Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Ale zazdrośnicy o rączkę pańci.

Fajny Filutek, widać ,że już na większym luzie. Jest jakiś kontakt z Poznaniem? Interesują się nim  ?

LILU, a może u Ciebie jest jakaś młoda sunia czy piesek, małe do 8 kg , lubiące biegać chodzić. Mam chętny domek we Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

Ech, z nim jest problem jak z Raksą: powinien iść do domu, gdzie sa psy i ogród i spokój. ;) 

Państwo od naszej ostatniej rozmowy nie odzywali się, ale skończyła się na tym, że jeśli nic innego nie znajdzie się dla Filusia do czasu, aż zrobią ogrodzenie, to są gotowi go wziąć. Z drugiej strony wiem, że są tam dzieci, a przez to siłą rzeczy harmider... Szukamy dalej, a to traktujmy jako plan B.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio odnotowane wpłaty, bardzo serdecznie dziękuję :)

-markofix1-10 zł/04.01.2016/stała styczeń

-Maciej K-60zł/04.01.2016/stała styczeń,wpłata z FB

-Agnieszka103-5zł/05.01.2016/stała styczeń

-Elisabeta-240zł/05.01.2016/stała styczeń-czerwiec

dorota1-10zł/07.01.2016/stała styczeń

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszyscy czekamy na wiosnę z utęsknieniem. Zwierzaki też pewnie chętnie powygrzewałyby się na słoneczku :).

 

Zaktualizowałam wpłaty dla Felusia :)

Mela Jakimiuk-20zł/11.01.2016/stała styczeń

Jolanta Sz.-30zł/12.11.2016/stała z FB

Dulska-20zł/15.11.2016/stała styczeń

Wiga-20zł/20.01.2016/stała luty

certusowa-20zł/20.01.2016/stała styczen

bakusiowa-25zł/21,01.2016/stała styczeń +jednorazowa

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór Feluś. Na dworze cieplej to i psiaki pewnie dłużej biegają po świeżym powietrzu.

@Czy ktoś potrafi napisać jakiś ckliwy tekst do ogłoszeń dla Felusia skoro "normalny" nikogo nie przyciąga. Niektórzy mają takie zdolności, ja niestety nie bardzo potrafię :)

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Ja stale zaglądam. LILU dawno nie pisała o chłopaku.  Może coś się nowego dzieje u niego.

A co z Poznaniem? Czy nadal podtrzymuje chęć adopcji Felka?

Ja nie wiem co z Poznaniem bo to zdaje się Bonsai była w kontakcie z tym domkiem, ja o tym domku wiem tyle co wyczytam na wątku. Problem z tym, że Bonsai nie zagląda tu na wątek a przynajmniej nic nie pisze.

Wczoraj wyróżniłam Felkowi OLX, zmieniłam nr tel z Bonsai na swój ale wolałabym podać nr tel LILU bo jeśli ktoś zadzwoni to ja niewiele wiem o Felku, najlepiej gdyby Lilu mogła coś o nim opowiedzieć. Czekam tylko na potwierdzenie od LILU, czy się zgadza na podanie jej nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...