Jump to content
Dogomania

Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Jutro Joguś zmienia DT i jedzie do Hoteliku u szafirki.Mam nadzieję,że nie będzie za długo tęsknił za dziewczynką.Tam też jest 2 letnia dziewczynka.Trzymajmy kciuki za Jogusia aby szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

  Istnieje realna nadzieja, ze moj podopieczny Misio pojdzie do domu stalego, wtedy przeniose jego deklaracje na Jogisia. Ciocie, trzymajcie kciuki za Misiaczka!

 

 

Jutro Joguś zmienia DT i jedzie do Hoteliku u szafirki.Mam nadzieję,że nie będzie za długo tęsknił za dziewczynką.Tam też jest 2 letnia dziewczynka.Trzymajmy kciuki za Jogusia aby szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu.

 

Trzymam kciuki za Jogusia i za Misia!

Link to comment
Share on other sites

Joguś przesyła pozdrowienia i "selfie" z hoteliku :) Jechało mu się dobrze, podróżował na tylnej kanapie samochodu. Głównie leżał, ale wstawał też popatrzeć przez okno. Na miejscu po wyjściu z auta oprowadziłam go po włościach, Joguś zaznaczył każdy płotek, każde drzewko, drzwi i ściany wewnątrz. Trochę sobie na ten cel uzbierał przez te 2 godziny. Na początku siedział w jednym miejscu pokoju, nasłuchwiał i się rozglądał, po jakimś czasie był już pewniejszy, ze smakiem zjadł kolację, którą azalia zapakowała mu wraz z jego rzeczami do "plecaka". Myślę, że będzie mu się spało dobrze na posłanku albo w fotelu po tylu przygodach.

Link to comment
Share on other sites

To pierwsze jeszcze godziny są Jogusia na nowych włościach.Zaznaczył teren to też dobry znak,tak zachowuje się dojrzały dżentelmen.Najważniejsze,że znalazł schronienie i opiekę.Teraz jak się już zadomowi dobrze,trzeba chłopaka ciachnąć i znaleźć mu bardzo dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

Jak przyjemnie jest zobaczyć pysio Jogisia,cieszę się że dobrze sobie radzi w nowym otoczeniu.

Obawiałam się trochę,jest on dość ostrożny w kontaktach z innymi czworonogami,uległy i ustępliwy

być może dlatego,że długo musiał radzić sobie sam i czasem mimo swojego przyjaznego usposobienia 

był źle traktowany.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam jednorazowo 20 zł dla Jogusia. Trzymam kciuki za niego!!!

Pieniązki dotarły. Dziękuję!

 

Jestem przekonana, że się bardzo szybko "zawiodę", ale będę miała chociaż zaszczyt go poznać i gościć chwilkę :) Dziękuję cioteczki za zaufanie.

 

My dziękujemy za pomoc!

Ale się dzieje! :)

 

Kciukam za Jogisia, a zwłaszcza za Milusia. ;)

Dzieje się, dzieje :)

 

Powodzenia :)

 

Dziekuję w imieniu Jogusia!

Wyglada na to, ze Misiaczek znalazl swoja Pania. Przenosze jego deklaracje na Jogusia.Przypomina mi on mojego pierwszego psa(suczke) rodzinnego. Dozyla u rodzicow po naszej wyprowadzce do 16 lat. Konto prosze.

 

Dziękuję! Już przesyłam

Ciekawe jak Jogi zniósł podróż i jak odnajduje się w nowych warunkach.

Wszystkie pieniążki pozostałe po Blekusiu przelałam na konto Rubik.Bardzo proszę,jak dotrą o potwierdzenie na wątku Blekusia.

 

Jeszcze nie dotarły, ale dam znać

Zaglądam i czekam na fotki i wieści o Jogusiu prześlicznym!!!

:)

 

Joguś przesyła pozdrowienia i "selfie" z hoteliku :) Jechało mu się dobrze, podróżował na tylnej kanapie samochodu. Głównie leżał, ale wstawał też popatrzeć przez okno. Na miejscu po wyjściu z auta oprowadziłam go po włościach, Joguś zaznaczył każdy płotek, każde drzewko, drzwi i ściany wewnątrz. Trochę sobie na ten cel uzbierał przez te 2 godziny. Na początku siedział w jednym miejscu pokoju, nasłuchwiał i się rozglądał, po jakimś czasie był już pewniejszy, ze smakiem zjadł kolację, którą azalia zapakowała mu wraz z jego rzeczami do "plecaka". Myślę, że będzie mu się spało dobrze na posłanku albo w fotelu po tylu przygodach.

Jest pierwsza relacja!

 

Przyszły wpłaty od: snow-white; zebrazebra, olena84. Niezmiennie dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Jogiś, cieszę się, że teraz jesteś już bezpieczny! :)

 

Chyba powinnam pokombinować nad nowym banerkiem... :cool1:

 

-------

Ogłoszonka Jogiego "Milusia" na lubuskie (Zielona Góra) - linki:

 

http://olx.pl/oferta/milus-przyjaciel-calego-swiata-CID103-IDazAct.html#8dfa74d7d8
http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/zielona-gora/milus-przyjaciel-calego-swiata-626706043
alegratka → nie mogę aktywować... :(
http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,MILUS-przyjaciel-calego-swiata,44831348.html
http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MILUS-przyjaciel-calego-swiata,126054 → tutaj niechcący jest mój mail zamiast Rubik, ale sprawdzam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...