Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

Przedłużyłam dzisiaj Aresowi wyróżnienie na Lublin, na kolejny miesiąc. Za dwa dni, ponowię wyróżnienie na Rzeszów. Na Kielce i Sandomierz, jeszcze są wyróżnione do połowy listopada. Zdjęcia ładne, ale może się opatrzyły? Jak dostanę nowe od Murki, to podmienię, tylko teraz pewnie pogoda niezdjęciowa :(.

 Póki co, pokazuj się piesku, tak jak jest i szukaj najlepszego domku :)

Link to comment
Share on other sites

Konfirm podpowiem jak u Pokrzywy - wyślijcie go na psygarnij :smile:

Dzięki za podpowiedź :) , ale po pierwsze, nie wiem, jak to się robi :( (ja mało fejsbukowa jestem), a po drugie, jest to raczej pies zewnętrzny, a nie wiem, czy takich zewnętrznych psów szukają na psygarnij? No i (po trzecie) kontakt na Murkę (jak? telefon?), bo to Ona teraz najwięcej wie o tym, jaki jest Ares i który Ludź i Dom mu pasują i vice versa  :).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź :) , ale po pierwsze, nie wiem, jak to się robi :( (ja mało fejsbukowa jestem), a po drugie, jest to raczej pies zewnętrzny, a nie wiem, czy takich zewnętrznych psów szukają na psygarnij? No i (po trzecie) kontakt na Murkę (jak? telefon?), bo to Ona teraz najwięcej wie o tym, jaki jest Ares i który Ludź i Dom mu pasują i vice versa  :).

NA Fb hest instrukcja jak wysłać maila - nie mam teraz dostępu do fejsa więc nie wkleję - tam nie na podziału na psy domowe czy podwórkowe.. - umieszczane są wszystkie psy w potrzebie - do kogo kontakt to musisz z Murką ustalić czy się zgodzi :-)

Link to comment
Share on other sites

NA Fb hest instrukcja jak wysłać maila - nie mam teraz dostępu do fejsa więc nie wkleję - tam nie na podziału na psy domowe czy podwórkowe.. - umieszczane są wszystkie psy w potrzebie - do kogo kontakt to musisz z Murką ustalić czy się zgodzi :smile:

To popatrzę i popytam Murkę, co Ona o tym sądzi. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Moja Sabcia prawdopodobnie ma nowotworowego guza - będziemy wycinać na łapce - bardzo szybko rośnie....druga opcja to ta dilofilaria czy jakoś tak ale poznamy po zbadaniu wycinka :(

 

 

A Sabcia już 10 lat ma - wszystkie badania zrobione krewka, usg i ekg - a ja już się denerwuję :( jak to ja :( chociaż pewnie nie ma czego..

 

 

Przy węzłach chłonnych też ma guzki ale podobno tłuszczaki....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...