Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeeeszcze jeeeszcze:-))))

Mały rozczochraniec (ten z ciasteczkowo-końskim imieniem) faktycznie śwetny taką minkę zrobił ..

W ogóle wszystkie :iloveyou:

Chyba Wam będę zazdrościć....... :lol:

A ja głupia myślałam że trzy psy to już można powiedzieć "dużo"....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ech Wirka, nawet nie wiesz jak się teraz boję, czy z niej wyrośnie to co bym chciał zeby wyrosło i tak dalej. Na razie jest wszystko OK, ale juz zaczynam zauważać, że to czy tamto mi nie pasuje. osobiście niestety (a może stety) bardzo krytycznie podchodzę do swoich psów. poza tym ostatnimi czasy stałem się bardzo przesądny. do tego stopnia, że tuz przed wyjazdem na Crufta i po nią, kiedy trzy krotnie czarny kot przebiegł mi drogę jechałem okrężnymi, nawet leśnymi drogami, zeby ominąć to miejsce. no i tym razem nic kompletnie nie zakłóciło tej podróży. tym bardziej więc przesądny się stałem. stąd tez moje milczenie i wstrzemięźliwość w wyrazach zachwytu.

Link to comment
Share on other sites

Tilia

Na tej grupowej fotce Druga siedzi z prawej.

Amster

W pełni rozumiem, że nie można "zapeszać" - na razie hoduj :lol:

Charciara

dzięki, że moje dzeici umieściłaś, ta w środku z białym"Y" to Rosamaria -teraz ma 10 miesięcy - już zaczęła karierę wystawową Zwyc.Mł., 2xHPJ z Budapesztu i BOB Graz'u.

Link to comment
Share on other sites

Ita :lol: wygrała Pani... wielkiego radosnego liza od Dru, delikatnego całuska od Małęj i buzi od Zuzi :lol: :lol:

Gratulacje dla Rosamarii (no no ostatnimi czasy te kruszynki coraz bardziej mi sie podobają :) chociaż jak oglądam włoszczyzny w necie to :o tak się od siebie różnią- no i głupieję...)

Amster trzymam kciuki, patrz obserwuj i denerwuj sie (rozumiem Cię, sama tak mam ;) )- trzymam kciuki, żeby wyrosło takie cudo jak na zdjęciach które wklejałeś :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Amster

Ty kurka niedobry kotek jesteś !!!

Ja też czytam wszystkie tamaty, ale jkoś nie wpadło mi do głowy, że masz nowe cudo !

Jak w ogóle mogłeś nam nie powiedzieć !!!

A codo, jest na prawdę cudowne. Gratuluję :lol:

I dawaj zdjęcia natentychmiast !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...