Jump to content
Dogomania

Maleńka, przerażona babcia ! W schronisku nie ma szans! POMOCY :(


Recommended Posts

douljc.jpg

 

Obok tej suni nie mogłyśmy przejść obojętnie.

Wystarczy spojrzeć w jej oczy, w jej skulone ze strachu ciałko, żeby domyślić się, jak wiele musiała przejść w życiu i jak bardzo skrzywdził ją człowiek...

 

Obecnie jest na kwarantannie ale za kilka dni trafi do boksów ogólnych w których takie maleństwo sobie nie poradzi...

Sunia została oceniona na 12 lat... to raczej już jesień jej życia, więc dlatego chcemy pomóc jej podwójnie... Aby udowodnić na samym końcu jej drogi, że człowiek może oznaczać ciepło, miłość, dobro...

Czy bez naszej pomocy ma jakiekolwiek szanse na normalne życie? A może zgaśnie w schronisku, niezauważona przez nikogo...? : (

 

Mamy możliwość wyciągnięcia suczki do domowego hoteliku, którego koszt to 300zł.

Czeka tam na nią miejsce, kanapa i dobrzy ludzie...

Bez Was jednak nie damy rady. W związku z tym, że mamy już dwie podopieczne suczki musimy zebrać większą część stałych deklaracji, żeby wyciągnąć malutką raz na zawsze z dotychczasowego życia...

 

Będziemy wdzięczne też za jednorazowe deklaracje oraz bazarki...

 

2ylmj9t.jpg

 

2e0ib8p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moje serce i moj portfel otworzyly sie na widok malenkiej. Jakie imie? Jakie Konto? Mysle, ze na dobry poczatek dam 30 miesiecznie

 

Witamy na wątku Maleńkiej, my też nie możemy przejść obok niej obojętnie :( 

Konto jest takie jak dla Kuleczki :) 

Link to comment
Share on other sites

Chryste...mam słabość do starszych psiaków, a jeszcze taka kruszynka...  Z mojej strony 10 zł stałej deklaracji. Mam nadzieję, że szybko ją wyciągniecie

 

Dziękujemy pięknie w imieniu suni, jak tylko będą deklaracje to po nią pędzimy :)

Link to comment
Share on other sites

DZIWIĘ się jak KTOŚ może zarabiać na takich biedactwach??? 300 zł to chyba GRUBA PRZESADA! Czego potrzebuje taka staruszka : ciepłego serca,dobrych dłoni,cichego kąta,garść jedzonka? Pozostaje diagnostyka i ewentualne leczenie? 300 idzie do kieszeni właścicieli hoteliku czy w ramach tej kwoty są np. właśnie leczenie i diagnostyka?

Link to comment
Share on other sites

DZIWIĘ się jak KTOŚ może zarabiać na takich biedactwach??? 300 zł to chyba GRUBA PRZESADA! Czego potrzebuje taka staruszka : ciepłego serca,dobrych dłoni,cichego kąta,garść jedzonka? Pozostaje diagnostyka i ewentualne leczenie? 300 idzie do kieszeni właścicieli hoteliku czy w ramach tej kwoty są np. właśnie leczenie i diagnostyka?

 

Jeśli ktoś chciałby przyjąć sunie z dobrego serca i za darmo to chętnie przywieziemy i dostarczymy pod same drzwi :) 

Tylko tu pojawia się ALE bo ludzie nie chcą pomagać tym bardziej starym i brzydkim psom a właśnie taki hotel to dla suni wybawienie i szansa na lepsze życie.

Więc będziemy robić co w Naszej mocy żeby pomóc suni bez względu na koszty.  

Link to comment
Share on other sites

Beti-Buba, 300zł, jak na DOMOWY HOTELIK to bardzo mało. Proponuję poszukac w internecie regularnych cen hotelików dla psów - w większości cena za małego psa to minimum 30-35zł za dobę w boksie, a nie na kanapie obok człowieka. Tutaj mamy możliwość trzymania suni za zdecydowanie mniejsze koszty w naprawdę wspaniałych, sprawdzonych warunkach, gdzie wielu Dogomaniaków ratujących bezdomne psy trzyma swoich podopiecznych.

 

Tak jak pisała Lili, jeżeli tylko znajdzie sie BDT dla suni, jestesmy w stanie opłacać jej jedzenie, leczenie i wszelkie potrzeby - ale takich ludzi ze świecą szukać, pomagamy nie od dziś, więc wiemy, że wszystkie BDT są zapełnione potrzebującymi psiakami... A może Ty pomożesz?

Skoro krzyczysz najgłośniej...

 

Hotelik to na pewno lepsze wyjście niż pozostawienie suczki w dotychczasowym miejscu, czyli brudnym, zimnym schroniskowym boksie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Łamiecie mi serce ,czemu mój dom nie jest z gumy a portfel sięgnął dna.Możecie na mnie liczyć z bazarkami  na Fb i jeszcze pomyślę..

Może ktoś zrobiłby bazarek imienny ?

 

Nam Maleńka też dziś złamała serce...  I wątek założyłyśmy z duszą na ramieniu bo zebranie deklaracji chyba będzie cudem :(

Bazarek imienny super pomysł - szukamy chętnego :)

 

moge skromnie 5 zł stałej plus pomoc w postaci fantow na bazarki

i jesli kto bedzie mial bazaros cegielkowy z checia ufunduje na niego nagrode

 

Dziękujemy :) Grosik do grosika :)

Link to comment
Share on other sites

Beti-Buba, 300zł, jak na DOMOWY HOTELIK to bardzo mało. Proponuję poszukac w internecie regularnych cen hotelików dla psów - w większości cena za małego psa to minimum 30-35zł za dobę w boksie, a nie na kanapie obok człowieka. Tutaj mamy możliwość trzymania suni za zdecydowanie mniejsze koszty w naprawdę wspaniałych, sprawdzonych warunkach, gdzie wielu Dogomaniaków ratujących bezdomne psy trzyma swoich podopiecznych.
 
Tak jak pisała Lili, jeżeli tylko znajdzie sie BDT dla suni, jestesmy w stanie opłacać jej jedzenie, leczenie i wszelkie potrzeby - ale takich ludzi ze świecą szukać, pomagamy nie od dziś, więc wiemy, że wszystkie BDT są zapełnione potrzebującymi psiakami... A może Ty pomożesz?
Skoro krzyczysz najgłośniej...
 
Hotelik to na pewno lepsze wyjście niż pozostawienie suczki w dotychczasowym miejscu, czyli brudnym, zimnym schroniskowym boksie.


Spokojnie, bez nieuzasadnionej złośliwości i wyobraz sobie,że pomagam i to dość aktywnie ale nie mam zamiaru się przed tobą tłumaczyć ani wyliczać swoich działań i podawać konkretnych kwot.
Do swojego zdania mam prawo a DUŻE litery służą do podkreślania swoich myśli a skoro ty słyszysz dobiegające z kompa KRZYKI to wypada mi tylko ci współczuć :(
Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, bez nieuzasadnionej złośliwości i wyobraz sobie,że pomagam i to dość aktywnie ale nie mam zamiaru się przed tobą tłumaczyć ani wyliczać swoich działań ani podawać konkretnych kwot.
Do swojego zdania mam prawo a DUŻE litery służą do podkreślania swoich myśli a skoro ty słyszysz dobiegające z kompa KRZYKI to wypada mi tylko ci współczuć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...