Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

 1d5e58c88d3e8a1cgen.jpg

 

Tu, to wręcz husky ;). No, mały malamut :D.

Miałam dzisiaj zapytanie o niego na OLX - "Czy ogłoszenie aktualne i jaka cena psa?"

Odpisałam, że aktualne, że bezpłatnie (adopcja)  i odesłałam na rozmowę telefoniczną  pod nr podany w ogłoszeniu. Ciekawe, czy Pani  zadzwoni?

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki, jutro Aresik jedzie na zapoznanie z DSem. 

Zadzwonił ten pan, co miał przyjechać. Stwierdził, że im nie trzeba zapoznania, bo są zdecydowani, więc pozostaje sprawdzić czy warunki są odpowiednie (wg tego co mówi Pan wygląda obiecująco). Także jutro TZ jedzie tam z Aresem i jak wszystko będzie ok to zostanie tam. DS jest w Nowej Wsi k. Rzeszowa (gmina Czudec).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O matko! Murko !!! Kciuki trzymam z całej siły :).

Już nie wiem, który to Pan, ale to nieważne. Może to będzie dobry dom dla Aresa? Niech się chłopakowi poszczęści i niech wreszcie ma swoich ludzi, bo bardzo mu tego trzeba :).

 

**************************************

 Dzwoniła Murka :). Ares jutro jedzie na zapoznanie i jeśli będzie OK, to zostanie - oczywiście z prawem powrotu. Jak mawia Nutusia - co komu sądzone, to go nie minie ;), ale podoba mi się, że są tam dzieci w wieku szkolnym, że teren ogrodzony, że mieli psa, chociaż to Państwa pierwszy pies adopcyjny :).

Tak czy inaczej, ogromnie dziękuję Państwu Murkostwu za pomoc w szukaniu domu dla Aresa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...