Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Zaglądam do Felusia i pozdrawiam wszystkich sympatyków Felka.

Nowe wpłaty, które wpłynęły na konto Felusia:
-Czarna Kafka-10zł
-Poker-20zł
-Marycha35-10zł
-markofix1-10zł
-Agnieszka103-5zł
-Maciek K.z FB-60zł/wpłata z FB
-magenka1-10zł
-dorota1-10zł
-Sara2011-20zł
Darczyńcom bardzo serdecznie dziękuję :)

@Bonsai, tradycyjnie podziękuj proszę na FB za wpłaty :).

Link to comment
Share on other sites

W związku z tą głośną interwencją pod Poznaniem trochę ostatnio było mało czasu na komputer. A i Dogomania nie ułatwia. Zabrała mi możliwość szybkiego otwierania postów na liście -ta strzałka w dół oraz szybkiego pisanie postów. Mogę tylko pisać poprzez otworzenie osobnego okna w prawym górnym rogu. O zdjęciach już nie wspomnę - tu nic mi nie działa. Feluś od jakiegoś czasu mieszka tylko w domu. spodobało mu się w salonie i nawet wbiega pod schodach z innymi na górę. Tu jest już mniej towarzyski bo często przesiaduje pod łóżkiem. ale bierze już smaczki z ręki, daje się miziać nawet osobom z zewnątrz. Wyjada wszystkim karmę z misek i oczywiście olewa co mu się podoba.

Link to comment
Share on other sites

 

Straszne. Pieniędzy na Fundację nie wpłacę , natomiast chętnie prześlę podkłady, pościel do DT. Tylko ,ze ja nie jestem na FB.

 

Szczeniaczki z mamą były u mnie pierwsze 3 dni, odbierałam je z tej paskudnej pseuduchy. Teraz pojechały do łodzi. Podam Ci namiary do wysyłki na priva.
Link to comment
Share on other sites

U Felka wszystko dobrze , jestem pod wrażeniem bo od sporego czasu nie zdarzyło się mu zablokować. Wołam go z ogrodu a on hyc po schodach do góry z radością wymachując ogonkiem. Mogę go na schodach pogłaskać , na fotelach kiedy odpoczywa a o żarcie walczy jak lew o każdą miskę. Przez ostatni miesiąc zrobił ogromne postępy. Jednak zamknięcie go przez jakiś czas i nie wypuszczanie na ogród dało spore efekty. Teraz ze wszystkimi wychodzi na siku i wraca jak się zawoła. Niestety nie przychodzi na głaski jak to na filmiku pokazał. Muszę ja do niego chodzić. Do wiosny będzie gotowy do przeprowadzki.

Link to comment
Share on other sites

Poniżej nowe wpłaty od Darczyńców, bardzo serdecznie dziękuję :)

-Jolanta Sz.-30zł/14.12.2015/wpłata z FB
-bakusiowa-20zł/14.12.2015/stała grudzień
-Dulska-20zł/15.12.2015/stała grudzień
-WIGA-20zł/21.12.2015/stała styczeń
-certusowa-20zł/21.12.2015/stała grudzien
-Marycha35-10zł/23.12.2015/stała grudzień

@Bonsai, tradycyjnie jako nasza facebookowa pośredniczka proszę o podziękowanie na FB za wpłaty:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...