Jump to content
Dogomania

Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Na prośbę inki wymodziłam...

 

Jogi – przyjaciel całego świata

 

Jogi to śliczny, młody i bardzo pozytywnie nastawiony do świata psiak. Został oceniony na ok. 3 lata, waży 10 kg. Jest łagodny, bardzo lubi dzieci. Uwielbia być głaskany i przytulany. Z innymi psami, jak również z kotami pozostaje w przyjaźni. Nie jest szczekliwy, lubi zabawę piłką.

 

Jogi jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony.  [nie wiem jak z kastracją; nie ma też info czy umie chodzić na smyczy, zostawać w domu i czy zachowuje czystość, a są to informacje, na które ludzie bardzo zwracają uwagę]

 

Same zalety? Tak! W takim razie dlaczego Jogi jest bezdomny? Dlaczego ktoś się go pozbył, skazując na poniewierkę i niepewny los?

 

A to jeszcze nie koniec nieszczęść! Jeśli w ciągu najbliższych dni Jogi nie znajdzie domu, będzie musiał trafić do schroniska, a takich miejsc nie opuszcza się łatwo…

 

Jogi czeka na opiekunów, którzy będą od niego oczekiwali tylko jednego – by pozwolił się kochać. Wtedy dostanie wszystko, o czym może marzyć pies!

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza, zobowiązanie się do wykonania zabiegu kastracji [jeśli nie jest wykastrowany] oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie w tekście trzeba napisać:

 

"Jogi jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany."

 

I wykasować wzmiankę o zobowiązaniu do kastracji z ostatniego akapitu:

 

"Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej."

 

Przyłączam się do trzymania kciuków i życzę powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam te poprawki zw. z kastracją do tekstu Nutusi.

Zmieniłam Jogisiowi imię (do ogłoszeń) na Miluś, żeby było mniejsze prawdopodobieństwo usunięcia duplikujacych się ogłoszeń z portali.

 

Zgodnie z prośbą Azalii, pakiecik będzie na Zieloną Górę (lubuskie).

 

 

***

MILUŚ – przyjaciel całego świata

 

Miluś to śliczny, młody i bardzo pozytywnie nastawiony do świata psiak. Został oceniony na ok. 2-3 lata, waży 10 kg. Jest łagodny, bardzo lubi dzieci. Uwielbia być głaskany i przytulany. Z innymi psami, jak również z kotami pozostaje w przyjaźni. Nie jest szczekliwy, lubi zabawę piłką.

 

Same zalety? Tak! W takim razie dlaczego Miluś jest bezdomny? Dlaczego ktoś się go pozbył, skazując na poniewierkę i niepewny los? A to jeszcze nie koniec nieszczęść! Jeśli w ciągu najbliższych dni Miluś nie znajdzie domu, będzie musiał trafić do schroniska, a takich miejsc nie opuszcza się łatwo…

 

Przesłodki Miluś czeka na opiekunów, którzy będą od niego oczekiwali tylko jednego – by pozwolił się kochać.

Wtedy dostanie wszystko, o czym może marzyć pies!

 

Psiak jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

 

Kontakt:

Alicja: 695 461 632

luska1177 @ gmail.com  (bez spacji)

 

***

 

Zdjęcia załączone w kolejności, jak będą zamieszczane na portalach.

 

Zaraz wysyłam wszystko do Ziutki - z załączonymi kciukami! :)

Edit: Wysłane do kejciu, bo mały pakiet.

Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy zbierać deklarację na Jogusia. Do 25 czerwca szanse na ds zminimalizowały się praktycznie do zera. Rozmawiałam dzisiaj wstępnie z Szafirką (dziękuję Anuli za namiary i ofertę pomocy!) Joguś może zamieszkać u niej. Koszt to 250 zł + karma + wet. Do soboty mam Szafirce dać oststeczną naszą decyzję. Na razie mamy 0 zł... Anula zaoferowała, iż zapyta deklarowiczów swojego podopiecznego, który jest już z DS czy nie przenieśliby deklaracji na naszego milusińskiego, za co również bardzo dziękuję! Chcemy też chłopaka wykastrować, co generuje dodatkowe koszty. Będziemy wdzięczni za każdy grosz!  Ja na dobry początek deklaruję 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Możecie liczyć na dwie dychy stałej ode mnie
jeżeli Joguś zamieszka u Szafirki.
To taki "spadek" po Blekim na prośbę Anuli.

Ale mam warunek.
Piesek musi być intensywnie ogłaszany.
Chciałabym też mieć wiarygodne informacje
o warunkach w jakich będzie mieszkał.

Link to comment
Share on other sites

stałej już nie mogę. Nie mam już z czego :(  Mogę poratować jednorazowo pod koniec m-ca niewielką kwotą 15,-

 

Dziękuję! Naprawdę liczy się dla nas każdy grosz!

 

Możecie liczyć na dwie dychy stałej ode mnie
jeżeli Joguś zamieszka u Szafirki.
To taki "spadek" po Blekim na prośbę Anuli.

Ale mam warunek.
Piesek musi być intensywnie ogłaszany.
Chciałabym też mieć wiarygodne informacje
o warunkach w jakich będzie mieszkał.

 

Dziękuję! Zapisuję deklarację i obiecuję, że będziemy się wywiązywać! Joguś już raz miał wykupiony pakiet, ale niestety nie było odzewu. teraz ja zamieściłam na najpopularniejszych portalach na woj. dolnośląskie (olx, alegratka. gumtree, morusek, jelonka - nasz regionalny portal, lento, przygarnijzwierzaka, e-zwierzak.pl), Inka33 też wykupiła pakiet na bazarku na woj. lubuskie. Przed ew, adopcją na pewno odbędzie się wizyta przedadopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jogi jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony.  [nie wiem jak z kastracją; nie ma też info czy umie chodzić na smyczy, zostawać w domu i czy zachowuje czystość, a są to informacje, na które ludzie bardzo zwracają uwagę]

 

 

A będzie odpowiedż na powyższe pytania?

Link to comment
Share on other sites

A będzie odpowiedż na powyższe pytania?

 

Odpowiedź zamieściliśmy w ogłoszeniach, a tu na wątku rzeczywiście nie  :) Joguś umie chodzić na smyczy, trzyma czystość w domu. Zostanie wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...