Jump to content
Dogomania

amster

Members
 • Content Count

  451
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by amster

 1. proponuję wpaść któregoś dnia do naszego oddziału, chętnie udostępnię do wglądu zgłoszenia. będzie mozna sobie dokładnie zobaczyć, czego zgłaszający nie wpisują, co wpisują błędnie, co dodają, co pomijają. dla bardziej dociekliwych bedzie można wyliczyć ile telefonów trzeba było wykonać, by uzupełnić dane. a mimo tego nie udało się wychwycić wszystkich błędów i pomyłek.
 2. [url=http://www.kynologia.gorzow.pl/wystawa09.php3] wyniki i zdjęcia z finałów
 3. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]proponuję poszukać lepszego cateringu na przyszły rok :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] wszelkie uwagi, przede wszystkim te krytyczne weźmiemy pod rozwagę :)
 4. Z tego co mi wiadomo komplet zdjęć wraz z wynikami ma się pojawić dzisiaj na stronie. Mam nadzieję, że nasz spec od tych spraw nie zawiedzie. Ze swojej strony chciałbym wszystkim podziękować za przybycie do Gorzowa. Przeprosić za utrudnienia z dojazdem, a przede wszystkim za wszelkie niedociągnięcia i problemy jakie wystąpiły podczas wystawy. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna, jubileuszowa (40) wystawa będzie lepiej zorganizowana i już dzisiaj serdecznie na nią zapraszam. Wszystkim wygranym serdecznie gratuluję.
 5. plan sędziowania: [URL]http://www.kynologia.gorzow.pl/katalog.txt[/URL] mapka dojazdu: [URL]http://www.kynologia.gorzow.pl/duza.jpg[/URL]
 6. Plan sędziowania juz ponownie jest dostępny na stronie. Przepraszamy, ale rzeczywiście limit transferu został przekroczony.
 7. W tej chwili niczego nie mogę obiecać, proszę zadzwonić jutro po 17 do oddziału. Jeżeli byłyby jakieś problemy to proszę zgłosić się na wystawie do sekretariatu. Co do telefonu, to oznacza, że nikogo w oddziale nie ma.
 8. Czy aby napewno pies łapie się już do pośredniej? Bo było kilka przypadków, kiedy psy były za młode i zostały wówczas umieszczone w takiej klasie na jaką odpowiadał wiek zgłaszanego psa.
 9. To ja zapraszam w przyszłym roku do nas na 2 tygodnie przed wystawą, jak będziemy zamykać katalog. Trzeba tylko będzie z pliku zawierającego wszystkie dane pousuwać te, które Wam nie są do szczęścia potrzebne i będzie można publikować. Przepraszam za sarkazm Co do orientacyjnych godzin oceniania... czas oceny jednego psa liczy się od 3 do 5 minut. Tym sposobem można określić mniej więcej kiedy pies będzie oceniany. Ustalenie sztywnych godzin oceny zmusza sędziego do ich przestrzegania i czasem powoduje zupełnie niepotrzebne przerwy w pracy na ringu.
 10. z tego co mi wiadomo to nie jest.
 11. pozwolę sobie dodać małe conieco. Otóż, ściągalność niezapłaconej wystawy jest znikoma. Są to dla oddziału czasem znaczne kwoty, które później przepadają, a nam zostają medale, dyplomy i inne dokumenty związane z psem. Nie pomaga wysyłanie pism do oddziałów macierzystych itp. Nasz oddział nigdy nie prezentował wcześniej stawek, a jedynie plan sędziowania. W tym roku ze względu na małe zawirowania organizacyjne ten plan pojawił się z lekkim poślizgiem, ale mimo to na tydzień przed wystawą. Wszystko więc spokojnie można sobie zaplanować. Dodam jeszcze, że informacje szczegółowe odnośnie zgłoszonych psów nie są podawane chyba w żadnym innym kraju poza Polską. Ja osobiście uważam, że nie wnosi taka informacja niczego do mojego stanu wiedzy, choć nie ukrywam, jak jest opublikowana to ją sobie przeglądam. Ale nie zmienia to podejścia mojego do wyjazdu z psami. Jeżeli już nie jadę to z zupełnie innych przyczyn. Jest jeszcze jedno przeciw publikacji takich danych w necie jakie są publikowane. Jest to Ustawa o Ochronie Danych Osobowych. Jak się okazało w praktyce niektórzy nie życza sobie by ich dane były publikowane w internecie. A nikt z osób pracujących przy organizacji nie ma głowy do tego na tydzień przed wystawą by wycinac z gotowego pliku zawierającego cały spis wystawców pojedyncze osoby.
 12. amster

