Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Justa']Jakieś dziwne macie te psy :cool3:

Ja muszę Galinę po spacerze przytrzymywać, coby od razu do wanny z przedpokoju nie wskoczyła :diabloti:
[/QUOTE]

Samba tez taka byla kiedys... jak pies sobie skojarzy lazienke z czyms przyjemnym czyt. JEDZENIE:cool3: to tez Ci bedzie na komende wskakiwac cala happy:p

zazdroszcze Wam sniegu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Samba tez taka byla kiedys... jak pies sobie skojarzy lazienke z czyms przyjemnym czyt. JEDZENIE:cool3: to tez Ci bedzie na komende wskakiwac cala happy:p[/QUOTE]

Hmm. Ja tam nie karmię psa w łazience :cool1: Od karmienia jest kuchnia:diabloti:

Jak pies wie, że coś jest nieuniknione :diabloti::diabloti: To woli mieć to szybciej za sobą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Jak pies wie, że coś jest nieuniknione :diabloti::diabloti: To woli mieć to szybciej za sobą:lol:[/QUOTE]
tylko czlowiek by tak zrobil, pies nie... zaden pies nie bedzie sie pchac w nieprzyjemnosci, albo go sie zacheci czyms co mu przyniesie korzysc (jedzenie, zabawa), albo zmusi sila..... ja nie chce narazac psa na niepotrzebne stresy wiec wybralem pierwsza metode, jak widac sie spisala znakomicie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']tylko czlowiek by tak zrobil, pies nie... zaden pies nie bedzie sie pchac w nieprzyjemnosci, albo go sie zacheci czyms co mu przyniesie korzysc (jedzenie, zabawa), albo zmusi sila..... [/QUOTE]

Przecież żartuję ;)
Zdaję sobie sprawę, że pies nie myśli tak jak człowiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Ja muszę Galinę po spacerze przytrzymywać, coby od razu do wanny z przedpokoju nie wskoczyła :diabloti:
[/quote]

:crazyeye: :mdleje:

[quote name='Justa']
Jak pies wie, że coś jest nieuniknione :diabloti::diabloti: To woli mieć to szybciej za sobą:lol:[/quote]

hahah moje z uporem maniaka wierzą, że wszystkiego można uniknąć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hasgaliel']zwłaszcza obcinania pazurów i wyrywania włosów z uszu....Jerry się chowa pod łóżkiem u chłopców, tylko nie wiem skąd On wie, że właśnie po TO go wołam?? :razz:[/quote]


hahaha nooo - Luna ucieka z łóżka pod stół albo pod łóżko jak tylko pomyślę o nożyczkach albo grzebieniu albo płynie do czyszczenia uszu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

z kapiela F nigdy nie bylo problemow /wrzucilam go do wanny w pierwszym dniu u mnie i nie protestowal ;) / -ale widac mycie lap teraz wydalo mu sie za czeste i zaczal stawac przed lazienka i udawac glupka, jak go wolalam do srodka. parowki rozwiazaly problem calkiem, tez sie wpycha do wanny-a potem czeka na wytarcie nie uciekajac z lazienki-bo za to tez jest smaczek:lol:

Link to comment
Share on other sites

nagradzam,a nie przekupuje. zreszta tyle co ja sie o przekupstwie naslucham od statystycznego wlasciciela psa, ktory widzi, ze mam nagrody w kieszeni na spacerach... ile w tym jest pogardy zawsze... ich psy widac maja lepiej, jak wychodza na 5minut spaceru pod blokiem i to cala ich rozrywka:p

Link to comment
Share on other sites

Jedni nagradzają swoje psy smaczkami, pochwałą albo piłką.
Inni wrzeszczeniem przez pół osiedla 'MAAAAAAX ! DO NOGI CHOLERO JEDNA ! CZY TY NIE ROZUMIESZ CO DO CIEBIE MÓWIE ?! CO ZA MENDA ! JA CI DAM JAK WRÓCISZ.. WRACAAAAAAAAJ GŁUPI KUNDLU ! W DUPE CHCESZ DOSTAĆ ?! TAK ?! TAK ?! (...)'

