Jump to content
Dogomania

amster

Members
 • Content Count

  451
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About amster

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bilans.w.pl

Converted

 • Location
  już wkrótce znikąd
 • Interests
  bardzo dziwne
 • Occupation
  beznadziejny
 1. Bestialskie zastrzelenie berneńczyka-proszę zajrzyj i przekaż dalej http://www.szwajcary.com/viewtopic.p...352394#p352394

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post19201756 proszę weź udział w akcji na fbhttps://www.facebook.com/events/1888...context=create niech ten dewiant zostanie ukarany(zdjęcia bardzo drastyczne)

 2. proponuję wpaść któregoś dnia do naszego oddziału, chętnie udostępnię do wglądu zgłoszenia. będzie mozna sobie dokładnie zobaczyć, czego zgłaszający nie wpisują, co wpisują błędnie, co dodają, co pomijają. dla bardziej dociekliwych bedzie można wyliczyć ile telefonów trzeba było wykonać, by uzupełnić dane. a mimo tego nie udało się wychwycić wszystkich błędów i pomyłek.
 3. [url=http://www.kynologia.gorzow.pl/wystawa09.php3] wyniki i zdjęcia z finałów
 4. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]proponuję poszukać lepszego cateringu na przyszły rok :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] wszelkie uwagi, przede wszystkim te krytyczne weźmiemy pod rozwagę :)
 5. Z tego co mi wiadomo komplet zdjęć wraz z wynikami ma się pojawić dzisiaj na stronie. Mam nadzieję, że nasz spec od tych spraw nie zawiedzie. Ze swojej strony chciałbym wszystkim podziękować za przybycie do Gorzowa. Przeprosić za utrudnienia z dojazdem, a przede wszystkim za wszelkie niedociągnięcia i problemy jakie wystąpiły podczas wystawy. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna, jubileuszowa (40) wystawa będzie lepiej zorganizowana i już dzisiaj serdecznie na nią zapraszam. Wszystkim wygranym serdecznie gratuluję.
 6. plan sędziowania: [URL]http://www.kynologia.gorzow.pl/katalog.txt[/URL] mapka dojazdu: [URL]http://www.kynologia.gorzow.pl/duza.jpg[/URL]
 7. Plan sędziowania juz ponownie jest dostępny na stronie. Przepraszamy, ale rzeczywiście limit transferu został przekroczony.
 8. W tej chwili niczego nie mogę obiecać, proszę zadzwonić jutro po 17 do oddziału. Jeżeli byłyby jakieś problemy to proszę zgłosić się na wystawie do sekretariatu. Co do telefonu, to oznacza, że nikogo w oddziale nie ma.
 9. Czy aby napewno pies łapie się już do pośredniej? Bo było kilka przypadków, kiedy psy były za młode i zostały wówczas umieszczone w takiej klasie na jaką odpowiadał wiek zgłaszanego psa.
 10. To ja zapraszam w przyszłym roku do nas na 2 tygodnie przed wystawą, jak będziemy zamykać katalog. Trzeba tylko będzie z pliku zawierającego wszystkie dane pousuwać te, które Wam nie są do szczęścia potrzebne i będzie można publikować. Przepraszam za sarkazm Co do orientacyjnych godzin oceniania... czas oceny jednego psa liczy się od 3 do 5 minut. Tym sposobem można określić mniej więcej kiedy pies będzie oceniany. Ustalenie sztywnych godzin oceny zmusza sędziego do ich przestrzegania i czasem powoduje zupełnie niepotrzebne przerwy w pracy na ringu.
 11. z tego co mi wiadomo to nie jest.
 12. pozwolę sobie dodać małe conieco. Otóż, ściągalność niezapłaconej wystawy jest znikoma. Są to dla oddziału czasem znaczne kwoty, które później przepadają, a nam zostają medale, dyplomy i inne dokumenty związane z psem. Nie pomaga wysyłanie pism do oddziałów macierzystych itp. Nasz oddział nigdy nie prezentował wcześniej stawek, a jedynie plan sędziowania. W tym roku ze względu na małe zawirowania organizacyjne ten plan pojawił się z lekkim poślizgiem, ale mimo to na tydzień przed wystawą. Wszystko więc spokojnie można sobie zaplanować. Dodam jeszcze, że informacje szczegółowe od
 13. BISa wziął z pewnością jamnik, ale nie pamiętam, czy był to standart, czy coś mniejszego. Był krótkowłosy. Sorry, ale byłem zbyt zaaferowany... Vice BIS dla charta rosyjskiego: Bilans AMSTERDAM. pewnie mało kto pamieta, ale ten pies stał juz na pudle BISa w Nowej Rudzie w roku 2002, najpierw jako BIS Juniorów, a następnego dnia wziął całego BISa. A na trzeciej lokacie Akita p. Supronowicz. A stawka była według mnie baaardzo przyzwoita. Mam nadzieję, że więcej szczegółów i jakieś fotki w końcu sie w necie pokażą, bo sporo osób je robiło, ale jak dotychczas nigdzie ich nie widać.
 14. a ja ponownie zapraszam na naszą stronkę [url]www.bilans.w.pl[/url] ze sporą dawką świerzych szczeniakowych zdjęć.
 15. Na naszej stronie dodaliśmy kilka fotek obecnie już trzyletnich psów z przydomkiem "Bilans" a także całą dziesiątkę jednodniowych szczeniąt z najnowszego miotu F. Zapraszam na [url]www.bilans.w.pl[/url]
×
×
 • Create New...