Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Khm... jakby to powiedzieć ... ja też jestem chętna do miziania, a co!  :lol: w ogóle to siem dziwię, że jeszcze bazarku miziankowego nie ma  :P bo jak sobie poczytałam co nieco na starej dogo, to wg mnie, spoko miziaki można oferować - 1 zdanie czułe, 2 zdania czułe, wierszyk, piosenka, etc  ;)  :D

Fantastyczny pomysł. Jestem za, a nawet przeciw.

Ciociaaaaaa zrób taki bazareczek dla sunieczki, a bendem Cie myziac i myziać i.... aż sie zmenczem :)

 

No to wtóra pierwsierjsza przyjeżdża do kraka na myziolenie, hę

u%25C5%259Bmiech%2520z%2520z%25C4%2599be

 

Trzy dni i nikt nie odwiedził naszej księżniczki ?

Trochę to rozumiem,ona jest w tak dobrych rękach że nie musimy sie o nią martwić

Ooooo to nieładnie. Mnie nie bywszy przy kompie przez kilka dni, ale tela Cioć beło i żeby żadna nie kuknęła do sunieczki ????

 

 

Ciocie, przepraszam że tak... ale nie mogę przestać myśleć o biednej jamnisi z okolic Częstochowy, czy znacie jakieś dobre ciocie stamtąd? jak to szukać?

też.... ma takie smutne oczki :(

 

Ja chyba coś przeoczyłam. O jaką sunię chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

Do Kraka juz wyjeżdżam ,szykuj się,elik.

A co do jamnisi,o której pisze Anica tez nic nie wiem.Zadzwoń do mnie,Aniu,mam znajomą w tamtych okolicach

 

Co przygotowić do miziolenia ? Stół, kanapę, hamak ???

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę że najlepiej będzie ręcami i palcyma,jakoś miziania stołem ,itp sobie nie wyobrażam buziaki003.gif

 

Co prawda nie o mizianiu stołem, czy kanapą myślała, ale kto wie ? Może byłoby ciekawie :P

 

Super buziolek :)

Link to comment
Share on other sites

...

 

a prospos miziania ...o tak mozna o tak wlasnie :fbolybrjbrr1lob8yl1e2ocjsi.jpg

 

 

Mufinko przepraszam wybacz starym ciotkom 

 

Tylko sobie nie stary, nie starym.... :P

 

Oooo tak też może byłoby ciekawie, ale jeśli dobrze się domyślam, Cioteczki nie dysponują ogonkami. No własnymi ogonkami, ma się rozumieć, nie ogonkami swoich ogonków.

No chyba żeby, ale to już konieczne byłyby indywidualne deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

a jak się miewa Mufka? są jakieś nowe wieści/ zdjęcia??

wszystko w porządku u małej, wdrożyła się w domowy rytm jakby mieszkała z nami od zawsze, nawet juz jej się zdarzyło brzydko warknąć na kolegę który chciał za blisko wskoczyć na tę samą kanapę ale w sumie jest bardzo zgodna i miła, dobrze się dogaduje ze wszstkimi.

Nie robiłam jeszcze nowych zdjęć ale jak będą to zobaczycie że ona ma troszkę krzywicę, nóżki układają jej się w takiego iksa lekkiego, w związku z tym nie jest z niej wielka biegaczka ani sportsmenka :)  

Link to comment
Share on other sites

wszystko w porządku u małej, wdrożyła się w domowy rytm jakby mieszkała z nami od zawsze, nawet juz jej się zdarzyło brzydko warknąć na kolegę który chciał za blisko wskoczyć na tę samą kanapę ale w sumie jest bardzo zgodna i miła, dobrze się dogaduje ze wszstkimi.

Nie robiłam jeszcze nowych zdjęć ale jak będą to zobaczycie że ona ma troszkę krzywicę, nóżki układają jej się w takiego iksa lekkiego, w związku z tym nie jest z niej wielka biegaczka ani sportsmenka :)

 

 

Bardzo się ciesze że u Mufki wszystko gra.

Kasiu,a może ona potrzebuje jakichś np.witamin,czy co ?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się ciesze że u Mufki wszystko gra.

Kasiu,a może ona potrzebuje jakichś np.witamin,czy co ?

Może te nóżęta krzywe, to efekt braku odpowiednich witamin właśnie. Kto by tam zadbał o witaminki dla Dziewczynki ? :( Też myślę, że dobrze byłoby wzbogacić dietę Mufinki o witaminki.

 

Też Mufinkę między oczęta całuję, niech sobie dziewczynka dogadza w domowych pieleszach, a co! :)

A ja za uszętami i pod bródką drapanko uskuteczniam :) No bo jak nie ma chętnych do kraka na mizianko :P

Link to comment
Share on other sites

Dla Mufinki czarnulki podpalanej - miziaki i buziaki  :wub: (btw stała na maj poszła przed chwilą) ;   Kikou - moje najserdeczniejsze wyrazy podziękowania za codzienną opiekę i socjalizację Mufki ślę :) a cioteczkom obecnym na wątku - szanowanko za dobrą robotę i uściski, a co! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...