Pytanie tylko którzy uzyskują lepsze efekty:p

Link to comment
Share on other sites

to dziala tak-najpierw stoja z rozdziawiona buzia, jak sobie cwiczymy albo sie bawimy w sztuczki rozne:lol: potem widza, ze F dostaje czasem smaczki-i tu jest komentarz odpowiedni i zainteresowanie nami spada do zera:evil_lol: najlepsze bylo, kiedy chodzilam sobie po skwerku w srodmiesciu, gdzie spotykaja sie psiarze okoliczni i podchodza do mnie 2 panie "no o pani to juz opowiesci kraza, ze pani ma jakies strzelajace nagrody, niech nam je pani pokaze!" wyciagam w kieszonki parowki:evil_lol: i mowie, ze to kliker strzela, a parowki sa zwyczajne-i 2 zdania dodalam po co ten kliker. na to pani "a nie... zwykle parowki... myslalysmy, ze to moze cos takiego specjalnego jak strzelajaca czekolada..." i poszly:lol:

wszyscy chca magii-przed zwykla praca uciekaja:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha szkoda mi takich ludzi :evil_lol: następnym razem jak będą mieli problem, że Twój pies dostaje nagrody an ie skacze za darmo to się ich zapytaj czy chodziliby do pracy jakby im nie płacili :evil_lol:[/QUOTE]

Ja kiedys zapytalam pewnego madrzacego sie pana.Efekt byl taki ,ze facet malo mnie nie pobil.Bo on "jest czlowiekiem " a to jest "zwierze" i ma pracowac dla czlowieka ,bo czlowiek tak chce.Malo nie padlam wysluchawszy tej teori.
Jednoczesnie zwierze ( w pojeciu takich prymitywow) to przedmiot,rzecz,cos gorszego ale rownoczesnie istota ktora powinna sie charakteryzowac uczuciami wyzszymi jak bezinteresowna milosc ,wiernosc i oddanie.No tego pomieszania z poplataniem nie moge zrozumiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jedni nagradzają swoje psy smaczkami, pochwałą albo piłką.
Inni wrzeszczeniem przez pół osiedla 'MAAAAAAX ! DO NOGI CHOLERO JEDNA ! CZY TY NIE ROZUMIESZ CO DO CIEBIE MÓWIE ?! CO ZA MENDA ! JA CI DAM JAK WRÓCISZ.. WRACAAAAAAAAJ GŁUPI KUNDLU ! W DUPE CHCESZ DOSTAĆ ?! TAK ?! TAK ?! (...)'

Pytanie tylko którzy uzyskują lepsze efekty:p[/quote]
No to właśnie ja tam wczoraj z Nettem idę... Babka idze z dwoma jamnikami. Jeden na smyczy a drugi luzem, no i ten luzem do Netta podleciał. A ta babka go woła, ze "wróć", chyba z dwa razy. Najpierw na pierwsze zawołanie pies się zatrzymał i stoi, babka nic nie mówi, ten ten podchodzi bliżej Netta, a babka na niego ryczy... W ręku miała patyk (wcale nie taki cienki), to jak zaczęła tego jamnika okładać, to aż się ten patyk złamał :crazyeye::mad::-(. To ja nawet bałam do niej odezwać, bo ja tylko na nią popatrzyłam, tzn. na to co ona robi, to myślałam, że i mnie pobije :shake:.

Link to comment
Share on other sites

ja tam raczej nie mam większych problemów z Dropsem jesli chodzi o kompiel.. Jedyny problem to znalezienie psa:evil_lol: Jak szykuję wszystko on jak jasnowidz.. Od razu gdzieś się schowa gdzie go nie znajde i szukam nie wiadomo ile.. Ale podczas kompieli nagradzam paróweczką lub jakimś smaczkiem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...