Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Podobało mu się dość delikatnie. Nie był bardzo namolny. 

 

OJ TY byś chciała żeby od razu mi na kolanka wskoczył , z nim trzeba chwilę pochodzić lub się przespać hehe. Dziś Felek przywitał mnie buziakiem i wywalaniem kopyt do góry na moim brzuchu. - zdecydowanie twierdzę że u się wczoraj spodobało. I mam na to dowody!!! ale udowodnię już jak wrócę z badania Reksia na cushinga. Pa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście żeby nie było kolorowo to od wczoraj  Felek zaprosił swojego brata -złego ducha i znowu się wycofał. Niechcący go wypuściłam z salonu na dwór ale udało mi się wieczorem go zwabić na górę zostawiając wszystko otwarte. Po jakimś czasie przebiegł i schował się pod łóżkiem. Spał na przeciwnej kanapie. Znowu trzyma dystans.

Tu filmik z wczoraj rana:

https://youtu.be/IIoDxcm-PGw

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Felusia, nie było mnie tu kilka dni.
Czyli domek z Poznania jest taką opcją przyszłościową ale nie poprzestajemy w szukaniu domku? Wykupię pakiet ogłoszeń, chociaż OLX ma cały czas aktywny ale telefonów niestety brak. Trudny przypadek z naszego Felusia.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Felusia wpłynęły nowe odnotowane wpłaty:
-bakusiowa-20zł
-Dulska-20zł
-Aneta I.-20zł/wpłata z FB.
-certusowa-20zł
-edek-30zł
-Sara2011-20zł

Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom:)
@Bonsai, tradycyjnie poproszę o podziękowanie PAni Anecie I. z FB za pieniążki dla Felusia :).


@Lilu, przelałam dzisiaj tez już za hotelik za listopad bo nie wiem czy w poniedziałek będę miała czas tu zajrzeć ale przez swoje roztargnienie napisałam ze to za wrzesień. Wpłata jest oczywiście za listopad. Dziękuję za opiekę nad naszym Felusiem:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...