCZENIE TAKIEGO ZWIERZĘCIA BEZ ODSZKODOWANIA" [/U][/B] Co o tym sądzicie, ja jestem w szoku, przede wszystkim to niszczenie...
 5. zadzwoniłam ok. 14:00 dzisiaj, natomiast z powodu burzy nie mogłam napisać nic na dogomanii Otórz okazało się że ta fryzjerka ma koleżankę, u której urodziły się sznaucery, [B][U]w tym miocie jedna sznaucerka z zarośniętym uszkiem wymagającym operacji. Ta właśnie pani chce oddać w dobre ręce sznaucerkę uszkiem wymagającym opieki. Nikt jej jak narazie nie chce. [/U][/B] Jeśli by ktoś pokochał ją i zechciał wziąść, to może zadzwonić do fryzjerki, u której koleżanki przebywa suczka: tel. jak w moim powyższym poście. Nie mam pojęcia co to za zakład, co to za hodowla / pseudohodowla????? Czy może jest ktoś z Cieszyna to by nam powiedział. Tak czy inaczej, małej do wzięcia w dobre ręce z zarośniętym uszkiem póty co nikt nie chce. żal jej.
 6. Przed chwilą dzwoniłam na ten nr. tel. ale nikt nie odbiera, czyli to tel. nie prywatny tylko do salonu, a wiadomo, ok. 21:00 zamknięte...
 7. Znalazłam przed chwilą w internecie taki adres w wyszukiwarce: [URL="http://www.emiasto.org/firma173063_twoj_pupil_barbara_matuszny.html"] [/URL]"Twój Pupil" Barbara Matuszny Cieszyn, Bucewicza 9, tel. 033 851 22 07 Może to to??? Dzisiaj jest już późna pora, ale jutro tam zadzwonię czy to aktualne, co i jak. Jak ktoś jest z Cieszyna, to też może??? A może piesek już jest w schronisku???
 8. hej, zagadałam dzisiaj tak jedną kobietę, która spacerowała ze swoim pieprzakiem, tak o psach, co mu daje do jedzenia, gdzie strzyże itd. Obca osoba. A po chwili rozmowy, ona mi ze jej fryzjerka co jej psa strzyże [B][U](ma salon w CIESZYNIE na ul. BUCEWICZA) ma (chyba jej podrzucili?) SZNAUCERA DO ODDANIA, BO KTOŚ TEGO PSA PORZUCIŁ BO SIE OKAZAŁO ŻE PIESEK/SUCZKA MUSI PRZEJŚĆ OPERACJĘ USZKA. [/U][/B]No i oczywiscie wyraziła żal, że ludzie tak w biedzie zwierzęta porzucają i poszła dalej ze swoim na spacer. Nie znam jej, jestem na letnisku, przez droge powrotną powtarzałam sobie nazwe ulicy zeby nie zapomnieć i móc tutaj napisać. Ta pani spacerowiczka to starsza kobieta była, więc nie doradzałam żeby internetem na dogomani napisała, tylko ja piszę. Może ktoś z okolic Cieszyna/ Cieszyna/ w Cieszynie mógłby sprawdzić tę informację? :shake:
 9. za waszą radą zmieniłam tytuł wątku na bardziej dramatyczny, jak macie inny lepszy pomysł, to podpowiedzcie... jakie info do ogłoszeń - można przekleić np. tekst z 1-go mojego postu tutejszego wątku...
 10. Dzisiaj zadzwoniła do mnie miła Pani - zamieści info o psie na jakimś swoim jamniczym portalu... Do siebie nie mogę wziąść pieska, ponieważ nasza sznaucerka zupełnie go nie toleruje. Mogę go reklamować i mówię o nim komu mogę. Ostatnio weszłam do sklepu a ekspedientka do mnie: i niech mi Pani powie, co z tym jamnikiem? Niestety, choć ludzie się interesują to domku nie oferują... [B][SIZE=3]Z tego co mi wiadomo, Marzena :placz::placz::placz: planuje odwieźć go do schroniska :placz::placz::placz:... [/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] Pocieszam się, że jest młodziutki (ok. 10 miesięcy), do ułożenia, śliczna sierść, rezolutny, bardzo inteligentny, MŁODY - a takie najchętniej ludzie biorą... [B][SIZE=3][/SIZE][/B]
 11. :-( niestety, dzisiaj zaraz po tym jak kupiłam mu jamniczą karmę Canin Royal Daschundt, a mama zafundowała mu nowe szeleczki, obróżkę, przysmaki, zadzwoniła jej koleżanka z wiadomością, że Pani mająca przygarnąć Cudka trafiła do szpitala... W związku z czym do adopcji nie dojdzie :-( Jest mi bardzo przykro. Bardzo przykro. Nadal będę rozpytywać o domek dla jamnika... kupione z myślą o piesku rzeczy zawiozę Pani Marzenie.... :placz::placz::placz: No, nic, trzeba działać dalej. Słyszałam że ma się ukazać w gazecie ogłoszenie o nim ze zdjęciem. Super pomysł dziewczyny. Ja porobię trochę plakatów i porozwieszam po sklepikach zoologicznych i po przychodniach weterynaryjnych, też ze zdjęciem. Napiszę na dogo gdzie zawiesiłam, żeby się nie zdublować.
 12. Cudek trafi do swojego domku z małym poślizgiem, bo w ten piątek, to najdogodniejszy termin dla Marzeny, mnie (transport) i Pani czekającej na pieska. Będzie mieszkał w Chorzowie.
 13. Cudek trafiłby do domku we wtorek albo w środę. Jutro pójdę mu kupić kolejne szeleczki, bo te czerwone mu się zepsuły (a te w których został znaleziony sam pogryzł). Pamiętam jeszcze plus minus jaki rozmiar, w razie czego z możliwością regulacji. Kupię mu też paczuszkę suchej karmy w prezencie, niech ma chłopak "wyprawkę" :loveu: Zależy mi żeby dobrze trafił, a ta koleżanka mamy zapewnia że ta jej sąsiadka, samotna osoba, kocha zwierzęta.
 14. [quote name='deer_1987']ale to w koncuy dt czy ds?[/quote] ds ;) ;) ;)
×
×
 • Create New...