  Nowa Ruda grudzień 2006

  BISa wziął z pewnością jamnik, ale nie pamiętam, czy był to standart, czy coś mniejszego. Był krótkowłosy. Sorry, ale byłem zbyt zaaferowany... Vice BIS dla charta rosyjskiego: Bilans AMSTERDAM. pewnie mało kto pamieta, ale ten pies stał juz na pudle BISa w Nowej Rudzie w roku 2002, najpierw jako BIS Juniorów, a następnego dnia wziął całego BISa. A na trzeciej lokacie Akita p. Supronowicz. A stawka była według mnie baaardzo przyzwoita. Mam nadzieję, że więcej szczegółów i jakieś fotki w końcu sie w necie pokażą, bo sporo osób je robiło, ale jak dotychczas nigdzie ich nie widać.
 13. a ja ponownie zapraszam na naszą stronkę [url]www.bilans.w.pl[/url] ze sporą dawką świerzych szczeniakowych zdjęć.
 14. Na naszej stronie dodaliśmy kilka fotek obecnie już trzyletnich psów z przydomkiem "Bilans" a także całą dziesiątkę jednodniowych szczeniąt z najnowszego miotu F. Zapraszam na [url]www.bilans.w.pl[/url]
 15. amster

  Gorzów 2006

  [quote name='wiki_2006']Hej!! Czy ktos z Was jedzie to Gorzowa jesli tak to czy ktos moze mi pozyczyc jakiekąs pieska?? Oczywiscie jesli on/ona byla by po ocenie na ringu i by zemna poszla/poszedl:) Papa gg-4007176[/quote] W Gorzowie nie będzie Młodego Prezentera
 16. amster

