Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Romas']Dla mnie bomba, zobaczcie na tylnie nogi ,swietne , i doskonale osadzenie ogona .No , dobry jest i tyle.[/quote]

[FONT=Microsoft Sans Serif]W Polsce pozostał jego brat, który jako szczenię nawet lepiej się zapowiadał. Niestety nie wiemy jak wyrósł, właściciel deklarował się go wystawiać i jak do tej pory się nie pokazał :placz: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Albo słabo wyrosł albo własciciel starcił zapał,co bardziej prawdopodobne.
Ludzie mowia " ja go i tak kocham nawet bez wystaw, to pies do kochania nie do wystawiania" co mnie okropnie drazni bo co ma kochanie do wystawiania.Niby jak ktos wystawia to juz kochac nie moze ??ja tam mojej Zuzi czy Bianki nie kocham mniej lub wiecej z powodu kleski wystawowej jednej a sukcesu drugiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Ja też mam pytanie. Co znaczy "nisko osadzona szyja"? Możecie podać przykłady na zdjęciach? Nigdy nie spotkałem sie z takim określeniem.[/quote]
Coż Krzysiu, masz super fachowca w postaci Marty,niech ci zamieści zdjątka,i wytłumaczy definicję:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Aniu, możesz mi to wytłumaczyć?[/quote]
OJ......lubię Cię,wytłumaczu,wytłumaczu.Nisko osadzona szyja,to taka,która jest,wcięta w kłąb,czyli nie ma opływowej lini grzbietu,tzw.topline,przeważnie widać to na psach niskokłębowych,czyli nie ma kłębu-nisko osadzona szyja,słaby kłąb-średnio osadzona szyja,wysoki kłąb -dobrze osadzona szyja,spróbuje ci poszukać zdjątek dla przykładu optycznego,zamieszczę póżniej,jeśli coś znajdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote]OJ......lubię Cię,wytłumaczu,wytłumaczu.Nisko osadzona szyja,to taka,która jest,wcięta w kłąb,czyli nie ma opływowej lini grzbietu,tzw.topline,przeważnie widać to na psach niskokłębowych,czyli nie ma kłębu-nisko osadzona szyja,słaby kłąb-średnio osadzona szyja,wysoki kłąb -dobrze osadzona szyja,spróbuje ci poszukać zdjątek dla przykładu optycznego,zamieszczę póżniej,jeśli coś znajdę.[/quote]No. Dziękuję Ślicznie. Wiem o co chodzi, nie musisz szukać fotek ;)

:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']A jaki Waszko kupiłaś intesive colour?,jeśli ten, jest super,karmie nim od dawna.[/quote]

to są różne dla sznaucerów mini? to jest RC Breed Miniature Schnauzer - i tyle :niewiem:
[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4960&action=prod[/URL] o taka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']OJ......lubię Cię,wytłumaczu,wytłumaczu.Nisko osadzona szyja,to taka,która jest,wcięta w kłąb,czyli nie ma opływowej lini grzbietu,tzw.topline,przeważnie widać to na psach niskokłębowych,czyli nie ma kłębu-nisko osadzona szyja,słaby kłąb-średnio osadzona szyja,wysoki kłąb -dobrze osadzona szyja,spróbuje ci poszukać zdjątek dla przykładu optycznego,zamieszczę póżniej,jeśli coś znajdę.[/quote]


Pozwolę się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.
Kłąb nie ma nic wspólnego z osadzeniem szyi.
Kłąb może być świetny , a źle osadzona szyja pozostaje nadal źle osadzona .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Pozwolę się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.
Kłąb nie ma nic wspólnego z osadzeniem szyi.
Kłąb może być świetny , a źle osadzona szyja pozostaje nadal źle osadzona .[/quote]
Olivko,to co piszesz nie jest możliwe,bo osadzenie szyi jest uzależnione od ustawienia łopatki,jeśli łopatka jest ustawiona prawidłowo,to i szyja jest odpowiednio osadzona,tak jak ustawienie łopatki jest uzalażnione od wieńca barkowego i ożebrowania,być może widziałaś wyjątki,ale jak to się mówi "Wyjątek potwierdza regułę",oczywiście nie mówimy tu o chartach mam nadzieję;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to są różne dla sznaucerów mini? to jest RC Breed Miniature Schnauzer - i tyle :niewiem:
[URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4960&action=prod[/URL] o taka[/quote]
Genaralnie Royal(weterynaryjny)jest bardzo dobrą karmą,więc myślę że co byś nie kupiła bedzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Hej! Czy ktoś z Was karmi royalem dla sznaucerów mini? ja dziś kupiłam dla Luny i ciekawa jestem czy będzie ok[/QUOTE]
hej, hej!!!
jestem nowa na forum, mam na imię Aśka, mam rocznego sznaucera min - Brylanta, i jakis czas temu podawałm mu tę karmę - jadł bardzo chetnie (niestety tylko przez jakiś czas - jest niejadkiem i z tego co zauważyłam, szybko nudzi mu się jedno jedzenie, wiec co jakiś czas zmieniamy menu).
Pozdrawiam serdecznie
Aśka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Romas ale tak sie mowi:)))))"do kochania" czyli potocznie pet, bo sie nadaje tylko i wylacznie do kochania, a taki do wystawiania jeszcze i na wystawki sie nada[/quote]

No tak ,tyle ,ze ludzie tym argumentem tłumacza swoje lenstwo a nie stan rzeczywisty.Duzo ładnych psow bezpowrotnie jest straconych dla hodowli ,bo własciciel go "tylko kocha".Nieraz to az zal sciska patrzec jak wspaniałe eksterierowo zwierze rozsiewa swoje geny po okolicznych kundelkach .
Miałam taki przypadek na soedlu ,strzygłam tego psa , pieknie zbudowany miniaturowy sznaucer p/s.Włascicielka nie chciala go meczyc wystawami , kastracja tez nie ,no i spacerami na smyczy .Totez co roku byly szczenieta po nim.Dla psa raj .
A zreszta co bede gadac ,sami wiecie jak jest.Nie raz takie potwory na ringi sa prowadzone ,ze strach patrzec a te naprawde piekne "marnuja sie" na kanapach.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Jak marisia wrzuciła czarnuszki to ja dam kontraścik i chcę Wam pokazać białaska mini, który mi się strasznie podoba, pewnie niektórzy go znają.
[img]http://www.sznaucer.olsztyn.pl/DSC03250_b.jpg[/img]
[img]http://www.sznaucer.olsztyn.pl/DSC03670_b.jpg[/img]
[img]http://www.sznaucer.olsztyn.pl/DSC03243_b.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Witam!
Jak marisia wrzuciła czarnuszki to ja dam kontraścik i chcę Wam pokazać białaska mini, który mi się strasznie podoba, pewnie niektórzy go znają.

[img]http://www.sznaucer.olsztyn.pl/DSC03670_b.jpg[/img]
[/QUOTE]

Ja wprawdzie wrzuciłam cz-s :evil_lol: i w odpowiedni wątek :razz:, ale ten białasek jest śliczny :Cool!: - tylko trzeba by foty zmniejszyć bo adminka je wyrzuci :placz: .

[B]PUENTA imszar[/B] a jak z Twoje nowe plany :razz: ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...