Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Zapraszam na bazarek, z którego 30 % jest przeznaczone dla Mufeczki

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145790-bazarek-ma-na-celu-pomoc-finansow%C4%85-dla-moiry-chani-mufki-i-kulki/?p=16099555

 

 

Jeśli ktoś ma zdjęcia fantów i mógłby je przeznaczyć dla suniek, to można do podesłać z opisem na adres elsia7 @ interia.pl

Zostawiłam 1 wolny post na ewentualne fanty.

 

 

Bardzo proszę o rozreklamowanie bazarku

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

trafiłam przypadkowo ...

 

cudna ta sunia, wspaniale, że jedzie do kikou....

serce mi zadrżało....deklaruje 10 zł stałej dla niej a może czasem coś jeszcze wysupłam, byle tylko było jej lepiej

 

kiyoshi, wspaniale,że jesteś u Mufki!!!

 

Trzymam kciuki za jutrzejszą podróż

Link to comment
Share on other sites

 

Zapraszam na bazarek, z którego 30 % jest przeznaczone dla Mufeczki

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145790-bazarek-ma-na-celu-pomoc-finansow%C4%85-dla-moiry-chani-mufki-i-kulki/?p=16099555

 

 

Jeśli ktoś ma zdjęcia fantów i mógłby je przeznaczyć dla suniek, to można do podesłać z opisem na adres elsia7 @ interia.pl

Zostawiłam 1 wolny post na ewentualne fanty.

 

 

Bardzo proszę o rozreklamowanie bazarku

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

 

 

Ja juz zapomnialam jak się nazywam,jakieś zdjęcia ci podeślę,ale w sobotę,jutro też cały dzień poza domem, wrrrrr

Link to comment
Share on other sites

trafiłam przypadkowo ...

 

cudna ta sunia, wspaniale, że jedzie do kikou....

serce mi zadrżało....deklaruje 10 zł stałej dla niej a może czasem coś jeszcze wysupłam, byle tylko było jej lepiej

 

kiyoshi ,witamy serdecznie i bardzo dziekujemy milosc17_(www.e-gify.pl).gif

 

Piątek już jutro! - kciuki trzymam mocno zaciśnięte. Mufinko kochana - miziaki przesyłam :) i zbieram po cichu po znajomych na te Twoje "paprochy" około-oczne

 

Ania melduje się jutro u ewu o godz.9.00 i jadą wspólnie po Mufkę best30_(www.e-gify.pl).gif

prześlijcie mi konto suni, proszę. Też trzymam kciuki za podróż

 

Już wysyłam z podziękowaniem serce12_(www.e-gify.pl).gif

Jak dużo cioteczek Mufeczka za serducho chwyciła :)

jak dobrze ... że już jutro, startuje w nowe życie! ... serdeczne myśli na drogę suniu :)

 

psy44.gif

 

kiyoshi, wspaniale,że jesteś u Mufki!!!

 

Trzymam kciuki za jutrzejszą podróż

 

osobowe77.gif

Link to comment
Share on other sites

Mufko, to już dziś!!! :D Odliczamy godziny... :)

 

Ja też,a najgorsze że znowu wybywam na cały dzień,będę nękać dziewczyny telefonami

 

Mufeczko, to już tylko kilkanaście godzin w schronie i potem marsz do lepszego życia k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig

 

Elu,zadzwonię do ciebie jak już Mufka opuści to miejsce,to poinformujesz ciotki żeby nie musiały czekać do wieczora

 

Ja tez odliczam oraz informuje, ze pieniazki dla Mufki polecialy :) prosze o potwierdzenie na watku bazarku, gdy dojda.

 

Dziękuje bardzo,jeszcze link do bazarku poprosiłabym

Link to comment
Share on other sites

...

Elu,zadzwonię do ciebie jak już Mufka opuści to miejsce,to poinformujesz ciotki żeby nie musiały czekać do wieczora...

 

No i właśnie mam wieści od cancer43, że Mufeczka jest już w drodze do kikou.

Maleńka odwiedziła weta - dostała kropelki p/pchłom i środek na odrobaczenie. To pod oczkiem to kaszaki, które trzeba usunąć, ale nie ma pośpiechu. Pilniejsze jest czyszczenie ząbków, bo w fatalnym stanie.

Bidulka ma ciężką chorobę lokomocyjną, a do przejechania około 240 km :(  Będą u kikou około godz. 15-tej.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...