Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ależ Bagi, ja nigdy go nie porzuciłem. Niestety tak mi sie nieszczęśliwie złożyło. Gdyby w zeszłym roku Sama dostała cieczkę przed jego zejściem, co powinno nastąpić zgodnie z jej planem cieczkowym, po podwórku biegały by mi jego dzieci z moim własnym przydomkiem. Ale Sama spóźniła się z tą swoją cieczką o 2 tygodnie. Ja to nazywam pechem. jak wiesz Tim był sprowadzony specjalnie dla Markizy i te dwa zwierzęta u mnie sie nigdy nie rozmnożyły. Żeby teraz to naprawić muszę pokryć jego synami. Szczęście, że obydwa jego krycia dały bardzo ładne i wartościowe zwierzęta. Za rok Liza i Wiaterek.

Link to comment
Share on other sites

Amster

Ja bym na czarne nie liczyła. Ja też tak od lat za czrnymi charcikami się uganiam i już szczytowe osiągniećie miała 4 lata temu moja czarna Orka. Oczywiście chciałam sobie czarną córeczkę po niej zostawić, przywiozłam jej czarnego mężusia i wiesz co ta małpa urodziła: 3 czarne psy, a suki szarą i jasno kremową...

Link to comment
Share on other sites

Tilia-bardzo dziekuje za wrzut fotek...

no i juz je opisuje:na schodach w charakterze ozdoby przycupnely dwa interchampiony-Might & Main zwana Margo,i Hold the LIne,zwany Oldrichem przez swa czeska pania.Potem Rarivari importowana z Francji,ch.PL,pozuje wsrod niedobitkow choineczek,dalej troche zaspane Yashika i stafficzka Duszka(Duszki prawie nie widac,co sie rzadko jej zdarza!),nastepnie kicajaca po podworku Margo(bardzo lubi sobie malowniczo pokicac,nie tylko w nadziei na smacznostki);w nastepnej porcji zdjec-mamusia i corka,czyli oblizujaca sie Yashika (po ciasteczkach)i Pogoria-ch.PL,pozuje zaraz po swym drugim zamazpojsciu...z ktorego miala potem 8 zarlocznych pociech-jedna,Garrincha,zostala w domu-fotki niebawem,wczoraj odbyla sie sesja zdjeciowa,po ktorej dochodzilam do siebie przez godzine albo i wiecej-silna z niej bestyja i do tego...raczej niepokorna!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...