Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

Dzwoniła dzisiaj do mnie Murka, że miły Pan z Sieniawy, przyjechał do Niej poznać Aresa. Pan jest b. sensowny, więc to dobrze, że szuka psa. Pan poznał i Aresa i inne psiaki i nie wie, którego wybrać? Ponieważ Pan nie wie, to Jego Żona - zdecyduje - czy Ares, czy ktoś inny? Ważne, żeby jakiś pies znalazł dom, a przeznaczenia - się nie uniknie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak napisała konfirm: Ares się spodobał, ale widziałam, że pan ma ochotę inne psiaki zobaczyć, więc trochę więcej czasu poświęciłam. Najfajniejsze jest to, że pana nie odstrasza wiek i zastanawia się np. nad adopcją psa 8 i 7-letniego. Jemu nie chodzi  wygląd, tylko głównie o to, aby psiak był szczęśliwy mieszkając w ogrodzie, żeby nie uciekał np. przez płot, żeby był czujnym stróżem itd.

Obiecał, że w przeciągu tygodnia da znać.

 

A ja się o Areska adopcję nie boję, bo on się świetnie prezentuje gościom: żadnego stresu, lęku czy agesji. Zupełby luzak :)

Link to comment
Share on other sites

Ja Panu proponowałam dwójkę, zwłaszcza, że Zoja jest bardzo, bardzo "gadatliwa", a Panu na tym zależy. Pan nie powiedział "nie", podpytał o parę rzeczy i o Zoję, także pewnie rozważy tę opcję także.

 Ja sobie zażartowałam, a tu widzę, że coś z tego może być :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...