  Gorzów 2006

  [quote name='jo-jo']Czy jest tu ktoś ze związku Gorzowskiego? Jak tak to prosze o info..dzisiaj musiałam wysłąć zgłoszenie interntowe bvo fax nie działal..wysłałm jedynie sam formularz bez potrzebnych papierków..i tu oje pytanie czy moge te papiery wysłać faxem w piątek kidey to będziemożna wtedy potwierdzic?! Z góry Dziękuje za odp. (wystawa opłacona)[/quote] Fax w oddziale jest włączony non stop, trzeba tylko wziąć pod uwagę, że papier czasem się w takich urządzeniach kończy, a wtedy trzeba niestety go wymienić. No i codziennie wieczorem jest wymieniany. Proponuje zadzwonić jutro w godzinach urzędowania oddziału i wówczas wszystko (jeżeli doszło) zostanie potwierdzone.
 17. nasza borzojowa strona [URL="http://www.bilans.w.pl"]www.bilans.w.pl[/URL] została zaktualizowana. dodane zostały nowe zdjęcia naszych "szczeniąt" oraz wyniki i opisy z ostatniej naszej wystawy, jednoczesnie pierwszej w tym sezonie.
 18. mogę to powiedzieć już oficjalnie,, bo i nam to oficjalnie powiedziano, iż dzięki silnie zorganizowanej akcji telefonicznego nękania ZK (padły również hroźby wycofania psów z klubówki) ZK się ugiął i przeniósł Klubową na halę numer 2, czyli tuż przy wejściu z Głogowskiej. To wejście ma być otwarte dla widzów. Nie wiem jak się ta sprawa ma do Waszych zawodów, ale tak czy inaczej coś mozna wywalczyć.
 19. informacja jest spraewdzona i pochodzi z samego oddziału w Poznaniu. W przypadku wystaw w Poznaniu kasa za bilety jak i parkingi nie trafia do ZK.
 20. No właśnie piszę o tym bardziej jako przyszły wystawca Klubowej Chartów, aniżeli uczestnik Waszych zawodów. Chciałem znac Waszą opinię, bo najwyraźniej na tym samym wózku nas posadzono. Czyli owszem, bawić się możemy, ale tak, by świat nas nie widział. Widzę, że Wy jesteście do takiego traktowania przyzwyczajeni, dla mnie to jednak pierwszy raz, kiedy na tak ważnej imprezie będziemy zamknięci jak w gettcie.
 21. przepraszam, że Wam się tu wtrącam, ale mam takie pytanie. Prawdopodobnie sobotnie zawody odbędą się przy "zamkniętych drzwiach" czyli bez udziału publiczności. Co sądzicie o takim podejściu do sprawy przez organizatorów?
 22. Zapraszam na [url]www.bilans.w.pl[/url] z nowymi zdjęciami szczeniąt z naszego ostatniego miotu.
 23. kolejne foty naszych nie takich już małych dziewczynek. zapraszam na [url]www.bilans.w.pl[/url]
 24. nie wiem jak wyglądają w okolicach Wawy takie imprezy, ale w POmiechówku kilka razy do roku odbywają się oficjalne zawody. Informacje o nich znajdziesz na stronach Klubu Charta.
 25. czas: 2-3 lipca 2005 miejsce: ośrodek rekreacyjno sportowy IZDEBSKI w Lubiszynie (woj. lubuskie, ok 20 km od Gorzowa Wlkp.) 02.07 sobota - godziny przedpołudniowe: biegi treningowe. następnie jakieś wspólne obiadowanie, grillowanie (i tu prośba, aby każdy przywiózł co uważa za stosowne dla siebie i swojej rodziny. Ja ze swojej strony mogę dostarczyć rzodkiewkę, młodą sałatę, twaróg kozi i kozi ser twardy, dla jaroszy może kabaczki i cukinie, na grillu smakują wyśmienicie) piwkowanie (ale delikatne bo jeszcze biegi popołudniowe). późne popołudnie (kiedy już się trochę ochłodzi) kolejna dawka biegów treningowych. wieczorkiem bibka w stylu czem chata bogata i kuflem piwa w łeb. 03.07 niedziela - kolejna dawka biegania, ale już krótka, max do południa. Zaczynamy o godzinie 10.00 stąd więc prosba by w miarę możliwości dojechac ciut wcześniej. Orientacyjne czasy przejazdu z różnych stron świata: Poznań - 3 godziny Warszawa - 7 godzin Śląsk - 5 godzin Białystok - 9 godzin jeżeli ktoś uzna za stosowne by przyjechać już w piątek, prosze pilnie mnie powiadomić, by móc zarezerwować dodatkowy nocleg. Niestety z soboty na niedzielę nie ma już noclegów na samym ośrodku. Najbliższe miejsce gdzie na pewno przyjmuja z psami to Motel Myślibór w Renicach. Wszystkich proszę o zabranie sprzętu archiwizującego, czyli aparaty foto i kamery video. opłaty: 20 złotych od osoby dorosłej, dzieci zwolnione z wszelkich opłat. Ewentualną nadwyżkę finansową jak sądzę jakoś skonsumujemy. Nie określamy stawki dla psów. dojazd: ze wszystkich stron Świata należy kierować się na Gorzów Wlkp. I najlepiej ten Gorzów przejechać przez sam środek, a następnie kierować się na Szczecin. Na skraju miasta miniemy Tesco, dalej prosto aż do skrzyżowania w lewo w kierunku na Dębno. Tam skręcamy. Mijamy kolejno Baczynę, Wysoką, Tarnów. W Tarnowie (na końcu wsi i na zakręcie) skręcamy w prawo w kierunku na Lubiszyn (Myślibórz). Następna wioska to Lubiszyn. Tam, Na czymś w rodzaju placu z kościołem jest skrzyżowanie w kierunku na Ściechów w prawo i tam skręcamy. Nsastępnie jedziemy już drogą główną, przejeżdżamy przez tory kolejowe i po lewej mamy Izdebskiego. Wjazd bramą, omijamy budynek po lewej i wjeżdżamy na parking. Dojazd z kierunku Szczecina różni się tym, że nie wjeżdżamy do Gorzowa, a tuż przed nim skecamy na Dębno w prawo. Dalej już tak samo. Jeżeli są jakieś pytania proszę pytać. Odpowiem jeżeli nie dzisiaj do 16 to już dopiero w poniedziałek po moim powrocie z Krakowa.
×
×
 • Create New...