Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

witam, deklaruję 15zł/mc stałej

bardzo dziękuję :)

 

powiem szczerze ,że ja osobiście byłabym bardzo ostrożna jeżeli chodzi o jakiekolwiek ingerencje chirurgiczne u starszych psów.  Tylko to co konieczne i mające na celu ratowanie życia. 

 

no właśnie, nigdy nie wiadomo jakie jest gorsze zło.

Link to comment
Share on other sites

brdzo dziękuję, będe pilnowć poczty :)

 

anica, a może podeslesz zdjęcia a wysyłka od Ciebie ?

Beatko, naprawdę nie mogę ,jak na razie to u mnie dzieje się tak wiele, że sama nieraz mam problemy ze swoimi sprawami, przykro mi jest że akurat Tobie odmawiam, ale nie chciała bym się wstydzić później że "nawaliłam"  przepraszama015.gif

 

...jeśli chodzi o operacje starszych psów... też uważam ,że to musi być bardzo przemyślana decyzja! ... nie mam siły! nie dam rady, opisać o mojej Jasieńce down.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

...jeśli chodzi o operacje starszych psów... też uważam ,że to musi być bardzo przemyślana decyzja! ... nie mam siły! nie dam rady, opisać o mojej Jasieńce down.gif

anica, pamiętam TwojąHJasieńkę :(

 

W Czupurka jest na tyle  dobrze, że serce ma zdrowe. Ale wszystko trzeba rozpatrzec, popytać wielu lekarzy. Nie chciałabym, żeby  rak nadnerca  spowodował Cushinga...

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko robię.

Pisałam dziś do dyr czy moge Czupurka adoptować w piątek. Czy nie planują jakiś zabiegów , czy można go zabrać w trakcie leczenia wątroby. Odesłal do lekarza. Jutro tam będe to porozmawiam. Bo tak, to jesteśmy gotowe - Dorcia wzięła urlop na piątek, hotelik Bella, w Stefanowie czeka ( jak pisałam poprzednio-teraz jedzie do budy, bo chcę go szybko zabrać ze śliskiej podłogi w schronie) . Hotelik domowy czeka na niego za jakieś 3 tygodnie.Docelowo w pokoju będzie 5 staruszków, w domu jeszcze psy osobiste. Hotelik zaklada dziewczyna, która dobrze  zna Czupurka ze schronu, więc nie będzie czuł się opuszczony.

 

Jadąc z Czupurkiem do hoteliku chciałam zajrzeć do veta, na przebadanie. dr Mirkowskie,p Pokaże badanie krwi, usg już zna,  chcę żeby ustawił leczenie i generalnie powiedział co robić dalej a co natychmiast.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie do Czupurka. Podczytuję wątek od początku ale niestety nie mogę pomóc finansowo w tej chwili bo właśnie organizuję podobną akcję. Psiak ma 16 lat od 8 siedzi w schronie. Mam miejsce w fundacji tylko za karmę i weta tylko kasy brak...

 

Ale na wątku będę i kibicować Czupurkowi będę nadal a jak coś z kasą się poprawi to się podzielę...  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...