Jump to content
Dogomania

Kam

Members
 • Content Count

  1,404
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Kam

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  5489120

Converted

 • Location
  Wroclaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozmawiałam z Jaagą (Tola, dziękuję za namiar na priv), na razie próbuję się trochę zorientować, jeszcze się zastanawiam nad adopcją w ogóle, niedawno odeszła moja Belka i mam jakieś wahanie w sobie na temat kolejnego psa - czy to już i czy dam sobie radę. Ollik jest świetny, kupił mnie jakoś od razu, ale po pierwsze ewentualnego psa chciałabym wziąć w czasie urlopu (a więc lipiec/sierpień), żeby mieć więcej czasu na wdrożenie siebie i jego a po drugie nie chcę mu blokować adopcji moim zastanawianiem się. Jeśli "dojrzeję" do decyzji a Ollik będzie nadal do adopcji to zgłoszę się do Jaagi.
 2. Kam

  DO USUNIĘCIA

  Poproszę kalendarz nr 181 w opcji KT czyli 8 zł :) Miłego dnia wszystkim :)
 3. Moja czapka przyszła, dziękuję :)
 4. Grandin świetna! Polecam jeszcze Patricię McConnell "Z miłości do psa" I "Drugi koniec smyczy"
 5. Kam

  Nie kupuj- adoptuj! CZEMU?!?!?

  O, Dżeki! To naprawdę była niesłychana psia osobowość. Niewiele psów tak zapadło mi w pamięć jak on. Ściągnięty z łańcucha, z krwawiącym, bolesnym guzem, wsadzony do samochodu z gromadą obcych ludzi pierwsze co zrobił to władował się im na kolana. [I]Nieprawdopodobnie[/I] łagodny i dla ludzi i dla psów. ulv, dobrze, że go przypomniałaś, tak dla przeciwwagi, bo wygląda na to, że w schronach siedzą same szalone psyBaskerville'ów ;) Mam od 10 lat bardzo trudną we współżyciu, szczególnie w mieście, sukę. Nie ma mowy o normalnym towarzyszeniu mi w codziennym życiu, cały czas muszę się do niej dostosowywać. Bywa ciężko. Bardzo ją kocham, ale gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o jej adopcji, nie zrobiłabym tego, ona powinna trafić do domu z ogrodem, najlepiej za miastem, z innymi psami. Ale nie oznacza to, że nie zdecyduję się w przyszłości na adopcję psa "z odzysku". Po prostu inaczej podejdę do wyboru psa. Nie wykluczam też psa rasowego, mam nawet swoje upatrzone rasy, ba! nawet hodowle. Życie nie jest czarno-białe, nie kierujmy się stereotypami, nie każdy pies ze schronu to urodzony morderca, nie każdy rasowy będzie taki, jak oczekujemy.
 6. Kam

  Nie kupuj- adoptuj! CZEMU?!?!?

  [quote name='Itske']Czemu ludzie wolą szczeniaki? bo teraz każdy jest zoopsychologiem, behawiorystą i świetnym szkoleniowcem :eviltong:[/QUOTE] Otóż to :cool3:
 7. Powtórzę na wszelki wypadek, to co napisałam w wątku Tusi :) "robiłam ogłoszenia Patonkowi, m.in. są tu: [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Patonek---dzielny-i-radosny-id72935.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...y-id72935.html[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/60249/patonek---dzielny-i-radosny/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...lny-i-radosny/[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/188198/Patonek---dzielny-i-radosny/#.UosFIifa_yo"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/188.../#.UosFIifa_yo[/URL] [URL="http://krakow.lento.pl/patonek-dzielny-i-radosny,1310147.html"]http://krakow.lento.pl/patonek-dziel...y,1310147.html[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=174774&naz=&fltt=patonek"]http://www.najpewniej.pl/anons.php?n...=&fltt=patonek[/URL] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/patonek-dzielny-i-radosny-22772720.html[/url] cafeanimal Odnawiam mu cały czas tablicę na Kraków. Ale myślę, że nawet jeśli się powtórzą, to nawet lepiej. "
 8. Kam

  DO ZAMKNIĘCIA

  [quote name='krakowianka.fr']czy tamte inne psiaki ktore nie sa chore a u ciebie na tymczasie sa ogloszone?[/QUOTE] robiłam ogłoszenia Patonkowi, m.in. tu: [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Patonek---dzielny-i-radosny-id72935.html[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/60249/patonek---dzielny-i-radosny/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/188198/Patonek---dzielny-i-radosny/#.UosFIifa_yo[/url] [url]http://krakow.lento.pl/patonek-dzielny-i-radosny,1310147.html[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=174774&naz=&fltt=patonek[/url] Odnawiam mu cały czas tablicę na Kraków. Ale myślę, że nawet jeśli się powtórzą, to nawet lepiej.
 9. [quote name='Mortes']Kam jak możesz to się wstrzymaj bo rozmawiałam wczoraj z Pania która opłaca pobyt Odi w hoteliku i Pani jest zdecydowana na adopcję :) ale chętnie Cię poprosimy o pomoc w ogłaszaniu Patonka bo przyznam szczerze że solidnie zalazł mi już za skórę :diabloti:[/QUOTE] Aha, ja ogłoszenia Odi i Patonka odświeżam cały czas. Czyli Odi pozdejmować już z ogłoszeń, tak? :)
 10. Podkradłam kilka zdjęć do tablicowego ogłoszenia Odi, mam nadzieję, że LILUtosi się nie pogniewa :)
×