Jump to content
Dogomania

Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.


Poker

Recommended Posts

A czo tu tak cicho?

Bo stoi jak  byk wielkimi WOŁAMI w moim podpisie ,że mnie nie do wczoraj nie było.

Ale bardzo mi miło ,że cioteczki tęsknią za Karmelkim.

 

Karmel się... rozpuścił ;)

 

Chiba tak

Bardzo dziękuję za ciasteczka :)

 

komu i za które?

Pokerku :)  w czym  Karmelek się rozpuścił :)

Nie w czym tylko od czego.Od głaskania przez opiekunkę .

 

Poker chyba na urlopie...

chociaż jedna cioteczka wpadła na genialną myśl.

 

Wróciłam w nocy.Zwierzyniec cały.

Karmel chyba za bardzo przytył, więc przejdziemy częściowo na dietkę light. Goni kotę jak cholera.Niby nie w celach krwiożerczych ,ale jest to uciążliwe.

Czekamy na TEN telefon.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No, cisza taka a przeciez wrocila z urlopu, nic nie wiemy...

Jak to nie wiecie, przecież pisałam ten post poniżej i nawet  piękne kwiatki  od wieso miałam na przywitanie. Dziękuję.

 

Bo stoi jak  byk wielkimi WOŁAMI w moim podpisie ,że mnie nie do wczoraj nie było.

Ale bardzo mi miło ,że cioteczki tęsknią za Karmelkim.

 

 

Chiba tak

 

komu i za które?

Nie w czym tylko od czego.Od głaskania przez opiekunkę .

 

chociaż jedna cioteczka wpadła na genialną myśl.

 

Wróciłam w nocy.Zwierzyniec cały.

Karmel chyba za bardzo przytył, więc przejdziemy częściowo na dietkę light. Goni kotę jak cholera.Niby nie w celach krwiożerczych ,ale jest to uciążliwe.

Czekamy na TEN telefon.

U nas nudy na pudy.Gorąco, psy oprócz Karmelitano , rozleniwione. Małpiszon nadal maltretuje kotę ,ale oni chyba się dobrali.Karmel jest sadystą ,a kota masochistką.

Kota z jednej strony krzyczy i ucieka ,a z drugiej strony wpatruje się w niego i prowokuje do zaczepek.

Karmel zaczął wyraźnie bawić się zabawkami.Wczoraj pięknie bawił się piłeczką z wnuczką.

A telefonów ni chu chu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nadal  mam problem z robieniem zdjęć Karmelowi. Ucieka przed aparatem jak diabeł przed święconą wodą. Może być zdjęcie z wnukiem jako przewodnie.

Może uda mi się coś zdziałać z inną wnuczką.

Link to comment
Share on other sites

Karmelek jest słodkim łobuziakiem.Jego wady to szczekanie na najmniejszy hałas przy furtce i głuchota przy wołaniu z ogródka do domu. Kotę goni ,ale ona też tego chce.

Była córka z malunią sunią .Bawili się rewelacyjnie,podgryzali , szczerzyli wielkie kły , przewracali, gonili w berka. TV jest zupełnie niepotrzebne.

Cała rodzina drugiej córki, która przyjechała spoza Wrocławia jest zachwycona Karmelito. Udało się jej zrobić parę zdjęć komórką.Ale jak łobuz zauważył w rękach wroga, to już był koniec.

 

Karmel_8.jpg

 

Karmel_11.jpg

 

 

Karmel_12.jpg

 

Karmel_40.jpg

 

Karmel_3.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...