Jump to content
Dogomania

Maleńka, przerażona babcia ! W schronisku nie ma szans! POMOCY :(


Recommended Posts

zagladam czytam

 

Mam nadzieje, że ci ludzie będą pana obserwować.

Ja go nie bronię, ale bywają przypadki że alkoholicy lepiej dbają o swoje psy niż niektórzy "gospodarze" :(

prawda istnieja przypadki ze alkoholik potrafi nzadbac lepiej o 4 noga niz nie jeden tzw normalny

sama pare lat temu zetknelam sie z takim  przypadkiem bezdomny alkoholik a o psa dbal i dzilil sie wszystkim co mial

nawet na zime nie chcial isc ,bez towarzysza ,a pare lat temu zimy cholernie dawaly wyznakimcale szczescie ze w koncu udalo sie przekonac zeby wzieli go z psem

Link to comment
Share on other sites

Czy Cioteczki które tutaj oferowały pomoc finansową i deklarację zechciały by wspomóc

sunię o której pisałam powyżej? :(

 

zwnxj6.jpg

poproszę o jakieś namiary do wpłaty grosika na sunię, bo tylko tak mogę pomóc. Sunia jest przepiękna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przepraszam, że dopiero dziś się odzywam ale niestety "wypadki chodzą po ludziach". Moją deklaracje 10 zł mogę przeznaczyć albo na maliznę z wybitym oczkiem albo na chłopaków - zdecydujcie gdzie będzie ona bardziej potrzebna i dajcie proszę znać, najlepiej od razu z danymi do przelewu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziękuję za zaproszenie, dopiero znalazłam wiadomość.

Moge wspomóc jednorazową wpłatą, inaczej nie dam rady.

Dobrze, ze maleńka staruszka już bezpieczna,  ale tak już jest, ze na miejsce jednej uratowanej dochodzi parę następnych :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...